Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

Hahahahahahaha :D Wicemistrz Polski do 85kg, 2wicemistrz polski do 80kg ahaha. I jeszcze
jeden były mistrz Polski w wadze ciężkiej. Podpowiem Ci coś- wszyscy ćwiczyli na maszynach
nawet w okresie masy...


Pytałem o nazwiska. Zresztą o ile się nie mylę, to w tych kategoriach wagowych startuje po kilku zawodników. %)

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

Ale widać byli zajebistymi leniami skoro podciągali się 3-4serie
i jeszcze robili kilka na wyciągu. I to bardziej im wierzę bo widzę ile pracy ich to
wszystko kosztowało żeby dojść do poziomu w jakim są teraz.


Odsyłam do artykułu o bezsensowności splitu.

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

A badania i analizy "naukowe"
zmienią się za rok dwa i już okaże się, że są guzik warte. Kiedyś robienie mostka było
bardzo dobre na kręgosłup.


Nadal jest, przy płaskim wyciskaniu plackiem niszczysz barki.

>Kiedyś sądzono, że palenie nie szkodzi i zgonów z powodu raka

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

nie wiązano z zażywaniem tytoniu, mleko było dobre teraz kulturyści unikają jak ognia,
od jajek miało się cholesterol, zawały, zatory, bezpłodność a teraz okazuje się, że można
szamać codziennie


http://cache.ohinternet.com/images/7/70/Cool_story_bro.jpg

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

jeszcze niedawno mówiono, że 2x5g kreatyny
dziennie to maksymalna dawka która może się przyswajać a ładowanie kretą jest ok, Aeroby
po treningu były super sprawą obecnie "badania" pokazują, że tak nie jest.


Co Ty czytasz ? Podaj źródła i nie zbywaj mnie gadaniem takich głupot jak dotychczas.

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

Więc ja takim rzeczom do końca nie ufam, wolę zapytać ludzi którzy siedzą w sporcie od
dawna i słuchać własnego ciała, które mówi mi, że przy 6g węgli na kg masy ciała tylko
się otłuszczę a nie zrobię mięśni.


No to powodzenia. Całe szczęście nie mamy inżynierów i lekarzy którzy nie ufają dokonaniom naukowym.

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

Tak się składa, że wykonuję oba ćwiczenia


Teraz wychodzi tutaj na to, jaką masz wiedzę.

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

> Poziomy to ułatwiona wersja wiosłowania.
chyba kpisz
> Na triceps, to ułatwiona wersja pompek szwedzkich.

> Suwnica, to ułatwiona wersja przysiadów.
>
A tu już w ogóle kulą w płot


Tłumacz to sobie tak dalej i próbuj wmówić, że wykonujesz dobrą robotę. %)

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

po to że jak będziesz ćwiczył cały czas jedno ćwiczenie to przyzwyczaisz organizm i nic
nie osiągniesz.


Eh, już nawet nie mam sił tłumaczyć.

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

No tak i dlatego ćwiczą nim wszystkie zawodowe i amatorskie koksy.


Widać na jakim poziomie stoi kulturystyka w Polsce. Poczytaj to co Ci podrzuciłem, a nie kłóć się jak głupi. Zdobądź wiedzę z zakresu biologi, chemii dotyczącą anatomii człowieka.

Dnia 18.09.2011 o 22:11, Witcher1990 napisał:

nie wiem po co się spierasz skoro nie masz racji i już kilka razy Ci to wytknąłem i pokazałem
dowody. Ja dalszego sensu tej dyskusji nie widzę i uważam ją za zakończoną.


To Ty nie masz, bo jedyne Twoje argumenty, to fikcyjni znajomi %) Ja pokazuję fakty, materiały naukowe i wyniki badań. Ty, jak dotychczas, nie przedstawiłeś ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:42, Tyler_D napisał:

Need a help. Czy ktoś rzuciłby jakieś propozycje ćwiczeń których celem było zwiększenie
ilości mięśnia w okolicy ramion i barków oraz by uzyskać jakieś względne mięśnie klatki
piersiowej? Nie, nie chodzi mi o zrobienie sobie bica + 20 cm tylko o zwyczajne nabranie
ciała i nieco mięśni.


Trening pojedynczej partii nie ma sensu. Albo obwodowy, albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 22:28, zerohunter napisał:

Skurcze chwytają tylko w nogach?
Nigdy się nie spotkałem z przypadkiem skurczu w ręce, więc?

Zależy od typu ćwiczeń i ich intensywności. Praktycznie skurcz może cię nawet złapać na plecach, łopatkach a tym bardziej w rękach. Choć faktycznie najczęściej spotykany jest skurcz nóg, a dokładniej rzecz biorąc w łydkach (zdarzało mi się to szczególnie, gdy grałem dość intensywnie w piłkę nożną).
Grając w siatkówkę prędzej sobie coś naciągnąłem, ale skurcze nie atakują wyłącznie nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 21:25, zerohunter napisał:

Kolega mi coś opowiadał, rozmiar bica nie ma znaczenia?

Na pewno ma ale 3cm to i tak za dużo a pewnie macie łapki po 32cm to już na pewno do 35nie spompujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 21:30, Witcher1990 napisał:

Na pewno ma ale 3cm to i tak za dużo a pewnie macie łapki po 32cm to już na pewno do
35nie spompujesz

Pierw musi być masa, żeby coś z niej zrobić. Z samej diety, a raczej pochłaniania jedzenia doszedłem swego czasu do 42 cm, a po ćwiczeniach (nie parudniowych) doszło mi w bicepsie do 45 cm. Obecnie nie "bawię się" już w ćwiczenia, choć nadal 40 cm z hakiem pozostało.
P.S. Nie wiem do kogo to miało być z tymi "łapkami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 17:31, Amaros napisał:

Witka nie wiem czy dobrze trafiłem z działem ale za nim się rozpiszę chciałbym się
dowiedzieć czy można tu pisać o zdrowiu człowieka organizmu itd?


Ogólnie to tak, ale jeśli chodzi o opisywanie jakichś dolegliwości i takich tam nie związanych ze sportem w ogóle, to lepszy jest chyba ten temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23070&u=67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko i zarazem problem. Co zakładać na koszulkę termoaktywną? Czy można w zimne dni do biegania założyć koszulkę termoaktywną a na nią, np. lekką bluzę bawełnianą? Czy może inna kombinacja byłaby lepsza?
Jesień sie zaczyna i robi się coraz chłodniej. Nie zamierzam rezygnować z biegania, więc warto by się w coś zaopatrzyć, np. Spaio Relieve Line.
Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Najlepiej syntetyki, ale jak nie masz nic pod ręką, to bawełniana bluza też będzie ok na koszkę termoaktywną. Ale jak masz nieco siana, to kup sobie jakąś bluzę biegową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamówiłem sobie tą koszulkę Spaio Relieve Line na długi rękaw. W testach wyczytać można, że dobra nawet do -5 stopni, więc póki co wystarczy. Potem się pomyśli. Hehe albo w zimę pobiegam sobie na bieżni. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja zimą wolę nie ryzykować zapalenia gardła lub płuc, jednak wciągasz masę zimnego powietrza... Poza tym pozostaje kwestia śniegu i lodu. Nie wiem gdzie biegasz ale u mnie drogi są oblodzone lub zawalone śniegiem/błotem pośniegowym więc nie chcę ryzykować kontuzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować