Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Oczywiście, po części masz rację.
Jednak gdy ktoś ma dobrą grupę to nawet nie trenując jej mocno ma dobre efekty- przykładem Piotrkowicz i jego barki i plecy które czasem celowo odpuszcza.
Ja niestety nóg nie mogę zrobić choć próbowałem na wiele sposobów najlepiej sprawdzał się chyba ten z 4-5s zasadniczymi przysiadów i ew drop setem z dużym obciążeniem w ostatniej serii kosztem powtórzeń. Za to chwalą mnie za plecy i mam dużo siły w MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas biegania kiedy przebiegnę już jakieś 3-4 km na nogach idealnie +/- 20cm nad kostkami pojawiają mi się jakby jakieś stwardnienia/bulwy ciężko opisać (tak jakbym miał po 2 pary kostek). Miał ktoś kiedyś coś podobnego? Czy od razu udać się do lekarza? A biegam na asfalcie*. Spróbuje dziś na miękkim podłożu.

Jeszcze inne pytanie. Czasami mnie poniesie i miast przelecenia 2km> nawrocie> kolejnych dwóch w kierunku domu. Biorę i lecę ile się da na przód i potem powrót siłą rzeczy muszę dokończyć marszem. Czy marsz/chód jako taki ma jakikolwiek pożyteczny wpływ wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw czy to normalne ze facet mający 90 cm w pasie waży prawie 100 kg:) są na to jakieś przeliczniki bo moje bmi cały czas mi sądzi że mnie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz na redukcji po zrzuceniu 4kg i wadze 78, wroście 174 mam ponad 25 bmi więc nadwagę.
90 w pasie przy 100kg to chyba dobry wynik, nie wiem sam oceń optycznie czy masz tłuszcz czy może rozbudowane mięśnie brzucha lub grube kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:37, Sareth14 napisał:

Co da lepsze efekty przy zdrowym odżywianiu, picie wody czy zielonej herbaty? Lepiej to czy to?


Osobiscie bym preferował wodę. Zielone herbaty mogą być różnej jakości a te tańsze mają tyle wspólnego z prawdziwą zieloną herbatą co polityk z wolontariuszem.
Pamietać tylko trzeba przy piciu wody, aby co jakiś czas pić mineralizowaną. Albo w ogóle słabo mineralizowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłoby się kupić gryf łamany?

Do biców, triców wąsko, zza głowy i coś pewnie się jeszcze by znalazło, trochę czuję nadgarstki przy wąskim wyciskaniu na prostym gryfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:25, Witcher1990 napisał:

teraz na redukcji po zrzuceniu 4kg i wadze 78, wroście 174 mam ponad 25 bmi więc nadwagę.
90 w pasie przy 100kg to chyba dobry wynik, nie wiem sam oceń optycznie czy masz tłuszcz
czy może rozbudowane mięśnie brzucha lub grube kości


Mam efekty siłowe niesamowite i całkiem mocno rozbudowane mięsnie niestety po zrzuceniu jednak ponad 40 kg (teraz 35 bo zwiększyłem mase o dziwo nie zwiększając obwodu brzucha ) mam niezbyt miłe fałdy skóne które czekam cierpliwie aż znikną oczywiśćie mając nadzieję że znikną z czasem bo nie są aż tak duże :) już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:46, zerohunter napisał:

Opłaciłoby się kupić gryf łamany?

Do biców, triców wąsko, zza głowy i coś pewnie się jeszcze by znalazło, trochę czuję
nadgarstki przy wąskim wyciskaniu na prostym gryfie.


Jeżeli chodzi o nadgarstki niektózy pewnych ćwiczeń po prostu wykonywać nie mogą. Gryf łamany tutaj jest jedynym wyjśćiem a kości i stawy raz uszkodzone będą się odzywać zawsze. Nie jest to jakiś specjalny wydatek więc kupuj w ciemno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz pierwszy, miałem okazję ćwiczyć długi czas na takim jak ten długi i jak dla mnie był niewygodny i praktycznie nie miał zastosowania, może na barki jak mówi Ponury. Na pewno odpada przy wiosłowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:54, Witcher1990 napisał:

Bierz pierwszy, miałem okazję ćwiczyć długi czas na takim jak ten długi i jak dla mnie
był niewygodny i praktycznie nie miał zastosowania, może na barki jak mówi Ponury. Na
pewno odpada przy wiosłowaniu.



No te bardzo pogięte są wygodne do ugięć wznosów bo dają dobry uchwyt wiosłowanie faktycznie może być mniej wygodne ale chyba bez tragedii (musiałbym spróbować sam mam nieco większe zaplecze bo chodzę po prostu na prof siłownie gdzie jest wszystko dlatego nie muszę kombinować:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar nabyc w koncu wlasna laweczke. co o tym sadzicie?
http://allegro.pl/meteor-131kg-zestaw-lawka-stojaki-zeliwo-gryf-i2255499272.html
zalezy mi na osobnych stojakach, aby mozna bylo zarowno robic klatke jak i barki. do tego laweczka z mozliwoscia obnizenia stanu i zaczepkami na nogi, coby brzuch cwiczyc. pytanie tylko czy nie peknie mi to przy najblizszej okazj? 900zl za sprzet do cwiczen to niezbyt duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe teraz bedzie dziwnie, bo porusze temat... popcornu, czyli prażonej kukurydzy. Jak to tak właściwie z nią jest? Ma dużo kalorii czy mało? Taka normalna bez żadnych dodatków. Nie ukrywam, że jestem amatorem tejże kukurydzy i zastanawiam się jaki ona ma wpływ na mój mięsień piwny i w ogóle całą resztę. Na necie spotkałem się z przeróżnymi, często skrajnymi opiniami. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 19:06, Budo napisał:

Ponoć ok 500 kcal na 100g i wysoki indeks glikemiczny.


No właśnie. Wszędzie jest "ponoć", "podobno" albo "według mnie".
Nigdzie nie znalazłem jakichś konkretnych danych. Wszystko się wzajemnie wyklucza. Czemu 100g kukurydzy ma 80 kalorii a 100g popcornu 500 kalorii? Czemu na niektórych tabelach popcorn z solą ma więcej kalorii niż popcorn z polewą karmelową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować