Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FortressCraft - konsolowa kopia MineCraft

16 postów w tym temacie

Twórcy tej gry nie zrozumieli piękna minecrafta, takie jest przynajmniej moje odczucie, osobiście uważam że ta gra nie jest warta zainteresowania się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie drzewa, gdzie piękne tereny, gdzie zwierzęta, gdzie przeciwnicy? Minecraft to w 80% walka o przetrwanie, a tutaj mamy tylko odpicowany graficznie tryb creative.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev pamiętaj o tym, że na PC jest pełno modów ulepszających grafę Minecrafta. Polecam ten, co imituje grafę z Obliviona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:58, Zaitsev napisał:

Gdzie drzewa, gdzie piękne tereny, gdzie zwierzęta, gdzie przeciwnicy? Minecraft to w
80% walka o przetrwanie, a tutaj mamy tylko odpicowany graficznie tryb creative.


Niby będą... jak już wydadzą te wszystkie siedem rozdziałów xD Trailer pokazuje pierwszy i to faktycznie po prostu kopia Creative z MineCraft.

Mnie tam rozwala sam pomysł na kopiowanie ( i potencjalne robienie konkurencji) gry, która nie została jeszcze ukończona przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:07, TobiAlex napisał:

Zaitsev pamiętaj o tym, że na PC jest pełno modów ulepszających grafę Minecrafta. Polecam
ten, co imituje grafę z Obliviona :)

Meh... wolę skórkę tronic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:07, TobiAlex napisał:

Zaitsev pamiętaj o tym, że na PC jest pełno modów ulepszających grafę Minecrafta. Polecam
ten, co imituje grafę z Obliviona :)

Meh... wolę skórkę tronic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musi to ktoś ograniczony kopiuje, bo tam kompletnie nie chodzi o to co jest piękne w minecrafcie. Minecraft ma swoją moc w "brzydkiej" grafice. Można zrobić coś z niczego. Trzeba sobie radzić. Wymyślać przedmioty, kopać, uprawiać zioła ;). Trzeba mieć inwencję, żeby coś było ładne. Następnie 3 dni zbierać surowce przekształcać i ciężko pracować, żeby zrobić coś. Taki symulator życia - trzeba się napracować, żeby mieć efekt i satysfakcję. Nie kupiłem Minecrafta właśnie tylko dlatego, że pochłonąłby mnie bez reszty. Nie chcę później leczyć się z uzależnienia :). Ostatnio grałem u kolegi i chyba z 2 godziny siedziałem i głupio się czułem, bo zajmuje mu kompa siedzę dosyć długo, może ma jakieś plany, a ja nie mogę się oderwać tylko tworzę coś, czego w życiu bym nie zbudował. Tutaj tego nie ma. Od razu to widać. Nawet taki szczegół jak "znikające" klocki jest denerwujący w tej kopii. Poza tym nie widzę potrzeby zbierania żadnych surowców, bo widzę, że wszystko od razu jest. Ktoś bezmyślnie chce wykorzystać czyjś pomysł i mam nadzieję, że ludzie mają trochę inteligencji, żeby nie kupować tego, bo to "kopia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa, kasa, kasa. Jeśli będzie naprawdę podobna/klonem i wyjdzie na PC to moim zdaniem zyska popularność jedynie mniejszą pamięciożernością. Fani jednak robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słów na takich ludzi...no dobra, mam, ale nie będę ich używać na tym forum ;)

Zamiast docenić piękno Minecrafta i ew. porozmawiać z Notch''em(twórcą Minecrafta) w sprawie współpracy to woleli sobie stworzyć osobny tytuł, który ich zdaniem sprzeda się tak samo/lepiej, no bo jest "podobny" do Minecrafta. Tak naprawdę tego podobieństwa jest tyle co nic, a grę kupi pewnie nie więcej niż 1000 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:43, JuMp3r napisał:

Przez wzgląd na kopiowanie minecrafta ten tytuł ominę i dalej będę tworzył w oryginalnej
grze :)

Minecraft to kopia Infiniminer''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 15:21, doflamingo napisał:

> Przez wzgląd na kopiowanie minecrafta ten tytuł ominę i dalej będę tworzył w oryginalnej

> grze :)
Minecraft to kopia Infiniminer''a :D

... i Wurm Online. Przy obu pracował Notch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"grę kupi pewnie nie więcej niż 1000 osób."

Tytuł autorstwa zespołu ProjectorGames sprzedał się w nakładzie 350 tysięcy sztuk. Pozwoliło mu to osiągnąć wynik przekraczający milion dolarów przychodu brutto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować