Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - skład pakietu Edycji Kolekcjonerskiej potwierdzony!

233 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 17:37, Destro napisał:

Sądzę że będzie wyglądać jeszcze lepiej :). Pudełko które widzisz na obrazku to fragment zdjęcia
które wykonaliśmy finalnej wersji skrzyni w naszym biurze. Minimalnie może się tylko różnić
sam zameczek i ew układ słojów ;).



Trzymam za słowo:).Ale normalnie jak wałek będzie, to wam nie wybaczę przenigdy i zablokuję wasze maile spamem;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:40, Marchewa211 napisał:

A ja Mam takie pytanko do CDP czy jeżeli w edycji kolekcjonerskiej nie bedzie płyty ze ścieżka
dźwięką z gry to czy cena pozostaje bez zmian?? z góry THX za odp :DD


Juz na to pytanie odpowiedz padla , Cena nie ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:40, Marchewa211 napisał:

A ja Mam takie pytanko do CDP czy jeżeli w edycji kolekcjonerskiej nie bedzie płyty ze ścieżka
dźwięką z gry to czy cena pozostaje bez zmian?? z góry THX za odp :DD


Wyraźnie CDP podało newsa "Skład pakietu EK zatwierdzony", co znajdzie się w środku i cenę.
I wyraźnie również podkreśliło, że Sountracku nie będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc wstecz na kolejne odsłony tego co miało wchodzić w skład pakietu EK można z czystym sumieniem powiedziec, że mamy znaczną "dewaluację":(. Nie będę przytoczał co miało być, bo co było a nie jest nie pisze się w rejestr.
Na mój gust CDP ciut za szybko rzucił to info co miało być w pakiecie (mówie o informacji z grudnia), a potem musiał wycofywać info. Jak również temat o co będzie w wydaniu pojawił się za szybko (3 miechy przed planowano premierą to zdecydowanie za szybko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pudełko jest teraz śliczne... wcześniej było takie sobie...

Może kupię sobie tą skrzyneczkę :) Będę w niej trzymał różne drobiazgi (np monetę z EK Obka), a samo HoMM5 wyrzucę albo odstąpię komuś :)

Demo się zasysa... ostatnia szansa dla HoMM5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, tez ubolewam nad brakiem soundtracka i to bardzo...:( no ale to decyzja ubi, wiec do cdprojekt nie mozna miec pretensji. Mam tylko cicha nadzieje, ze faktycznie bedzie mozna zamowic soundtrack w cdprojekt, chociazby sprowadzany...:]

A tak na marginesie, nie wiem skad komentarze w stylu "przeciez nikt nie wie jaka bedzie muzyka w H5". Pomijajac demo ktore wlasnie sciagam, najciekawsze utwory z H5 mozna przeciez sciagnac z oficjalnych stron ubisoftu. Dziwne, ze nikt o tym nie wspomnial...:] Pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanka do cdp :P
-czy w heroes 3 beda zawarte wszystkie dodatki
-czy heroes 3 bedzie na oddzielnej plycie?
- jakie wymiary ma skrzynka?? i czy w skrzynce zmiesci sie mapa zwinieta w rulon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:33, vip konius napisał:

-czy w heroes 3 beda zawarte wszystkie dodatki

Nie. Będzie tylko podstawka, bez dodatków. Jeśli chodzi o moje zdanie to mogli by już dać zamiast tego jedynkę i dwójkę, bo są niedostępne, a trójkę każdy fan herosów ma, a jak nie to może wykupić z extra klasyki, która jeszcze jako tako jest dostępna. Ech... gdyby dodali dodatki... a tak, zwykła podstawka "hirołsów" 3 wygląda dość blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:34, Albatross napisał:

Zniknął Heroes 1 i 2, zniknął też i soundtrack. :(
Mam nadzieję, że już nic z pakietu nie wyleci.

Ci którzy posiadali premierowe edycje HOMM IV z tych dwóch pierwszych powodów płakać nie powinni ;) aczkolwiek szkoda że wypadł OST. Zawsze to przyjemnie wrzucić na discman kawałki z ulubionej gry gdy akurat jesteśmy np. poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować