Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na długi weekend - kto zgarnie Crysis 2 Nano Edition?

141 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2011 o 02:46, Lfdracon napisał:

Kiedy ogłoszenie wyników?


Jak wybierzemy zwycięzców, rzecz jasna :P
Możliwe, że w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 00:43, Sandro napisał:

Wszedłem do tego tematu dosłownie na sekundę i już zdążyłem się **** na wazelinie :]

Dlatego powinien wygrać gramowicz, który został zgłoszony, nie wiem nawet czy o tym wie ale uczynny i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 10:25, Laid_back napisał:

Bardzo dobrze - ja zawsze wiedziałem, że mamy wielu kulturalnych i uczynnych Użytkowników
;>

Kurczę, mogłem siebie zgłosić i przekazać informację że to dzięki mnie (no po części) odbył się konkurs na grafiki :D, ale i tak wolę aby wygrał weteran KM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 16:49, Laid_back napisał:

> Jeśli dobrze rozumiem to mamy napisać coś o sobie w tym wątku.

Możesz się zaprezentować na różne sposoby, robiąc coś pożytecznego i będąc pomocnym innym
Gramowiczom- albo napisać coś ciekawego o sobie czy swoim hobby... Jak uważasz :)



I właśnie dlatego zasady uważam za durne:/
"Zrób coś miłego, żeby wygrać grę"- a może by tak ku**a zrobić coś miłego ZA DARMO?? Nie podoba mi się interesowność niektórych tutaj. (np gość, który NIGDY nie napisał nic na gramsajcie nagle dodaje post "o sobie" tylko żeby wygrać grę... bleee)
Tak czy inaczej jeśli o mnie chodzi to odpadam. Jednak jeśli ktoś chce zobaczyć co znaczy bezinteresowność to polecam forum "wątki z ogłoszeniami" Tam jeden gość (nicku nie pamiętam) oddał swój talizman Wiedźmina ZA DARMO innemu kolesiowi. Od tak, po prostu z czystej życzliwości. TO jest właśnie bycie pomocnym bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście osoby, które nagle zawaliły by swoje gramsajty tekstem, gdzie wcześniej blog był nieruszany nie powinny wygrać. Niestety, ale takie coś perfidnie wygląda na to, że tylko nagroda się liczy. A przecież nie o to chodzi w byciu miłym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:44, Witka1995 napisał:

rzeczywiście osoby, które nagle zawaliły by swoje gramsajty tekstem, gdzie wcześniej
blog był nieruszany nie powinny wygrać. Niestety, ale takie coś perfidnie wygląda na
to, że tylko nagroda się liczy. A przecież nie o to chodzi w byciu miłym itd.


Uważasz, że jeśli ktoś napisze artykuł o czymś na swoim GS to znaczy, że ten ktoś jest miły dla innych użytkowników?
Dziwne masz rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim wziąłem do siebie "zaprezentować się" Więc pokazałem siebie jako fan i gracz gry która jest do wygrania proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2011 o 23:16, Antosz napisał:

I właśnie dlatego zasady uważam za durne:/
"Zrób coś miłego, żeby wygrać grę"- a może by tak ku**a zrobić coś miłego ZA DARMO??
Nie podoba mi się interesowność niektórych tutaj. (np gość, który NIGDY nie napisał nic
na gramsajcie nagle dodaje post "o sobie" tylko żeby wygrać grę... bleee)
Tak czy inaczej jeśli o mnie chodzi to odpadam. Jednak jeśli ktoś chce zobaczyć co znaczy
bezinteresowność to polecam forum "wątki z ogłoszeniami" Tam jeden gość (nicku nie pamiętam)
oddał swój talizman Wiedźmina ZA DARMO innemu kolesiowi. Od tak, po prostu z czystej
życzliwości. TO jest właśnie bycie pomocnym bez powodu.


Dlatego ja zgłosiłem swojego kandydata który zrobił coś bezinteresownie i faktycznie pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:44, Witka1995 napisał:

rzeczywiście osoby, które nagle zawaliły by swoje gramsajty tekstem, gdzie wcześniej
blog był nieruszany nie powinny wygrać.

Zapychacze konkursowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:46, Salwatorowiec napisał:

Uważasz, że jeśli ktoś napisze artykuł o czymś na swoim GS to znaczy, że ten ktoś jest
miły dla innych użytkowników?
Dziwne masz rozumowanie.

Lubię czytać cudze gramsajty, więc dla mnie jest to czymś miłym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było, gdyby ludzie robili coś bezinteresownie w każdy dzień, a nie tylko, gdy jest konkurs. Tak samo z pomocą na forum. W czasie konkursu, nagle wszyscy sobie pomagają. Nie mówię że przedtem tego nie robili, ale co nie którzy w czasie konkursu robili to, aby wygrać.
Ale szczerze powiem, że wszystkim uczestnikom konkursu życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:59, stefan5678 napisał:

Jak myślicie kiedy będą wyniki??????????

Oby jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:08, Witka1995 napisał:

I jak będą dzisiaj te wyniki?

A czytać cie w szkole nie nauczyli? Cierpliwości jak napisał Laid, osoby odpowiedzialne za konkurs mają teraz ważniejsze zajęcia. Jak ustalą kto wygrał to napiszą. Co za naród... nie dość, że jest szansa na dostanie czegoś praktycznie za darmo to jeszcze poczekać nie mogą... no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować