Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będą betatesty Might & Magic: Heroes VI

17 postów w tym temacie

Raczej granie za darmo dla garstki ludzi. Przynajmniej tak jest to przez większość odbierane. Ciężko mówić tu o rzetelnych testach. Wiele razy już tak było... betatesty, betatesty i pięć patchy w ciągu miesiąca od premiery gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 17:45, Cybertrash napisał:

Raczej granie za darmo dla garstki ludzi.

Garstka ludzi już grała w Beta testową wersję HoMM VI :), ci co tworzą fan-site''y już grali :D o HoMM 6 ;].
Dobrze że nie zrobiliście tego News''a wczoraj bo uznał bym go za Prima Aprillis xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością, choć wizja jedynie 4 zasobów, nie przemawia za mną, nie wiem
jak ktoś mógł sądzić, że to będzie zmiana na lepsze, no chyba, że ta kwestia ma jakieś drugie dno
o którym na razie nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 19:59, Dark_elves napisał:

/cut/


Też uważam to za zmianę na lepsze i mam tylko nadzieję, że nie chcą zrobić casualowego HoMMa :/.

Na betatesty zapiszę się bo czemu nie. Pewnie nie dostanę, ale będę miał czyste sumienie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech robią te testy, niech robią.
Mam nadzieję, że będzie wiele narzekania i Ubisoft będzie zmuszone do przywrócenia reszty surowców.
Na usunięcie efektu deja vu HoMM V nawet nie ma co liczyć.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ... efekt "H5" ... sorki, ale określiłbym to kilkoma zwrotami - nie koniecznie ładnymi - ale to jest już nudne. Ja tam nie marudzę, a z serią HoMM jestem od początku i zdecydowanie wolę H5 niż poprzedniczkę ( H4 ), która była najbardziej nieudaną częścią.

Co do H6, jak najbardziej czekam - kolekcjonerka zamówiona - i jestem pełen pozytywnych odczuć tak samo jak to miało miejsce w przypadku Disciples 3. Póki co po samych materiałach grę ciężko ocenić, ale od strony graficznej jest świetnie - i mam nadzieję, że tak samo prezentowała się będzie strona fabularna ( dla mnie najważniejsza ).
Ograniczona ilość surowców doprowadzi do zwiększenia trudności samej rozgrywki - zwłaszcza, że nie ma co liczyć na podbieranie kopalni itp bez zdobycia miasta :] Dla mnie pomysł rewelacyjny !

Betatesty fajna sprawa, ale zapewne jedynie dla wybranych, a szkoda ... ale kto wie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szóstkę czekam, chociaż nie podoba mi się fakt że będzie tak mało "gatunków" surowców. Gra wygląda prawie jak piątka, która mi się naprawdę spodobała i mam nadzieję że będzie dobra.

A co do bety, pewnie nie zagram... ale może spróbuję jakoś klucz wyhaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście trochę H6 się różni od H5, bo piątka do mnie wogóle nie przemawiała. Zresztą podobnie jak Disciples 3. Tylko i o ile z serii Disciples do tej pory najlepsza była dwójka, to w z HOMMa grało mi się najprzyjemniej w czwórkę. Wiem, że rozwiązań z czwórki tu się nie uświadczy, lecz zawsze można pomarzyć.

Co prawda 4 surowce to trochę przymało, lecz bez wątpienia więcej dojdzie w dodatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa brzmi kretyńsko. Przecież to oczywiste że będą beta testy, za to nie jest oczywistym że będą brali w nich udział ludzie spoza studia. Warto by dawać newsom tytuły które nie mylą czytelnika, lub po prostu nie brzmią głupio. W obecnej formie to wygląda tak jakby napisać wieść "Jutro wstanie słońce!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować