Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Czy ktoś miał może buga związanego z misjami dostawy? Zebrałem wszystkie trzy, wykonałem przedmioty, odniosłem do zleceniodawcy i miałem nadal 0% w DNA. Mało tego teraz mogę zebrać je ponownie, ale misja w Bostonie przyjmuje się i tyle, nie widzę przedmiotów które mam wykonać, Tab --> scroll down --> też nie ma tej misji. Czekać na patcha czy wykonywać/przyjmować te misje aż się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic z tym nie zrobisz... Jest tak samo jak w poprzednich częściach tyle, że wtedy były zablokowane jakieś krypty potrzebne do zdobycia zbroi, a tu jest "tylko" ten skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 18:38, Radekl2 napisał:

To nic z tym nie zrobisz... Jest tak samo jak w poprzednich częściach tyle, że wtedy
były zablokowane jakieś krypty potrzebne do zdobycia zbroi, a tu jest "tylko" ten skarb.


Czyli, nigdy nie będę mógł znaleźć tych skarbów? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:07, Ugolf napisał:

Witam, chhciałbym sie dowiedzieć jak jest z długością gry. Czy jest mniej wiecej dłuzsza
od IV ?


Assasin''s Creed IV? Ominęło mnie coś, że mówisz już o czwartej części? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 18:49, Radekl2 napisał:

Jak odblokują Ci się tereny wraz z postępem fabuły to dlaczego nie?


Dobra, zakupiłem tę mapę o której ktoś tu pisał i mam już na mapie trochę tych " drobiazgów " ale nie zmienia to faktu, że gra jest strasznie zabugowana ...

Boston na mapie pojawia się z rzadka, gdy go tam nie ma i idę w to miejsce, następuje desynchronizacja
w NY chciałem otworzyć skrzynię ze skarbem, w tym celu musiałem dostać się przez okno do pomieszczenia z ową skrzynią: najpierw dwa razy wyrzuciło mnie w powietrze jak z procy, na wskutek czego zginąłem a za kolejnym razem utknąłem w podłodze przed oknem - koniec końców, udało mi się tam dostać ;)
znikająca broń w ekwipunku
wreszcie, gra już trzeci raz mi się zwiesiła: " program ACIII przestał działać "

ech ... dlaczego, gra, która najbardziej mi się podoba w tym roku musi mieć aż tyle błędów? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Assassin''s Creed III i oceniam tą grę na 8,5/10. Bardzo dobrze, że Ubisoft wprowadził do serii dużo zmian, które mocno odświeżyły rozgrywkę. Po nijakim Revelations, dostaliśmy grę z pomysłem, świetnym klimatem, dużo liczbą nowinek oraz nowym bohaterem, który wg mnie jest o wiele ciekawszym niż Ezio. Rewlucja amerykańska w tle przebija dla mnie renesansowe Włochy i średniowieczną Ziemie Świętą. Warto również wspomnieć, że jest to najdłuższa część z serii, która zajęła mi ponad 30 h, a mam ok. 85% synchronizacji.

Niestety, nie przypomniam sobie żeby jakakolwiek gra z serii była tak zabugowana jak ACIII. Im bliżej końca, tym więcej problemów technicznych. Co gorsza etapy z Desmondem były liche

Spoiler

Misja w Abstergo przyprawiła mnie o śmiech i reakcję: "Naprawdę Ubisofcie?"

. Brakuje też w ACIII trochę więcej rozmachu w przedstawieniu bitew patriotów z lojalistami.

Końcówka gry również przypadła mi do gustu, jestem ciekaw co bedzie dalej z tą serią? Bardzo chciałbym pobiegać po Paryżu z czasów rewolucji francuskiej, ale nie widzę sensu w takim zabiegu, chyba że mielibyśmy zagrać jako
Spoiler

templariusz

? Najgorsze co może być to kolejna część w czasach współczesnych.

Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:38, lis_23 napisał:

wreszcie, gra już trzeci raz mi się zwiesiła: " program ACIII przestał działać "

ech ... dlaczego, gra, która najbardziej mi się podoba w tym roku musi mieć aż tyle błędów?
...


A próbowałeś zainstalować najnowszy sterownik karty graficznej? Ja gram na laptopie (samsung rf511-s04) i w sumie bugów dużo nie mam. Okazjonalnie jakieś zwierze dostaje przedśmiertnych drgawek, raz jak rozpoczęłam rozmowę siedząc na koniu, to mi Connora podniosło do góry, zrobiło mu szpagat, następnie zamknęło nogi i postawiło na ziemi :D, w sumie jakieś tam drobnostki. Za to kilka dni temu miałam problem z zawieszaniem się gry. Zaraz po włączeniu (pierwszy ekran z Desmondem), pojawiało się właśnie "AC3SP.exe przestał działać", wgrałam najnowszy sterownik i jest cacy

@Isildur

Dnia 09.12.2012 o 20:38, lis_23 napisał:

Assasin's Creed IV? Ominęło mnie coś, że mówisz już o czwartej części? :>


Przypuszczam, ze chodziło a AC Revelations (była 4-ta z kolei)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 17:08, Polinka198 napisał:


A próbowałeś zainstalować najnowszy sterownik karty graficznej? Ja gram na laptopie (samsung
rf511-s04) i w sumie bugów dużo nie mam. Okazjonalnie jakieś zwierze dostaje przedśmiertnych
drgawek, raz jak rozpoczęłam rozmowę siedząc na koniu, to mi Connora podniosło do góry,
zrobiło mu szpagat, następnie zamknęło nogi i postawiło na ziemi :D, w sumie jakieś tam
drobnostki. Za to kilka dni temu miałam problem z zawieszaniem się gry. Zaraz po włączeniu
(pierwszy ekran z Desmondem), pojawiało się właśnie "AC3SP.exe przestał działać", wgrałam
najnowszy sterownik i jest cacy


Nie, ja jadę na starych sterownikach i trochę się boję, że nowe mogą coś namieszać ... poza tym, nie potrafię odinstalowywać starych sterowników, tylko instaluje nowe na stare, to też może jakieś problemy powodować - mam coś takiego, że często obraz mi " miga ", jest taki czarny błysk, np. gdy otwieram okienko odpowiedzi tu na forum, lub gdy zamykam system, w ACIII mam takie zjawisko, ze przy obracaniu kamery potrafi mi na ułamek sekundy znikać grafika, mam takie błyski i białe, puste przestrzenie, także na ułamek sekundy, jakby nie było tam grafiki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaliczyć te dodatkowe zadanie podczas polowania na zwierzęta? Chodzi mi to to by upolować jakieś zwierzę łącząc sidła i przynętę. Ja po prostu rzucam przynętę, następnie rozkładam sidła, zając daje się złapać, a zadanie niezaliczone.

Edit: dobra już się udało złapać lisa i zaliczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie związane z Uplay.
Czy wam też tak długo uruchamia sie ta aplikacja?
U mnie po włączeniu gry ze skrótu czekam jeszcze dobrą minutę niż pokaże się okienko Uplay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 18:35, Smileyer napisał:

Witam. Mam pytanie związane z Uplay.
Czy wam też tak długo uruchamia sie ta aplikacja?
U mnie po włączeniu gry ze skrótu czekam jeszcze dobrą minutę niż pokaże się okienko
Uplay...


Często dosyć długo a i jeszcze potrafi się aktualizować dobre kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 18:38, lis_23 napisał:

Często dosyć długo a i jeszcze potrafi się aktualizować dobre kilka minut.


Ech, nie ma na to żadnego rozwiązania prawda?
Dopiero odkąd zacząłem grać w serię AC mam styczność z tą aplikacją, a to znaczy, że od nie dawna.
Wprawdzie można by zaparzyć kawę nim gra się włączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 18:35, Smileyer napisał:

Witam. Mam pytanie związane z Uplay.
Czy wam też tak długo uruchamia sie ta aplikacja?
U mnie po włączeniu gry ze skrótu czekam jeszcze dobrą minutę niż pokaże się okienko
Uplay...


U mnie trwa to jakieś 10 sekund, tyle, że ja najpierw włączam Uplay i dopiero później samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 18:52, Wszystkozajete napisał:

U mnie trwa to jakieś 10 sekund, tyle, że ja najpierw włączam Uplay i dopiero później
samą grę.


U mnie po kliknięciu na uplay.exe pojawia się proces w managerze, który co prawda zjada mi 50% zasosób, a sama aplikacja uruchamia się dopiero po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.12.2012 o 20:38, lis_23 napisał:

w NY chciałem otworzyć skrzynię ze skarbem, w tym celu musiałem dostać się przez okno
do pomieszczenia z ową skrzynią: najpierw dwa razy wyrzuciło mnie w powietrze jak z procy,
na wskutek czego zginąłem a za kolejnym razem utknąłem w podłodze przed oknem - koniec
końców, udało mi się tam dostać ;)

Spoko mialem to samo w tym budynku, i mój kumpel też.
Robie skarby dla Drewnianej Nogi. Zdobyłem już 3 fragmenty pergaminu czy listu ( nie wiem co to jest) no i nie mam na tej mapie 4tego pokazanego okretu zeby zdobyc ostatnia czesc. Ktos wie o co chodzi?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 19:16, Ziggy napisał:

Spoko mialem to samo w tym budynku, i mój kumpel też.
Robie skarby dla Drewnianej Nogi. Zdobyłem już 3 fragmenty pergaminu czy listu ( nie
wiem co to jest) no i nie mam na tej mapie 4tego pokazanego okretu zeby zdobyc ostatnia
czesc. Ktos wie o co chodzi?



Najpierw trzeba znaleźć wszystkie, tzw. drobiazgi i oddać je gościowi koło naszego statku - ja dziś w nocy zdobyłem wszystkie, dzięki mapie z ich lokalizacją, którą zakupiłem w Bostonie, ale też coś mi się wydaje, ze jest ich za mało - powinny być cztery misje + dodatkowa z EK a ja mam razem z nią cztery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 20:01, lis_23 napisał:

Najpierw trzeba znaleźć wszystkie, tzw. drobiazgi i oddać je gościowi koło naszego statku
- ja dziś w nocy zdobyłem wszystkie, dzięki mapie z ich lokalizacją, którą zakupiłem
w Bostonie, ale też coś mi się wydaje, ze jest ich za mało - powinny być cztery misje
+ dodatkowa z EK a ja mam razem z nią cztery ...

No ja też mape zakupiłem w Bostonie i zrobiłem wszystkie. Dopiero potem poszedłem do Drewnianej Nogi i je dałem, i robiłem już te misje. Tylko że w tych misjach ( we dwóch okrętach nie wziałem 2 skarbów więc może to przez to?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować