Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Jeny, ludzie przecież jeśli wyjdzie jakieś długo poszukiwane demko na gram.pl to nie ma mowy żebyście godzine po pojawieniu się dema śmigali sta z maksymalną prędkością, alternatywą są zagraniczne serwisy takie jak gamershell, fileplanet, filefront.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ściągam z Fileplanet przy 39kb na sekunde. Jeszcze 3 i poł godziny trzeba będzie czekać.
Mam pytanie: czy jest tutaj jakiś twardziel ktory ściąga demko z Gram.pl ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomalu ale wam sie sciaga, mnie tez tylko jak zobaczylem wymogi to wiem ze GIERY nie odpale, ALE BEDE JA MIAL na twardym. I z malenkich rzeczy trzeba sie cieszyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:41, Phelela napisał:

szkoda ze tak wolno ściaga ma już ktoś demo moze grał już ktoś no podzielcie się wrażeniami
ja zaczne sciągac dopiero jutro:(

Czemu masz zacząć dopiero jutro!? Zostaw kompa włączonego na noc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:39, Driv3r-PL napisał:

> paru godzin...
> a może gram.pl ma serwer gdzieś w Hameryce i w związku z różnicą czasu tak długo się ściąga:-)

>

No mnie to około 10 ... na gram.pl ściągało mi po 9 kB a na gamershell po 64 więc wiesz :D


nie ma to, jak siła spokoju i cierpliwości.mam nadzieję,że demko będzie warte tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim FILE PLANET warto poczekac 44 minuty aby sciagac z szybkoscia 350 Kb/sec(mniej wiecej :D:D:D:D:D)i to jest pelna wersja(dema rzecz jasna :)) a nie jakas czesc wiem bo 44 minuty temu zaczalem sciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po godzinnej sesji z demkiem i może krótko napiszę, na co powinniście się nastawiać:P Zaczniemy od tego z czego wyśmiewa się Destro- specyfikacja sprzętowa. Grałem na PIV 3,06GHz GF 5900xt, 512 mb RAM w rozdziałce 1024x768 na maksymalnych detalach, bez włączonego AA i filtrowania izotropowego. Demko czasami przycinało, jednak to nic poważniejszego, ot zwykłe chrupnięcie co 2-3 minuty. Przy wyłączaniu gry komp mi natomiast padł:P Menu główne napewno przypadnie do gustu wszystkim fanom Warcrafta III- jest animowane, design postaci jest również bardzo podobny. Ja jako zwolennik starych, dobrych statycznych menu''sów pozwolę sobię tę kwestię przemilczeć;) Podczas gry- ruchu bohatera widać, że developer starał się wrócić do sposobu z Heroes III i chwała mu za to. Spore zmiany zaszły natomiast w walce. Ustawianie oddziałów przed bitwą odbywa się w orientacji góra-dół (nie zaś jak wcześniej lewa-prawa), do tego nie widzimy przeciwników więc przy lokowaniu wojsk kierować się można jedynie przeszkodami. Rzeczą która mnie dobiła, jest to że bohater może zaatakować wszystko: tzn. nie używając magii, szarżując na wroga nic sobie nie robi z murów, czy przeszkód terenowych, po swoim ruchu wraca na pierwotne miejsce. W walce dodano możliwość zoom''owania kamery, armia wojsk Heaven na maksymalnym zbliżeniu wygląda całkiem słodko:P Widok główny miast jest bardzo dobry, narazie widziałem tylko miasto Heaven: jest to ogromna cytadela królująca nad domkami znajdującymi się na równinie. Cała sceneria jest ukazana podczas trwania zachodu słońca, w połączeniu z nastrojową muzyką wygląda to ślicznie. Apropo efektów dźwiękowych, muzyka jest naprawdę bardzo dobrze dobrana, mi jednak parę razy zdarzyło się, że kawałek utworu skończył się podczas trwania potyczki i do końca tych zmagań panowała pełna konsternacji cisza, trochę to dziwne:P Fanem średniowiecznych militariów nie jestem, ale dźwięki dochodzące z pola bitwy były całkiem przekonujące. Co do potworów to większość to starzy znajomi;) Tyle, że ich statystyki zostały zmienione np. zombiaki które w HIII przemierzały w jednej turze ledwie 1/3 mapy teraz z uśmiechem na ustach przemierzają trochę ponad połowę (z drugiej strony gryfy padają gęsto jak zawsze) osobiście się nieźle zdziwiłem. Dla wszystkich którzy ściągają: nie martwcie się, naprawdę warto. Ja już teraz z niecierpliwością czekam na premierę tej gry. (btw: to chyba mój najdłuższy post w życiu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ech, przestancie już gadać o tym co, jak, gdzie i z jaką prędkością bo to się staje nudne (każdy "myślący" z tego forum chyba wie gdzie najlepiej się ściąga) - tylko powiedzcie coś na temat gry - bo napewno są już tacy co grali w to demko. Ja sobie ściągnę dopiero wieczorem, aby nie psuć teraz współurzytkownikom mojej sieci transferu. Interesują mnie w tej chwili wymagania tej gry - czy na P4 3.0 GHZ, 2 GB RAM, GF6800GT pójdzie na full detalach w 1280x1024? Czy poprawili większość bugów z beta no i jak ogólnie się gra - czego dotyczy w tej grze rozgrywka w czasie rzeczywistym - czy tylko bitwy, czy ogólnie cały przebieg rozgrywki. Czekam na wrażenia z gry i z góry dzięki za odpowiedz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 3500+ Venice, 1024 MB DDR400 RAM Dual, GF6800GT@Ultra = maks detale, zero chrupnięć. A co do gry - walka ssie! :/ Muza i grafika róló. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:08, shinian napisał:

Menu główne napewno przypadnie do gustu wszystkim fanom Warcrafta III- jest animowane, design postaci jest > również bardzo podobny.


Z tego jestem bardzo zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować