Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niespełna trzyminutowy gameplay z Battlefield 3

106 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że moderatorzy mi wybaczą, ale powiem to głośno:

O KURWA!

To jest DOKŁADNIE to, na co od daaawna czekałem. Gra owszem, dynamiczna, śliczna, pełna akcji. Ale jednocześnie wiarygodna, realistyczna, bez beznadziejnego patosu. Gra,w której są naturalne elementy ciszy i spokoju, a nie tylko latające czołgi i taranujące samoloty...czy jakoś tak.

Jeśli dalej będzie tak, jak jest na tym gameplay''u (czyli ŚWIETNIE), to CoD będzie tej grze mógł buty co najwyżej lizać. I to nie tylko wśród graczy nastawionych na siekę, ale też u bardziej wymagających odbiorców.

Tak więc, CoD R.I.P - Rot In Pieces ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie mam jedną, malutką, drobną, ciupinką prośbę do twórców... dajcie znowu nowy-stary theme song, bo jest on ikoną serii i tyle. Może zabrzmi to durnie, ale jedyne, czego mi w BC2 brakowało, to właśnie tej tyleż klasycznej, co genialnej muzyczki w menu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geniusz! Kompletna rewelacja! Ja już to chce! Grałem w pierwszą i drugą część tyle czasu i widzę, że w trzecią też będę grać tak samo długo :D Kapitalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak CoDa nie pobije. A wicie dlaczego? Bo większość odbiorców CoDa nawet nie będzie wiedziała o tej grze. Bo większość odbiorców CoDa to ludzie, którzy mają X360, MW2 i BO - ich nie obchodzi, czy BF3 jest lepszy, niż MW3 - ich obchodzi, że nie jest to Call of Duty, więc nikt z ich znajomych nie będzie w to pewnie grał.
I tak BF3 znów będzie miał sprzedaż w okolicach 5 milionów, a MW3 w okolicach 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 09:59, akodo_ryu napisał:

I tak CoDa nie pobije. A wicie dlaczego? Bo większość odbiorców CoDa nawet nie będzie
wiedziała o tej grze. Bo większość odbiorców CoDa to ludzie, którzy mają X360, MW2 i
BO - ich nie obchodzi, czy BF3 jest lepszy, niż MW3 - ich obchodzi, że nie jest to Call
of Duty, więc nikt z ich znajomych nie będzie w to pewnie grał.
I tak BF3 znów będzie miał sprzedaż w okolicach 5 milionów, a MW3 w okolicach 20.


A niech sobie ma sprzedaż, jaką chce. Dla mnie ważne, że zjada CoD''a JAKOŚCIOWO na śniadanie. A że dzieci wybiorą dziecinadę, to niestety pewnie też prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA ostro jedzie w tym roku, na śniadanie Crysis 2, super grafa, niezły multi, wróże dużo sprzedanych kopii. Pod koniec roku mamy Mass Effect 3 i właśnie BF 3. Mi osobiście "nie starczy kasy" na Acti-bubel a''la Call of Duty. Bojkotujmy w tym roku Activision, Niech wygra EA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoDa na pewno nie pobije pod względem sprzedaży, bo CoD jest reklamowany wiele lepiej, ale gameplay zniszczy MW 3 :)
Co do gameplaya, animacje są przepiękne, a gdy odciągał kolegę na bok to nie wiedziałem czy to film czy gra :D Teraz dopiero można powiedzieć fotorealistyczna grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 10:02, Tenebrael napisał:

A niech sobie ma sprzedaż, jaką chce. Dla mnie ważne, że zjada CoD''a JAKOŚCIOWO na śniadanie.
A że dzieci wybiorą dziecinadę, to niestety pewnie też prawda...

Jakościowo KZ3 zjada CoDa na śniadanie. Red Orchestra 2 to samo. Dyskusyjnie nawet BC2. Ale jeżeli używa się zwrotów w stylu RIP CoD, to sugeruje się, że ma to być gra, która CoDa pobije i zniszczy - a to się, z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa, nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 10:06, Savineer napisał:

CoDa na pewno nie pobije pod względem sprzedaży, bo CoD jest reklamowany wiele lepiej,
ale gameplay zniszczy MW 3 :)

Ja bym jednak poczekał aż zobaczymy:
a) rzeczywisty gameplay z grywalnej wersji gry, na przykład z E3, czy innej imprezy branżowej
b) dowiemy się czegokolwiek o MW3, które wcale nie musi być kolejnym klonem MW2 - pewnie będzie, ale mówienie, że gameplay z BF3 (którego notabene nie widzieliśmy w niekontrolowanych warunkach) zniszczy MW3 (którego nie widzieliśmy jeszcze w ogóle, w żadnej formie) nie ma żadnego popartego faktem uzasadnienia.

Inna sprawa, że mnie nic w całym gameplayu nie poruszyło, poza pierwszą, trwającą 1/3 sekundy prezentacją odrzutu eksplozji. Ot, kolejny modern shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmmm, gameplay mi się nie odpala, ale nieważne, obejrzę później.
Ja od B3 chciałbym jednego- taktyki. Nacisk na teamwork byłby świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 10:11, akodo_ryu napisał:

Ja bym jednak poczekał aż zobaczymy:
a) rzeczywisty gameplay z grywalnej wersji gry, na przykład z E3, czy innej imprezy branżowej
b) dowiemy się czegokolwiek o MW3, które wcale nie musi być kolejnym klonem MW2 - pewnie
będzie, ale mówienie, że gameplay z BF3 (którego notabene nie widzieliśmy w niekontrolowanych
warunkach) zniszczy MW3 (którego nie widzieliśmy jeszcze w ogóle, w żadnej formie) nie
ma żadnego popartego faktem uzasadnienia.


Ponoszą mnie emocje xD Oczywiście MW 3 nie musi być zły, ale myślę, że będzie bardzo podobny do MW 2 bo ludziom podoba się ta forma rozrywki przez co kupują grę, a kasa płynie i Kotick się cieszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować