Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Śmigus dyngus

159 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 22:31, Cat In A Bag napisał:

A ja dzisiaj nie widziałem ani jednej osoby z wiadrem, może dlatego że pogoda była taka "ładna",
że wiadra były zbędne:/


Na osiedlu, na którym mieszkam, była grupa z wiadrem. Chyba masz rację, to raczej dlatego, że pogoda dzisiaj nie była zbyt piękna...Ale może to i dobrze, bo pewnie grupki z wiadrami, butelkami, pistoletami wodnymi lali by się jeszcze do późnego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lałem się wodą z bratem gdy mieliśmy gdzieś 10 lat około. Teraz to to jest nuda,raz można delikatnie kogoś popsikać ale bez przesady żeby wiadrami albo Bazookami z pojemnymi magazynkami.Na mojej ulicy nie widziałem by ktoś się lał i wogóle jak byłem w mieście....jutro będzie bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:37, Dzamian napisał:

Lałem się wodą z bratem gdy mieliśmy gdzieś 10 lat około. Teraz to to jest nuda,raz można delikatnie
kogoś popsikać ale bez przesady żeby wiadrami albo Bazookami z pojemnymi magazynkami.Na mojej
ulicy nie widziałem by ktoś się lał i wogóle jak byłem w mieście....jutro będzie bezpieczniej
:)


Tak...Jutro będzie bezpieczniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 22:37, VictoriaKinger napisał:

Tak...Jutro będzie bezpieczniej!!! ....


....i ten temat poleci w zapomnienie do następnego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj była beznadziejna pogoda! i dobrze bo nie nienawidzę tej tradycji polewania się nawzajem! długo byłem na mieście i jakoś nie spotkałem kogoś kto by polewał! a czy mi się nie wydaje że w zeszłym dyngusie też była niepogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:35, Kromster napisał:

zgadzam się ale niektórzy jednak tego umiaru nie znają i przesadzają lekko np. lać ludzi w
jak wychodzą z kościoła podobno są takie przypadki


Lekko przesadzają to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku było słońce prawie przez cały dzień ale wiem ze po południ przez pare minut spadło troche deszczu ale przy słońcu i szybko wszystko wyschło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle Lany Poniedziałek to święto dla szaleńców.Jak wspominałem - raz kogoś się obleje delikatnie i nic ale bez przesady z butlami i innymi szmerami z kiosku Ruchu :) Raz tylko jest takie święto i raz w roku trzeba w ten dzień uważać na ulicy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:41, Vuko Drakkainen napisał:

A dzisiaj była beznadziejna pogoda! i dobrze bo nie nienawidzę tej tradycji polewania się nawzajem!
długo byłem na mieście i jakoś nie spotkałem kogoś kto by polewał! a czy mi się nie wydaje
że w zeszłym dyngusie też była niepogoda!


Cóż, nie sięgam pamięcią tak daleko, więc nie wiem na pewno, czy w zeszłym Lanym Poniedziałku była niepogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

być może ale mnie osobiście strasznie denerwują tacy co siedzą pod kościołem żeby oblać ludzi wychodzących po mszy to jest wg chamskie ciekawe czy im by było miło gdyby ich w takich okolicznościach tak zlali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:43, Kromster napisał:

być może ale mnie osobiście strasznie denerwują tacy co siedzą pod kościołem żeby oblać ludzi
wychodzących po mszy to jest wg chamskie ciekawe czy im by było miło gdyby ich w takich okolicznościach
tak zlali


To nie jest chamskie zachowanie. To jest BARDZO chamskie zachowanie!!! Dzisaj na przykład szłam do kościoła i tacy trzej napadli na mnie i zaczęli lać. Nie miałam amunicji, bo po prostu zapomniałam sobie o niej, a miałam w domu pełne zapasy no i musiałam wrócić się do domu bo byłam cała mokra. Następnym razem wzięłam sobie amunicję i poszłam z koleżankami, któe również miały pełne zapasy. I te chuligany jak zobaczyły mnie z taką amunicją i koleżanki, to poszli sobie do domu. Ciekawe, czy ich kiedyś już tak zlali. Ciekawe, czy wtedy się cieszyli, jak szli do domu mokrzy do suchej nitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ci, którzy napadają na ludzi i ich nieźle leją, boją się tych osób, któzy mają amunicję i chodzą w grupach. Także radzę wszystkich chodzić w grupach i z amunicją na wszelki wypadek w każdy Lany Poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas z kolegami(4) wyszliśmy na początku na dwór ale nikogo nie było to poszliśmy do praku poczekać i akurat szła 2 grupka(też 4) i postanowiiśmy ich "zatankować" były 3 starcia(przerwy na napełnienjie butelek) i było 3:0 dla nas, a czemu?Mianowicie lubimy grać w AA więć mamy coś takiego jak zgranie a oni choć kupą to jednak pojedyńczo myślą...koniec końców nie mieliśmy się z czego suszyć a oni tak bo z tamtej 4 tylko jeden nie był zatankowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować