Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Śmigus dyngus

159 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2006 o 13:34, lurynowicz napisał:

A stary i moja #$% siostra się obudzą jutro chyba z nożem w plecach. To było przed chwilą.
Spokojnie siedze sobie przy kompie, a te $%&^ wpadają i leją wodę na mnie, a co gorsza na kompa
i na monitor. Pousuwam pliki tym #@$% to może się zreflektują i w przyszłym roku tego nie
zrobią.

Intryguje mnie jakby zareagowali gdyby nagle z kompa zaczął dym wylatywać :-/ Normalnie samobójcy jacyś czy jak. Hmm ja sie dzisiaj na Śmigutanie nie wybieram, wole zostać suchy i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:37, Hubi Koshi napisał:

Intryguje mnie jakby zareagowali gdyby nagle z kompa zaczął dym wylatywać :-/

Właśnie dlatego jestem taki zły. Po prostu oni są cholernie krótkowzroczni (nie w sensie wzroku). Najważniejsze żeby mnie wkurzyć a reszta się nie liczy. Śmingus suxx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:38, lurynowicz napisał:

Śmingus suxx...

A już byłeś taky szczęśliwy i wszyscy Ci zazdrościli, że na ulicy nikt Cię z wiadrem nie dopada... Za to Ty możesz się odwdzięczyć wiadrem na głowę, gdy starszy/siostra będą np. oglądać TV... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:42, Grucha91 napisał:

A już byłeś taky szczęśliwy i wszyscy Ci zazdrościli, że na ulicy nikt Cię z wiadrem nie dopada...
Za to Ty możesz się odwdzięczyć wiadrem na głowę, gdy starszy/siostra będą np. oglądać TV...
;]

Nie mam zamiaru zniżać się do ich poziomu. Wymyślę jakieś wyrafinowane tortury. :> Np. poustawiam ich budziki o godzinę później, wtedy na pewno bedą zadowoleni. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:15, lurynowicz napisał:

> Czemu tak mówisz napewno sam sie lałeś tez nie udawaj aniołka :)
You''re wrong. :) Nie lubię tego i wszystkie dzieci w moim bloku wiedzą, że nawet nie należy
do mnie z butelką podchodzić;)

Ile ty masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 14:19, Phelela napisał:

ja mam 15 a ty

Do czego zmierzasz? Mam 18 lat. Od dzieciaka nie lubiłem się oblewać i jakoś inni o tym wiedzieli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:36, Dziki Marczak napisał:

Dzisiaj taka pogoda, że nawet na dwór nie chce się wyjść. A oblewanie innych w domu=sprzątanie
:(


co ty mowisz przeciez w Częstochowie jest wszystko w pozadku troch p poludniu pokropilo ale tak slonce caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rano było źle, ale o 11.00 było już dobrze... :) Spytaj się kilka dziewczyn z mojej okolicy jakie było lanie... :) Postanowiliśmy naszą koleżankę polać symbolicznie wodą, jednak z tego symbolicznie wyszło 3 i pół wiadra... ;) Wogóle w pewnym momencie to się zaczęła walka każdy na każdego i człowiek nie wiedział kogo lać. Myślałem, że śmigus dyngus stracony, a jednak był bardzo sympatyczny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdźcie mi kogoś kto lubi być oblewanym przez kogoś. Mnie w ogóle nikt nie oblewa bo wiedzą ,że tego nie lubie .Ciekawe kto to wymyślił żeby oblewać młode dziewczyny. Czym one zaniwiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tradycja. Nie mam nic przeciwko symbolicznemu oblaniu dziewczyny, tj. nie całe wiadro, ale jak dzieciarnia ma te pistolety - to tak ze dwa strzały i już. Tradycja zachowana i dziewczyna niezbyt mokra. Ale oblewanie całym wiadrem wody kogo popadnie to, ech... szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 17:51, Arclight napisał:

To jest tradycja. Nie mam nic przeciwko symbolicznemu oblaniu dziewczyny, tj. nie całe wiadro,
ale jak dzieciarnia ma te pistolety - to tak ze dwa strzały i już. Tradycja zachowana i dziewczyna
niezbyt mokra. Ale oblewanie całym wiadrem wody kogo popadnie to, ech... szkoda słów.

Tak z tym się zgodze oblewanie z wiadra to duża przesada :). Symboliczne psiknięcie to powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja i brygada polaliśmy koleżankę symbolicznie, czyli 3,5 wiadra... :) Co tradycja to tradycja... im bardziej dziewczyna oblana tym bardziej atrakcyjna, więc jak ja bym był dziewczyną to bym się cieszył jak by mnie oblali... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 18:08, Kukowsky napisał:

No ja i brygada polaliśmy koleżankę symbolicznie, czyli 3,5 wiadra... :) Co tradycja to tradycja...
im bardziej dziewczyna oblana tym bardziej atrakcyjna, więc jak ja bym był dziewczyną to bym
się cieszył jak by mnie oblali... :)

Tak ale ty nie miałbyś potym przeziębienia albo grypy.A my??? Same powikłania, a tu tak zimno na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dziewczyny zebrały co miały i poszły do domu, a my wylaliśmy na sibie po 10 wiader poszliśmy dalej w drogę i potem następne 10 wiader, więc nam bardziej przeziębienie grozi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 20:39, Ponury napisał:

Smigus sie onczyl nastepny za rok chyba ze powodz będzie;)

W końcu kiedyś musiał. Na rok spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować