Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Czy Pogranicze to tylko dwie oddzielne mapki? - w tym jedna z naszą osadą, czy dojdą jeszcze jakieś nowe?
myślałem, że wokół Nowego Yorku będzie oddzielne Pogranicze ale jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 02:42, lis_23 napisał:

Czy Pogranicze to tylko dwie oddzielne mapki? - w tym jedna z naszą osadą, czy dojdą
jeszcze jakieś nowe?
myślałem, że wokół Nowego Yorku będzie oddzielne Pogranicze ale jest to samo.


"Tylko" tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 07:47, Evertsen_Dante napisał:


"Tylko" tyle :)


To trochę mało, bo praktycznie wszystko już tam zrobiłem, chyba że jeszcze coś dojdzie
a gdzie teraz jest Boston? - obecnie na mapie w miejscu Bostonu mam NY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 14:25, lis_23 napisał:

To trochę mało, bo praktycznie wszystko już tam zrobiłem, chyba że jeszcze coś dojdzie
a gdzie teraz jest Boston? - obecnie na mapie w miejscu Bostonu mam NY.


Sama mapa łowiecka załatwia dużo roboty. Fakt, że tego typu tereny nigdy nie były mocną stroną AC, ale i tak teraz jest najlepiej pod tym względem.

A co do mapy - jest straszebnie zabugowana. Mi czasami po scrollowaniu potrafi stwierdzić, że punkty szybkiej podróży nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja już nie mam Bostonu, w jego miejscu mam NY - do tego, gra zaczyna się wieszać, już dwa razy " program ACIII przestał działać " - raz z powodu aktualizacji Orgin ( WTF? ) a drugi ot tak, z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem tępy, ale udostępniono już pierwszy DLC (dostałem Season Passa w ramach przeprosin za opóźnienia w dostawie Freedom Edition). Wbiłem klucz do DLC w menu głównym gry (Dodatki), jest OK, dostałem komunikat, że mam uruchomić instalację DLC.

Sęk w tym, że nie wiem za bardzo skąd to pobrać - w mailu z powiadomieniem o premierze i kluczem dostałem link, z którego pobiera się... plik TXT z BARDZO zabawną treścią: "This is your download". To samo mam przy wejściu w zamówienie na koncie uPlay.

Ni cholery nie rozumiem, skąd mam wziąć DLCeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 17:35, Harrolfo napisał:

Ubi daje ULC, a nie DLC.


Uhum. To fajnie, ale nadal nie wiem, jak mam zainstalować paczkę, do której klucz otrzymałem od producenta, także Twój wywód nie jest zbyt pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie instalujesz.
ULC, czyli UnlockabLe Content, polega na tym, że odblokowuje pewne pliki, które już masz na dysku i uaktywnia zawartość "dodatkową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 17:55, Harrolfo napisał:

Nie instalujesz.
ULC, czyli UnlockabLe Content, polega na tym, że odblokowuje pewne pliki, które już masz
na dysku i uaktywnia zawartość "dodatkową".


Ręce mi opadły. Serio. Od początku:
To, co dostałem z gołą FE, to ULC, zgadza się.
Tyle że to, co dostajesz w Season Pass, to DLC. Napisałem to już powyżej; szczególnie że samo menu gry po wpisaniu klucza generuje komunikat o KONIECZNOŚCI uruchomienia instalacji tego dodatku, czego NIE BYŁO gdy wbijałem klucz do dodatkowego contentu otrzymanego z całą grą. To chyba jakaś różnica? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam za udzielenie błędnej informacji i biję się w pierś - tak, moja wina :)
Niestety, nie wiem w takim razie, jak pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 poziom rozpoznania. Chciałbym go obniżyć, ale nigdzie na mapie nie mam zaznaczonych ani drukarni, ani plakatów, ani osób, które mogę przekupić. Jak je znaleźć? Oczywiście wszystkie miejsca w okolicy mam zsynchronizowane.

PS Nie wdawajcie się w bójkę w miejscu widocznym na obrazku. Jest jakieś zbugowane i przeciwnicy przybywają bez końca. Po około 10 minutach walki i zabiciu, tak na oko, 30-40 wrogów dałem sobie spokój i uciekłem...

20121207234639

20121207234647

20121207234655

20121207234702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 23:47, Hartus napisał:

Mam 3 poziom rozpoznania. Chciałbym go obniżyć, ale nigdzie na mapie nie mam zaznaczonych
ani drukarni, ani plakatów, ani osób, które mogę przekupić. Jak je znaleźć? Oczywiście
wszystkie miejsca w okolicy mam zsynchronizowane.

Pozostaje szukać na własną rękę.

Dnia 07.12.2012 o 23:47, Hartus napisał:

PS Nie wdawajcie się w bójkę w miejscu widocznym na obrazku. Jest jakieś zbugowane i
przeciwnicy przybywają bez końca. Po około 10 minutach walki i zabiciu, tak na oko, 30-40
wrogów dałem sobie spokój i uciekłem...

Miałem tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 00:19, Hartus napisał:

Okazało się, że trzeba po prostu rozpocząć misję, która zapoznaje gracza z tym, jak zmniejszyć poziom rozpoznania.


Ha. Czyli jednak nie bug :) ACIII niestety jest dość mocno zabugowany, ale na szczęście nie są to bugi duże. Mnie najbardziej przeszkadzają znikające przedmioty w ekwpiunku i na mapie. Taki już mój pech, że gry, które mi się najbardziej podobają (FNV, Skyrim, ACIII) są zazwyczaj najbardziej zabugowane :( Chociaż ACIII to i tak wygląda dobrze przy FNV, przy którym miałem z 20 freezów konsoli, oraz nie mogłem ukonczyć DLC przez freezowanie się gry w miejscu, przez które musiałem przejść.

Poza tym ta gra jest genialna. Czuję się jak podczas grania w Skyrim, gdzie wątek główny to tylko dodatek do wielkiej ilości misji pobocznych, które w AC III są bardzo zróżnicowane, a te związane z osadą i skarbem kapitana Kidda mi się szczególnie spodobały. A są jeszcze Ludzie Pogranicza, tunele, wyzwalanie miast, assyni, gildie łowców i bokserów, misje morskie, polowania, forty i standardowe misje kurierskie i zabójstwa. Miód. 28 godzin, a ciągle chce więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 00:31, Smooqu napisał:

Ha. Czyli jednak nie bug :)

No jak nie?
Bug, przecież konieczność dojścia do pewnego momentu w fabule, by zniknął nieskończony spawn przeciwników nie jest czymś normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza łapanie tych głupich, latających stron, bugi związane z tym, że Connor nie może wejść na dany dach a kawałek dalej już może, walka z 40 - stoma przeciwnikami na raz przy biernej postawie przechodniów i mieszkańców - poza tym, gra jest świetna, ma wspaniały klimat i ciekawą fabułę, ciekawszą niż ta ze Skyrima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 00:43, Harrolfo napisał:

> Ha. Czyli jednak nie bug :)
No jak nie?
Bug, przecież konieczność dojścia do pewnego momentu w fabule, by zniknął nieskończony
spawn przeciwników nie jest czymś normalnym.

Ale co ma jedno do drugiego? Oprócz tego miejsca nigdzie indziej nie miałem niekończącego się spawnu. Po prostu każdy oddział, który mnie zobaczył atakował natychmiastowo. Po jego wybiciu mogłem kontynuować wędrówkę. Cała zabawa polegała na tym, aby przedrzeć się przez miasto, w którym każdy żołnierz nas poszukuje.
Jedynie coś jest nie tak z wyżej wymienionym miejscem, bo po zabiciu, powiedzmy, 4 z 9 przeciwników w cudowny sposób przybiegało 6 kolejnych. I tak w kółko. Zlatałem niemal cały Boston w poszukiwaniu drukarni i drugi raz mi się to nie powtórzyło.

lis_23@ Imo mało co ma gorszą fabułę od Skyrima. Questy poboczne w tej grze o wiele bardziej mnie wciągnęły niż oklepany wątek główny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować