Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2012 o 13:56, Pietro87 napisał:

No faktycznie optymalizacja dosyć wątpliwa...
Dla wszystkich co mają z Bostonem problemy - sporo daje wrzucenie grze priorytetu na
wysoki [wzrost 4-5 klatek w moim wypadku w tych miejscach gdzie spadałem na 24-25 teraz
trzymam sztywne 29-30]

Zaobserwowałem coś ciekawego na wykresie karty graficznej... AC3 obciąża mi GPU w całych
35-45%... nie dziwota, ze fpsy szlak trafia w większych mieścinach, skoro program używa
mniej jak połowy mocy karty graficznej...

Ciekawe czy ubiszrot naprawi tego buraka czy zleje nas jak zwykle.


Pisałem do pomocy technicznej i po miesiącu pisania głupot ze strony Ubisoftu napisali mi, że oni służą pomocą techniczną ale nie są programistami i nic w tym temacie nie zdziałają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu ACIII jestem bardzo zmieszany co do fabuły. Jeśli ma ktoś jakieś namiary do ciekawie zorganizowanego miejsca, w którym pozbierane są fakty i ogólnie cała fabuła trylogii w jednym miejscu to prosiłbym o jakieś nakierowanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. Nie mogę pograć w multi na x360. Jest napisane, że zawartość xbox live jest chwilowo niedostępna, jest tak cały czas i nie wiem co mam zrobić. Mam dostępne tylko ćwiczenia i opcje. W czym tkwi problem ? Dodam, że nigdy nie grałem, w żadne multi na konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wątek główny, wykonałem po kilka misji pobocznych z każdego rodzaju, wyzwoliłem wszystkie dzielnice, a aktualnie kończę rozwijać posiadłość. Mimo to, chcąc sprzedać jakieś towary na eksport mogę je wysłać wyłącznie jednym wozem. Na gameplay''u gram.pl widziałem, że można mieć ich nie tylko kilka, ale i również da się odblokować pojemne statki. Pytanie brzmi - jak?

I jeszcze jedno. Kupiłem sobie za jednym zamachem wszystkie stroje w sklepie. Wróciłem do posiadłości Achillesa, a stojaki puste, poza łachmanami z więzienia. Dafuq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić sobie konwoje w panelu rzemieślnika (tak samo jak kiedyś robiłeś beczki). Konwój morski też się da, tak samo jak możliwe jest zwiększenie pojemności konwojów (pomijam fakt, że interfejs jest niewygodny jak wszyscy diabli).

Dnia 06.01.2013 o 18:21, Sandro napisał:

I jeszcze jedno. Kupiłem sobie za jednym zamachem wszystkie stroje w sklepie. Wróciłem
do posiadłości Achillesa, a stojaki puste, poza łachmanami z więzienia. Dafuq?

Stroje ze sklepów zajmują tylko jeden stojak. Pozostałe to:

Spoiler

strój Achillesa za wszystkie misje osady, strój Kapitana Kidda, strój indianina za wszystkie piórka

i może cośtam jeszcze, acz nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 18:27, Daelor napisał:

Musisz zrobić sobie konwoje w panelu rzemieślnika (tak samo jak kiedyś robiłeś beczki).

Prędzej ukończyłbym grę na 100% niż na to wpadł tak więc dzięki za oszczędzony czas :) Gdzie można zdobyć odpowiednie tematy?

Dnia 06.01.2013 o 18:27, Daelor napisał:

i może cośtam jeszcze, acz nie pamiętam.

No jest jeszcze piękny strój Altaira za ukończenie wątku głównego na 100% oraz Ezia, który to trzeba już jednak odblokować z poziomu Uplay. Te stroje do kupienia w sklepach w rzeczywistości nie są strojami w dosłownym znaczeniu lecz jedynie zmieniają barwy szat asasyna. Wychodzi na to, że wolną ręką wydałem kilkanaście tysięcy na nic.

A skoro już wspomniałem Uplay to czy jeżeli zarejestruję się tam dopiero teraz, stracę wszystkie odblokowane wcześniej punkty? Nie widzi mi się przechodzenia całej gry od nowa dla jednego stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2013 o 18:41, Sandro napisał:

Prędzej ukończyłbym grę na 100% niż na to wpadł tak więc dzięki za oszczędzony czas :)
Gdzie można zdobyć odpowiednie tematy?

W skrzynkach/skarbach są. Polecam kupić wszystkie mapy w sklepie, znacząco ułatwiają życie (według mnie to idealny kompromis - znajdziek jest dużo, a za trochę growych $ dostaje się ich lokalizację).
A, jedna skrzynka ukryta jest tuż przy stajni w Osadzie koło domostwa Achillesa - trzeba zejść kawałek po klifie. Nie jest ona zaznaczona na mapkach, a trzeba ją mieć do ukończenia gry w 100%.

Dnia 06.01.2013 o 18:41, Sandro napisał:

Wychodzi na to, że wolną ręką wydałem kilkanaście tysięcy na nic.

Po zakupie wszystkich broni w sklepie z forsą i tak nie ma co robić. A sklepowe stroje mi się bardzo podobały, szczególnie skórzany.

Dnia 06.01.2013 o 18:41, Sandro napisał:

A skoro już wspomniałem Uplay to czy jeżeli zarejestruję się tam dopiero teraz, stracę
wszystkie odblokowane wcześniej punkty? Nie widzi mi się przechodzenia całej gry od nowa
dla jednego stroju.

Nie wiem, nie grałem multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2013 o 19:03, Daelor napisał:

A, jedna skrzynka ukryta jest tuż przy stajni w Osadzie koło domostwa Achillesa - trzeba
zejść kawałek po klifie. Nie jest ona zaznaczona na mapkach, a trzeba ją mieć do ukończenia
gry w 100%.


Z tego co kojarzę to po ukończeniu wszystkich misji osady gra zaznacza tę skrzynię. Jedyną nieoznaczoną jaką znalazłem to ta w karczmie w Bostonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mówicie o końcu gry, to o co do Jasnej Anielki chodzi z tymi osiami? No poustawiałam kilka razy te 3 osie w Bostonie i znalazłam, a właściwie natknęłam się na 4-tą. OK, to mam teraz iść na Pogranicze, tak? Tyle, że tam mam tylko jedną do ustawienia, a 2 do znalezienia, a jak tą jedną ustawiam to podświetla mi całą mapę. Mam tak łazić po Pograniczu aż natrafię na coś?

No i jedno nie dające mi spokoju, czemu oni nazywają jelenie łosiami? Elk (a tak nazywa się owo zwierze w angielskiej wersji) to wapiti - czyli północnoamerykańska odmiana jelenia, nie łoś. Zresztą jaki łoś jest, każdy wie, a toto w grze z żadnej strony łosia nie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 17:22, Polinka198 napisał:

Jak juz mówicie o końcu gry, to o co do Jasnej Anielki chodzi z tymi osiami? No poustawiałam
kilka razy te 3 osie w Bostonie i znalazłam, a właściwie natknęłam się na 4-tą. OK, to
mam teraz iść na Pogranicze, tak?

Ilość osi na danej mapie i położenie jest losowe (dokładniej to gra bierze je od losowych gaczy) i zmienia się raz na jakiś czas. Jak rozłożysz te co masz to "tylko" zawężasz teran poszukiwań. O ile dobrze pamiętam to możesz podnieść osie które rozłożyłaś w Bostonie i ustawić ja na pograniczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem towary na eksport konwojem lądowym i nagle w środku jakiejś akcji wyskoczyła mi informacja, że konwój został zaatakowany i mam iść go bronić. Po chwili znowu wyskoczyła informacja o tym, że konwój przepadł. W razie gdyby sytuacja się powtórzyła - gdzie mam lecieć aby zapobiec rabunkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 01:06, Fun_g_1_2_3 napisał:

Tam gdzie atakujesz wrogie konwoje - pogranicze.
Możesz też wysłać asasynów do obrony co też jest pomocne bo zyskają nieco doświadczenia.

NOWY PACH WYSZEDŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 23:39, logray napisał:

Ilość osi na danej mapie i położenie jest losowe (dokładniej to gra bierze je od losowych
gaczy) i zmienia się raz na jakiś czas. Jak rozłożysz te co masz to "tylko" zawężasz
teran poszukiwań.


Już to rozpracowałam

>O ile dobrze pamiętam to możesz podnieść osie które rozłożyłaś w Bostonie

Dnia 14.01.2013 o 23:39, logray napisał:

i ustawić ja na pograniczu.


Raczej nie można przenosić osi pomiędzy lokacjami. 1 oś miałam do znalezienia w Bostonie (3 już były), 4 na Pograniczu (z 5-ciu), 3 w NY. Co 15 minut gra wynajduje nowe osie, które trzeba odszukać na mapie. Nie bardzo wiedziałam co mam robić jak miałam tylko 1 na Pograniczu, bo podświetlało mi całą mapę, a to dość duży kawałek do przeszukania. Okazuje się jednak, ze dobrze jest przeszukać wszystkie punkty szybkich podróży - tam znalazłam 2 osie i poszło już gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować