Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenna Konferencja CD Projekt - wygraj zaproszenie

80 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy szybciutki konkurs, który z pewnością ucieszy wszystkich fanów Wiedźmina, firmy CD Projekt i generalnie każdego zainteresowanego branżą gier komputerowych! Jakie są warunki i co trzeba zrobić, by zgarnąć wejściówkę na wiosenną konferencję?

Przeczytaj cały tekst "Wiosenna Konferencja CD Projekt - wygraj zaproszenie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze się zastanawiam, czy warto się z zajęć zerwać ( mam tylko 2 godziny ćwiczeń ), bo jak w Guild Wars 2 nie będzie można pograć to ta konferencja nie będzie dla mnie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pamiętam gry oraz wszystko co z nimi związane stanowią dla mnie nierozłączny element życia codziennego (po prostu to kocham;)), obecnie studiuje dziennikarstwo a przyszłości chciałbym działać w branży growej. Dlatego bardzo was proszę dajcie mi możliwość uczestnictwa w tej konferencji!

Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie owijając w bawełnę Wiedźmina będę miał za miesiąc więc jakoś bym wytrzymał gdyby tylko on był pokazywany ale Guild Wars to co innego. W GW gram od dnia premiery do dziś, mam wygrane 8k godzin i po prostu zżera mnie ciekawość jak wygląda dwójeczka i bardzo by mi zależało zobaczyć ją na żywo a nie tylko na filmikach. Szczególnie że nadal nie wiadomo kiedy premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się interesuję grami i chętnie lubię grać. W przyszłości chciałbym zostać aktorem lub aktorem dubbingującym gry i filmy. Proszę całą redakcję gram.pl o jedną wejściówkę na wiosenną konferencję CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wywiadzie udzielonym na premierze pierwszego Wiedźmina stałem się jakby częścią kampanii promocyjnej gry, jak mogło by mnie teraz zabraknąć na konferencji? :D W prawdzie przez pomyłkę w podpisanym nazwisku w całej szkole byłem znany jako "Woltman" superbohater, ale to już inna bajka.
Super było by dostać tę wejściówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem premierę pierwszego Wiedźmina w Empiku i dobrze się bawiłem. Przy okazji stałem się częścią promocji Wiedźmina ponieważ udzieliłem wywiadu w telewizji ! (cała szkoła miała mnie na muszce miesiąc po tym jeszcze XD) Jestem zapalonym fanem a medalion z pierwszej EK noszę przy spodniach do tej pory. Chciałbym kontynuować moją przygodę z Wiedźminem nie tylko przed komputerem ;p
Pozdrawiam.

(Ah Loocyfer jednak się zgłosiłeś też mój druhu z tv XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi?
Odpowiedź: a dlaczego nie? ;]
Wirtualna rozrywka jest ze mną od zawsze, i będzie na zawsze.
Udział w imprezie byłby dla mnie zaszczytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział ze w życiu jesteśmy królami albo pionkami, dlatego wygrane zaproszenie pozwoli poczuć mi się choć raz jako król, obecność na tak wielkim wydarzenie jakim jest ta konferencja będzie na pewno niezapomnianym oraz ekscytującym momentem w moim życiu, swoistym punktem zwrotnym, który da mi szanse zakosztować niemałych wrażeń i znaleźć się choć na chwilę w światłach reflektorów. Możliwość zobaczenia Wiedźmina, spotkania się z ludźmi którzy stoi za jego stworzeniem pozwoli mi poczuć się jak zwycięzca czy swoisty odkrywca, jak Kolumb gdy dopłynął do Ameryki, Schliemann gdy odkrył Troje, albo Carter grobowiec Tutenchamona.

Parafrazują stare porzekadło mogę powiedzieć, że Miecz Przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym z nich jestem Ja, a drugim moja obecność na konferencji. Z losem nie można igrać, niektórzy próbowali walczyć ale tyko niewielu przetrwało, bo po co robić sobie z niego wroga. Dużo lepiej wykonać jego zamysł. Kto wie może w przyszłości nagrodzi Wasz wielki i dobry uczynek.

Przeznaczenie jest obietnicą, której mam nadzieję dotrzymacie i zapewnicie mi wejściówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu to mnie dać zaproszenie, innych wielu
podziela zapewne wiedźmińską moją pasję.
Choć można go użyć do dużo lepszych celów,
czas mój wolny na głupi ten wierszyk już zgasłem.
Niniejszym Was proszę, Gramu cni redaktorzy,
byście uznali trud mój, abym nie jadł dziegciu,
i miast olać post mój, który żem właśnie stworzył
uwzględnić mnie w liście waszych szczęśliwych pięciu
A teraz kończę nadaremne wypociny,
choć mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam blisko do Fabryki Trzciny, mieszkam w pobliżu więc zrobiłbym sobie miły spacerek i zobaczył chlubę polskiego przemysłu elektronicznej rozrywki :). Ale i tak nie wygram :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 lat... Brakuje mi jednego roku... Bleee... A już miałem nadzieję, że może uda mi się zobaczyć na żywo Tomka Gopa xd Trudno, muszę czekać na Wiedźmina 3... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawi mnie który wierszyk/piosenka wygra. :] Bo normalna wypowiedź na pewno szans nie ma. Ja specjalnie utalentowany w tym kierunku nie jestem, więc nawet nie zamierzam próbować, choć nagroda zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować