Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2009 o 14:54, WhiteMamba napisał:

; ) ja w wieku 12 lat nie robiłem nawet jednej pompki, bo byłem kulą, bez ruchu, tylko
komputer i komputer. Na szczęście tosię zmieniło ;d

PS. To ty ładny koks musisz byc jak targasz 80 ;o


Ej nie obrazaj nie koksuje!
Powtarzam.
Ja bylem grubym chlopcem z 2 lata temu ale postanowilem cos z tym zrobic i wzialem sie za bieg!
Ja nie KOKSUJE, Takze nie cwicze po to by miec super ekstra miesnie i wyrywac puste laski, tylko chce byc bardzo wytrzymaly i szybki, ja osobiscie ostatnio wole worek bokserski, takze bieg bokserski!
Aby byc silnym wystarczy systematycznosc, jezeli ty nie jestes systematyczny i konsekwentny wobec swojej osoby to zapomnij o super wynikach.
To tyle ;D
(A w lapie wam nie napisze ile mam, bo... nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 20:53, WhiteMamba napisał:

o moją systematycznośc się nie martw ; )


Tylko mowie, ze to klucz do zostania kims wiecej niz zwyklym chloptasiem, ktory nalyka sie koksu pojdzie na dysko powyrywa (tepe) laski, a podczas przewrotow w przod zlapie go przepuklina ;D
Znam takie przypadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha ! Bardzo dobry przykład, sam też znam, np z mojej klasy.. Nie chodzi mi to, że coś łykasz. W moim towarzystwie koksem nazywamy tego co ćwiczy lub wygląda jak koks ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No koksy mój trening dzisiaj
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12x25kg, 10x35kg, 6x40kg, 3x45kg
Wyciskanie sztangi na skosie 12x20, 10x25, 3x45 chyba
Rozpiętki 2 s 10,8 z hantlami 5kg plus gryf
- wyciskanie francuskie sztangi siedząc 10,8,8 gryf wygląda jak olimpijski tylko krótszy więc chyba 15kg do tego obciązenie 10x5kg 8x10kg 8x15kg i
- wyciskanie francuskie sztangielki siedząc 4x10
Fff tutaj mniej więcej 4serie po 5razy na każdą rękę z hantlami 5kg plus gryf
Na koniec brzuch i rozciąganie
Tak to wyglądało jakoś się nie zmęczyłem ale mam nadziję, że takie treningi są lepsze i coś z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Bede bral niedlugo NanoVapor (Celltecha) I potrzebuje dobrej diety by jak najbardziej zmaksymalizować efekty!
Chodzi mi o jakas beztluszczowa, bogata w bialko.
(Bede do tego tez bral odzywke bialkowa MET-RX) -- (Taka w saszetkach)
Oto ona:



Prosze o szybka odpowiedz i bez obrazliwych komentarzy, chce tylko dobrej diety, gdyz chce stac sie silniejszy i do tego bardziej wytrzymaly
Spoiler

Spadam na boks pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj było tak
Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie do zmeczenia 4 serie
Ten skurczybyk mnie demotywuje. Dałem radę po 5 powtórzeń;/
Wiosłowanie sztangą w opadzie 3 s 10x20kg ,8x30kg ,6x40 ale 40 to za dużo 35max bo licho technicznie poszło.
Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia 3s 10,8,6
Tutaj 7,5kg i 12,5kg w ostatniej
Uginanie ramion ze sztangą(hantlem) sztanga 3 s 10x20,8x25kg,6x27.5
Uginanie ramion w oparciu o kolano: 3 s 10,8,6 hantelek 7,5kg
Uginanie ramion uchwytem młotkowym 2 s 8,6 i tu też 7,5kg
Byłem z kumplem który ma 1,9 uprawia sport i wygląda jak koks tj jest dobrze zbudowany;] Powiedział, że jest dupa i jak mu powiedziałem, że 50kg podniosłem stwiedził, że jestem koksem, a on nie da rady nawet 40. Od razu wiedziałem, że gada głupoty bo nigdy na siłce nie był i 70 spokojnie pociśnie.
Po moim treningu poszliśmy na ławkę skośną ja zrobiłem
8x30kg 6x40 3x50 ale 2 chyba mi pomógł.
On 30 machał chyba 12
40 to samo
50 wział 6-7razy na dwie serie:| Machał tym jak szmatą xD
NA prostej myślę, że te 70da radę.
Muszę brać jakieś rodzynki albo batony po tej siłce bo lichnę, kanapki nie wystarczają

DesMonD__PL
Bez tłuszczy stary nie da rady musisz je wpiepszać. Co do diety to powiem tak- zerknij na GS Budo a jeśli nie to postaram się wydobyć z głębi neta dietkę pewnego typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie chce mi się po raz kolejny o tym pisać, bo o diecie to już 100 milionów postów wszędzie było. Jak poszukasz po necie to znajdziesz gotowe poukładane diety, przykłady produktów, które należy jeść, a których unikać itd. Pamiętaj też, że dieta jest 100x ważniejsza od supli, najpierw mózg, potem dieta, potem suple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.
Cwicze duzo, bardziej boks i bieganie ale to dlugo trwa teraz musze podskoczyc nie jestem jakims sezonowcem!
Oczywiscie wiem moge znaleźć na google ale chcialbym sprawdzoną dietę, ktora bedzie bardzo dobra!

Edit:
A co myslisz o diecie wedlug grupy krwi?
Stosowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 22:33, DesMonD__PL napisał:

Oczywiscie wiem moge znaleźć na google ale chcialbym sprawdzoną dietę, ktora bedzie bardzo
dobra!


Pogrzeb na forum sfd, albo budo.net.pl, tam są całe działy o żarciu- kopalnia wiedzy dla ludzi chcących się serio zająć treningami, sztukami walki, kulturystyką.

Dnia 05.01.2010 o 22:33, DesMonD__PL napisał:

Edit:
A co myslisz o diecie wedlug grupy krwi?
Stosowales?


Imo ściema. Postaw na prostotę, regularność posiłków, zdrowe potrawy i sprawdzone wzory. Kurczak, tuńczyk, twaróg, banany, ryba, oliwa z oliwek, warzywa, owoce i orzechy jeszcze nikogo nie zabiły. Ciemne pieczywo, kasze, ryż. 5-6 posiłków dziennie i voila. O ile nie jesteś z kadry olimpijskiej to nie ma co się mega spinać nad dietą, a jak jesteś z kadry, to masz dietetyka ;]
No i oczywiście odstawić wszystkie syfy typu fast food, kebaby, cola, chipsy, fajki, ograniczyć alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do alkoholu nie pije, fajek nie pale bo to byla by katastrofa w ringu ;D
Z tymi posiłkami to dużo ich. Nie wiem czy dam rade tyle jesc bo moj trening najczesciej polega na poprawianiu szybkosci (czyli bieg jak i bieg bokserski), jak i siły (czyli worek i tarcza)
Ale ciężarami tez ćwiczę.
Wiec tyle
Jak ojciec będzie wysylal z Afganistanu paczkę z tym wszystkim to mi najwyzej cos jeszcze doradzi, gdyz troszke sie zna na tym i od niego ta moja przygoda sie zaczęła.
Tak jak mówisz prostota: Dużo ryżu, piersi z kurczaka, gotowane raczej mieso prawda?
Narazie chrzanic tluszcz potem sie zrzuci.
Co do kadry trza trenowac moze sie dostane narazie chyba za mlody jestem.

Dzieki bardzo za rady i stronke napewno odwiedze.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uważaj na tłuszcz, bo łatwiej nie nabierać, niż potem zrzucać. Te 5-6 posiłków dziennie to ważna rzecz, w dodatku o regularnych porach. Posiłek przed- i potreningowy też odpowiedni w tym się zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Akurat o tluszczu wiem cos, gdybys mnie widzial 2-3 lata temu :D
Wzrost 1,63 m ok. 85-87 kg wagi 12-11 lat heheh
Teraz jakies 1.84 m ok. 80-79 wagi.
Wszystko zrzucone, wiec mam w tym wprawę ;]
A to dzieki systematyczności i treningom.
Po prostu trzeba chciec.
Dobra ja zmykam, rano trzeba wstac do szkoly a potem bieg i trening.

Wiec Pozdrawiam i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 12:53, Witcher1990 napisał:

Jeśli masz NK to poczytaj tutaj http://nasza-klasa.pl/school/187146/30/forum/42
Jest tam kilka poprawek więc warto przejrzeć cały wątek. Ale generalnie to co piszą na
początku i to co napisał Budo- 5,6 posiłków dużo białka- ser, rybki, kurczak, ryż. Na
noc można przywalić mleko.


Duzo takich potraw jadlem gdy bralem "BSN TRUE MASS"
Ale na mnie nie dziala, chyba przez to ze biegalem.
A teraz juz wszystko wiem ;D
PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2010 o 13:17, DesMonD__PL napisał:


Duzo takich potraw jadlem gdy bralem "BSN TRUE MASS"
Ale na mnie nie dziala, chyba przez to ze biegalem.
A teraz juz wszystko wiem ;D
PzDr

Teoretycznie jeśli chcesz nabrać masy a jesteś chudy to nie powinieneś biegać przynajmniej na dłuższych dystansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem.
I dlatego narazie przestalem brania odzywek bialkowych
A ja musze biegac i boksowac ;D
Wiec u mnie odpada odzywka takowa ale z tym nanovaporem bede bral MET-RX tam wyzej podawalem, beda pewnie wieksze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zacząć się trochę "przypakować" bo u mnie trochę z tym marnie, polecilibyście mi jakieś ćwiczenia? Średnio ile trzeba czekać na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 20:29, jcl99 napisał:

Zamierzam zacząć się trochę "przypakować" bo u mnie trochę z tym marnie, polecilibyście
mi jakieś ćwiczenia?

gramsajt Budo zaprasza, a ja polecę No excuse workout (do znalezienia na youtube).

Dnia 07.01.2010 o 20:29, jcl99 napisał:

Średnio ile trzeba czekać na efekty?

czekać? ''czekać'' to nie jest odpowiednie słowo - trzeba zap...ć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 20:29, jcl99 napisał:

Zamierzam zacząć się trochę "przypakować" bo u mnie trochę z tym marnie, polecilibyście mi jakieś ćwiczenia?

Do jakiego sprzetu masz dostep?

Dnia 07.01.2010 o 20:29, jcl99 napisał:

Średnio ile trzeba czekać na efekty?

Zalezy co to sa ''efekty''. Ja silowe odczuwalem z tygodnia na tydzien (by nie powiedziec z treningu na trening, ale na poczatku tak jest, pozniej coraz wolniej idzie), rzezba jakas tam sie pojawila po paru miesiacach, masa zas - nie mam pojecia, nie waze sie ;F Ale obwody poszly troche w gore, wiec masa tez musiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować