Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE: Nasi konkurenci robią się leniwi. Lepiej niech uważają

38 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2011 o 16:27, Lailonn napisał:

Od 3-4 części COD stoi w miejscu. Nie ma totalnie ŻADNEGO postępu w jakiejkolwiek dziedzinie.
Najnowsza jest wręcz powrotem do 2000r. Pora zakończyć ten żenujący spektakl COD...


Pamiętasz Ty chociaż gry z 2000 roku, czy tak po prostu pleciesz farmazony dla samego plecenia? Skąd się tacy biorą, to ja nie wiem...

A za DICE trzymam kciuki. Konkurencja to dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest czytanie wszelkich komentarzy "CoD ssie", "mam nadzieje ze pobije CoD''a" a tak naprawde więkoszość społeczności tutaj zaraz po napisaniu wraca grać w Black Ops bo podoba im sie widowiskowość i filmowość tej gry a nie tylko "idź z punktu A do B, zabij po drodze wszystkich, czekaj na cutscenke", misja 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie wreszcie podłączyłem joystick do BC2... Panowie z DICE, takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem - przepustnica i skręt odwrócone osie - i tylko poprzez edycję plików kontroli w notatniku da radę to naprawić... Ponadto najgorszy w historii serii BF model lotu. Poprawcie to w 3-ce bo to wstyd jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co raz bardziej mnie irytują wieśniaki z EA. Niech sobie przypomną jacy "oni" byli twardzi nie dawno. Jacy oni myli leni o boże to już szkoda gadać :) Częstowali nas chłamem, tyczy się to tylko EA i ich marek C&C itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie gry mam nadzieję, że multi stanie na nieosiągalnym do tej pory poziomie. Włączając w to również różne smaczki, tryby gry. By np. sami fani CoD''a widzieli w tej grze swoją kolejną pasję. Bo czasami chce się zagrać w taki banalny tryb jaki oferuje Cod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie ma to jak reklamowac sie na cudzych barach (zwykle proszki nie spiora tej drachy ale nasz sprawi, ze gacie zaczniesz nosic na wierzchu). Niemniej swoj glos (i pieniadze) oddaje na BF3, bez mrugniecia okiem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:26, kotlecik5 napisał:

> Oj tak, DICE, przecież to o grafikę tak naprawdę wszystkim chodzi...

Nie, wszystkim chodzi o to, żeby grafika stała w miejscu, i żebyś nie musiał już nigdy
wymieniać sprzętu :) jak grafika jest dla ciebie za dobra to zmniejsz detale i może wtedy
będziesz mieć grafę jak w CoD.


Akurat tak się składa, że gram na PS3 - tadam! ;) Po prostu denerwuje mnie, jak znowu wszyscy gadają farmazony typu "nasza grafa jest lepsza". Ja mam to po prostu gdzieś, gdyż liczę na scenariusz i świetnie skonstruowany gameplay. Bez tego nawet Crysis (by albo właśnie to robi) pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 20:59, Outlander-pro napisał:

A mi się nie podoba sztuczne ograniczenie, że BF3 będzie tylko dla posiadaczy "siódemki".
Niech się wypchają z czymś takim :/


Siódemki i Visty :) Wszyscy chcą postępu, a jak w końcu nadchodzi to zaczyna się marudzenie. Ile można eksploatować ten sam system? XP to już staruszek i trzeba albo się z tym pogodzić (i przesiąść się na nowszą wersję) albo dalej w nim tkwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość mądrze gada, polać mu!

Czas ma zmiany, zdecydowanie. CoDy stoją w miejscu od 4 lat, BF3 będzie nowością. Mam nadzieję, że Acti podejmie jakiś kontratak, bynajmniej nie słowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 20:59, Outlander-pro napisał:

A mi się nie podoba sztuczne ograniczenie, że BF3 będzie tylko dla posiadaczy "siódemki".
Niech się wypchają z czymś takim :/


Wspieranie 7-leniej technologii (DX9) jest Twoim zdaniem w porządku? Poza tym to nie ograniczenie systemowe (typu: Win7 albo nie pogracie), ale właśnie technologiczne. Win XP nie obsługuje DX9 i TYLKO DLATEGO gra się na nim nie odpali. Jeśli skupią się na DX10 i 11, to 9-tka nie będzie ich ograniczać, co pozytywnie wpłynie na jakość grafiki, a co za tym idzie pójdziemy do przodu. I to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 23:26, sinir napisał:

Wspieranie 7-leniej technologii (DX9) jest Twoim zdaniem w porządku? Poza tym to nie
ograniczenie systemowe (typu: Win7 albo nie pogracie), ale właśnie technologiczne. Win
XP nie obsługuje DX9 i TYLKO DLATEGO gra się na nim nie odpali. Jeśli skupią się na DX10
i 11, to 9-tka nie będzie ich ograniczać, co pozytywnie wpłynie na jakość grafiki, a
co za tym idzie pójdziemy do przodu. I to się liczy.

Trochę to dziwne, bo przecież Xbox chodzi na dx9... No nic trzeba mieć dwa system - XP do Unreal Engine i 7 do nowszych silników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma chodzić o zaliczanie rundy za rundą przez sześć godzin

Fatality.

Nie, ale poważnie - chyba już czas, aby powiedzieć marce CoD przysłowiowe "see ya".
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 17:27, Piotr13PL napisał:

"idź z punktu A do B, zabij po drodze wszystkich, czekaj na cutscenke", misja 2....


Czyli zupełnie jak w Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 09:54, Henrar napisał:

Czyli zupełnie jak w Call of Duty.

Z tą róznicą ze w Call of Duty to wygląda tak:
1. Omiń wrogie terytoria po kryjomu czołgając się pod cięzarówka przeciwnika, aby dotrzeć do punktu B, zabij tam przeciwników zjeżdzając po linie i wbijając do pomieszczenia przez okno. :)


Zdecydowanie wolę CoD''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że "mam" około 500 oryginalnych gier(100 na steamie). Prowadziłem bóg wie ile portali i for a nawet pisałem dla wydawnictwa o grach. Coś tam więc chyba wiem...Każda jedna recenzja wytyka to samo CODowi. Tylko fanboye są ślepi i lecą po tragicznego BlackOpsa(technicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować