Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Kamblu a co ty masz do zassysania 4MB ? ;D ... na 512 spada ja cholera teraz jest 9.75 kb/s MASAKRA !!!
Pozdrawiam wszystkich cierpliwych i zassysających ;D !
3majcie się dziewczyny & chłopaki ;P
Pozdrawiam całe Gram.pl z CD Projekt i dzięki za udostępnienie dema ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamershell.com/download_13278.shtml

Bez logowania, klikamy na serwer i sciągamy.
Wiedziałem, ze tak będzie. Ludzie się rzuca na sciaganie i bedą sciagać po dwa dni :/
Tutaj jest w miare jeszcze dobrze.

Mam nadzieje, że administracja nie wykasuje mojego postu, nie jest to żadna reklama ani nic, a jedynie pomoc w sciagnieciu pliku który jest chyba jednym z bardziej porzadanych obecnie na necie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:24, WinKami napisał:

Najlepszy transfer mam z ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/ gdzie też jest już całość. Z serwera
gram.pl troche masakra. :/


Potwierdzam, na ubi 350-500 KB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:24, WinKami napisał:

gram.pl troche masakra. :/


Tak, ale to pewnie ze względu na ilość osób które rzuciły się po 18;) Sluchaj korzystając z tego Twojego linka można gdzieś zobaczyć prędkość ściągania? Bo mi się otwiera okienko ftp, przeciągam plik na miejsce docelowe i poprostu pojawia mi się pasek jak przy kopiowaniu pliku na dysku;). Jeżeli nie to w najgorszym razie podzielę wielkość pliku przez czas;) Tak na marginesie: do końca 3 godziny 9 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam z gamershell mam neo 512 i ściąga mi się świetnie [61 KB] :D - dziś powinienem pograć bo pisze, że zostało ok 3,30 min

PS - Czy ktoś wie czy gra działa na GF4 MX ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że na GF 4 MX nie pójdzie. To tylko taki ulepszony GeFroce 2, a minimalne wymagania to GeForce4 Ti4200/RADEON 8500. Info - ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/Heroes%20of%20Might%20and%20Magic%20V%20Demo%20readme.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:36, WinKami napisał:

Sądze, że na GF 4 MX nie pójdzie. To tylko taki ulepszony GeFroce 2, a minimalne wymagania
to GeForce4 Ti4200/RADEON 8500. Info - ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/Heroes%20of%20Might%20and%20Magic%20V%20Demo%20readme.txt


mnie się zdaje że pójdzie bo na becie pisało że może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podac ile waży pliczek z demem ?? ;] zaczalem sciagac przed 18 z ubi a podobno tam byl dokladany fragmentami i nie chce miec niespodzianki jak mi sie skonczy sciagac ;]

Co do tego czy odpali na G4 to nie mialbym watpliwosci ze tak. Wlaczalem u siebie 1 beta wersje (nieoficjalna) i chodzila bez wiekszych klopotow (nie liczac dlugiego loadingu) no chyba ze bardzo namieszali w enginie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować