Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełka z edycji kolekcjonerskiej pierwszego i drugiego Wiedźmina łączą się w jedną całość

103 postów w tym temacie

Dokładnie - sam pamiętam, że zdarzało się, że ludzie kupowali po 2 - 3 szt. jakiejś EK na gram.pl, potem sprzedawali je na Allegro i to dostawali O WIELE wyższą cenę, bo kolekcjonerzy walczyli w licytacjach.

Sam sprzedałem EK Gothic 3 na Allegro za 250 zł ! I to wcale nie tak dawno, mimo, że gra ma już swoje lata i była kupiona za 140 zł, jeśli się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allegro jest nieprzewidywalne :D

Jak dobrze pójdzie i dostaniemy zgodę z CDP, to sami wystawimy na Allegro W2 EK po cenie sklepowej i ukrócimy te spekulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne super - sam jestem szczęśliwym posiadaczem pierwszej części Wieśka i chętnie bym kupił drugą część w ek (bo nie powiem fajny pomysł by sie łączyły pudełka obu wersji), ale na litość dodanie tego łba było najgorszym pomysłem na jaki tylko można było wpaść. I w moich oczach przyćmiewa cała resztę plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę fantastycznie! o_O

Ale bądźmy szczerzy, "swego rodzaju nagrodą dla najwierniejszych fanów serii" byłby darmowy dostęp do DLC, a te będą na pewno!

Dlaczego by nie? Masz zarejestrowane dwie edycje kolekcjonerskie, nagrodzimy Cie! Jeśli darmowe DLC nie jest możliwe (oczywiście, że nie jest, nie oszukujmy się), to może zniżka? Powiedzmy 50%.

W którymś z wywiadów z twórcami, padło zdanie, że nie będą wydawać niczego nie wnoszących DLC typu "zbroja dla konia", oby to była prawda, jednak na wstępie dostajemy kupca! i kurtkę! ....nie wróży to nic dobrego.

Pozostaje nam trzymać kciuki i wierzyć w zapewnienia twórców.

Co do opakowań, to miło, że tak sobie to wykombinowali, chociaż to nowe nie umywa się do części pierwszej.

Ale poważnie trzymacie takie pudła na widoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 08:03, kowalbd napisał:

W którymś z wywiadów z twórcami, padło zdanie, że nie będą wydawać niczego nie wnoszących
DLC typu "zbroja dla konia", oby to była prawda, jednak na wstępie dostajemy kupca! i
kurtkę! ....nie wróży to nic dobrego.


Właśnie też mnie to zastanawia. Dowiedziałem się też, że właściciele EK dostaną również DLC z nowymi... animacjami walki. Eee...że co? To już nawet urozmaicone animacje dodawane są jako DLC? Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będziemy mieli np FPS''y, w których mamy 10 rodzajów broni, ale każda wygląda tak samo - a odpowiednie dla nich modele będziemy musieli zdobyć jako DLC.

Fakt, nie wróżą takie posunięcia CDPR dobrze na przyszłość. Ciekaw jestem tylko, ile z zapowiedzi Wieśka 2 było jedynie takim PR-owskim gadaniem. Mam nadzieję, że niewiele, bo an EK jestem zdecydowany, a nie byłoby fajnie wywalić 230 zeta w błocko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 08:59, Tenebrael napisał:

Fakt, nie wróżą takie posunięcia CDPR dobrze na przyszłość. Ciekaw jestem tylko, ile
z zapowiedzi Wieśka 2 było jedynie takim PR-owskim gadaniem. Mam nadzieję, że niewiele,
bo an EK jestem zdecydowany, a nie byłoby fajnie wywalić 230 zeta w błocko...


Z tego, co kiedyś czytałem, to Tomasz Gop powiedział, że te wszystkie małe, "pierdółkowate" DLC dołączane do zamówień są niejako wymogiem sklepów, żeby mogły mieć zróżnicowaną ofertę. Jeśli CDPRed miałoby wypuścić inne DLC (czyli pewnie już nad tym myślą ;)), to twierdził, że takie "oficjalne" DLC na pewno nie byłoby osławioną "zbroją dla konia", tylko czymś zdecydowanie większym. Te małe DLC zrobili po to, żeby taki Amazon, Gamestop czy Empik mogły twierdzić, że mają unikalną ofertę. A przynajmniej taka jest oficjalna wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się też, że właściciele EK dostaną również DLC z nowymi... animacjami walki.
Z tego co ja wiem to te animacje walki są dostępne tylko w płatnym preorderze w Empiku.
Może to ktoś potwierdzić? Bo jako że zamówiłem EK wolałbym by i w niej były dostępne te finishery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 14:08, Dobos napisał:

Z tego co ja wiem to te animacje walki są dostępne tylko w płatnym preorderze w Empiku.
Może to ktoś potwierdzić? Bo jako że zamówiłem EK wolałbym by i w niej były dostępne
te finishery.

Na 100% nie będzie. Finishery są tylko w Empiku. CDP nie rozprowadza tego DLC. Pytałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 08:59, Tenebrael napisał:

Właśnie też mnie to zastanawia. Dowiedziałem się też, że właściciele EK dostaną również
DLC z nowymi... animacjami walki. Eee...że co?


Eee... ze co? Z kad informacja, ze wlasciciele EK Wiedzmina 2 maja dostac takze DLC z animacjami walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy wykonanie też nie jest złe ale fakt wilczek z 1 EK jest ładniejszy ;P ale mam nadzieje że fabuła i grywalność będzie lepsza niż w jedynce bo to jest ważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że raz jeszcze wtrącę sprawę edycji specjalnej dostępnej w Empiku, ale zauważyłem iż oprócz dodatków rzeczowych, dla osób nabywających tą wersję gry otrzymamy:
Bonusy w empik.com :
Każda osoba, która zamówi grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów przed premierą otrzyma gratis unikalny kod odblokowujący dwie animacje ciosów kończących, które pozbawią życia przeciwników w wyjątkowo spektakularnym stylu.

Uwaga! Kody roześlemy drogą mailową, w dniu premiery!

sprawa informacyjna dla kolekcjonerów, gdyż myśląc iż w Edycji K. znajdziemy wszystko - mylimy się :/

cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 00:51, matkurczak napisał:

sprawa informacyjna dla kolekcjonerów, gdyż myśląc iż w Edycji K. znajdziemy wszystko
- mylimy się :/


Nikt nigdy nie obiecywal, ze w EK bedzie wszystko tylko, ze to bedzie najbardziej wypasiona edycja. I tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 15:31, Wojman napisał:

Nikt nigdy nie obiecywal, ze w EK bedzie wszystko tylko, ze to bedzie najbardziej wypasiona
edycja. I tak jest.


zgadza się :) ale dla prawdziwego kolekcjonera, ES i EK jest wartościowa, będę musiał się szarpnąć na dwie edycje. ale czego nie robi się dla Wiedźmina ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować