Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda chce ukarać nagrodzić dzieci urodzone w dniu premiery The Elder Scrolls V: Skyrim

53 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Rodzice dzieci urodzonych w dniu premiery The Elder Scrolls V: Skyrim mają szansę otrzymać od firmy pewną nagrodę (na razie nie ustalono jaką). Muszą tylko spełnić pewien warunek...

Przeczytaj cały tekst "Bethesda chce ukarać nagrodzić dzieci urodzone w dniu premiery The Elder Scrolls V: Skyrim" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakby dali bonus dla tych, którym w tym czasie urodziło się potomstwo i po prostu zakupili grę, bo powiedzmy sobie szczerze, takich osób i tak za wiele nie będzie. A oni chcą żeby nadać jakieś dziwne imię... Jeden z najgłupszych pomysłów na promowanie gry z jakim się spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. ma ktoś pojęcie czy znalazła się para na tyle hardcore''owa, żeby nazwać dziecko Turok i dostać 10k $ od Acclaimu ? Jakoś nie mogę znaleźć w googlach wyników tamtego konkursu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, to już nie można dziecku nadać niepolsko brzmiącego imienia? o_O
(co nie znaczy, że mi się oferta Bethesdy podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta i 11 listopada będziemy informowani o masowych wczesnych porodach w US i A. Bo co Amerykanie zrobią dla jakiejś głupoty.

Albo może po "koleżeńsku" zrobią dzieciaka, aby zgarnąć nagrodę. Może i takie przypadki będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio dziecko rodzi się co 6 sekund. Dajmy na to, że połowa rodziców nada dzieciom właśnie te imię. Ciekawe jak się z tego wykaraskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:05, Osiol napisał:

Ta i 11 listopada będziemy informowani o masowych wczesnych porodach w US i A. Bo co
Amerykanie zrobią dla jakiejś głupoty.

Albo może po "koleżeńsku" zrobią dzieciaka, aby zgarnąć nagrodę. Może i takie przypadki
będą.

Tak,przecież wszyscy wiedzą jacy to oni są głupi,źli i pazerni.Czego to oni nie zrobią dla pieniędzy...

BTW.jakbyś przeczytał komentarz pod newsem,są tam świetne przykłady imion jakie chcieli nadać święci Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:10, SarenkaB napisał:

>



Przepraszam, że wątpię w wielką i wspaniałą Amerykę! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 12:46, Arcadae napisał:

Co za głupota,widać Bethesda robi wszystko żeby wypromować swoją gre


Taa, na oryginalniejszy pomysł wpadli miszczowie z Bioware dając 20 bonsuowych przedmiotów do Dragon Age 2 (wczoraj doszedł kolejny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przegięty ten pomysł. Rozumiem jakby dawali coś za to, że dziecko się tego dnia urodziło, ale żeby nadawać jakieś dziwne imiona...
Wszystko fajnie ale trochę trzeba pomyśleć czasem.

A tak a propos dziwnych imion w Polsce. Czasem nie trzeba wymyślać zgiętych imion typu Tiara czy Hosanna. Nawet z w miarę normalnych imion można zrobić komedię, szczególnie w połączeniu z nazwiskiem.
Swego czasu czytałem jakąś gazetkę i była tam lista dzieci ochrzczonych w pobliskim kościele.
Były jakieś Krzysie, Zosie, Piotrusie, Marysie aż tam na końcu:
Nicole..
Chantal..
...
...
Marchewka :D Padłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię może zmienić w każdej chwili za pozwoleniem rodziców lub jak zostanie pełnoletni. Więc jaki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować