Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam na PS3 działa bez zarzutów

20 postów w tym temacie

Ciekawe połączenie, ja jednak poprzestanę na zakupie wyłącznie edycji PC - jest tańsza, a na dodatek pogram w wyższej rozdzielczości (z AA i Anizotropią) niż na konsoli Sony.

Swoją drogą - ciekawe czemu achievementy z PS3 przechodzą na PC, ale odwrotnie już nie? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc grania w portal 2 na PS3 bez steama? Tzn bez jakiegos powiązywania kont PSN i steam ?
Steamu szczerze nie cierpie i wolalbym uniknac jakiejkolwiek stycznosci z ta platforma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to ze tak pionierska akcja działa bez zarzutu. Teraz czekac tylko na granie w coop PS3/PC. :D

Ja chyba przytule na PS3 tak czy inaczej. Doplace te pare groszy ale za to beda dwie gierki w zestawie.

Zastanawia mnie tylko czy kupujac gre na PS3 mozna opchnac komus kod na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 11:35, cisu napisał:

Czy jest mozliwosc grania w portal 2 na PS3 bez steama? Tzn bez jakiegos powiązywania
kont PSN i steam ?
Steamu szczerze nie cierpie i wolalbym uniknac jakiejkolwiek stycznosci z ta platforma.


Oczywiście, to dodatkowa opcja. Śmiało możesz ją sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 11:56, golic napisał:

Zastanawia mnie tylko czy kupujac gre na PS3 mozna opchnac komus kod na PC.


Nie, bowiem kod na PC/Mac można wykorzystać jedynie po odpaleniu gry na PS3 i powiązaniu PSN ze Steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 12:29, Mejste napisał:

Nie, bowiem kod na PC/Mac można wykorzystać jedynie po odpaleniu gry na PS3 i powiązaniu
PSN ze Steamem.


Aha taki cwancyk. Szczwane landryny z Valve. :] No nic to trzeba bedzie chyba zaopatrzyc sie w PS3 wersje tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 11:07, Kifa napisał:

Swoją drogą - ciekawe czemu achievementy z PS3 przechodzą na PC, ale odwrotnie już nie?
:|


PSN jest bardziej zamnkiętym systemem niż Steam i dlatego nie da się tego zrobić.

Raczej kupię wersję na PS3 - wolę dopłacić i potem móc sobie pograć na dwóch platformach, niż płacić tylko za wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wybieram się po wersję PS3.

Kontakty z przyjaciółmi zerwane - nie licząc oczywiście tych, z którymi będę mógł zagrać.
Dom odcięty od świata zewnętrznego.
Zapasy żywności i dennych, polskich komedii dla równowagi zebrane. Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla nie to dość ciekawe rozwiązanie i okazja ;) Ale myślę, że nie chciałbym grać na PS3 w Portal 2 tylko po to by odblokować trofea, wolę to robić tylko na PS3 ;) Ale zawsze z kumplem można pograć - albo z bratem który będzie siedział na kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:46, Vojtas napisał:

Słabą masz kolekcję gier, rozczarowałeś mnie.


A żebyś widział ilu znajomych mam na Steamie :) Sporadycznie korzystam z tej platformy więc nic dziwnego w tym, że czujesz się rozczarowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 18:15, Mejste napisał:

A żebyś widział ilu znajomych mam na Steamie :)

Na pewno nie mniej ode mnie. ;p

A ogólnie fajna opcja z zakupem jednej gry na kilka platform. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować