Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2011 o 20:15, Fun_g_1_2_3 napisał:

Czyżby nasz upragniony O16 w końcu się ujawnił w pełnej okazałości?

To na pewno 16 bo widziałem czasopismo z USA gdzie była postać zamazana ale kolor bluzy i włosów był identyczny jak u tego pana, a obok pisało Object 16. Tak więc wreszcie wiemy jak wygląda ^^
btw po obejrzeniu filmiku jest jeszcze kilka innych z ACR po 30-50 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 20:15, Fun_g_1_2_3 napisał:

Czyżby nasz upragniony O16 w końcu się ujawnił w pełnej okazałości?

Wszystko na to wskazuje. Ktoś może powiedzieć, że trailer Encyklopedii AC (to o tym pisał Noma :P) może nie być szczególnie udaną poszlaką, w końcu na zwiastunie strona z opisanym "Subject 16" (hej Noma, Subject, nie Object :P) była zamazana, a ciuszki w takim kolorze może nosić sporo postaci, a Ubi przecież nie opublikowaliby takiego spoilera jak powyższy filmik na YT, nie?
Ale z drugiej strony może to być taki chwyt, który ma właśnie wzmożyć dyskusję na ten temat wśród fanów. Przypominając sobie wywiady z Alexandre Amancio (główny projektant artystyczny), w których potwierdził, że

Spoiler

Obiekt 16 rzeczywiście fizycznie nie żyje w czasie akcji gier, jednak jego świadomość istnieje w oprogramowaniu Animusa i potrafi komunikować się z jego użytkownikami (w Brotherhoodzie postać sama o tym mówiła)... A przecież ten gościu z filmiku zmaterializował się niczym animusowe symulacje, nie?


Pewnie w Revelations o tym będzie powiedziane, ale myślę (moje zdanie), że
Spoiler

"szesnastka" w II i Brotherhoodzie zmuszony był zostawiać te elementy prawdy gdyż animusowe oprogramowanie Abstergo zakłócało jego obecność. Teraz, gdy animus się "popsuł" nic go już nie blokuje i dzięki temu może stać się swoistym wsparciem dla Desmonda.


Rozpisałem się troszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 23:46, Noxbi napisał:

Pewnie w Revelations o tym będzie powiedziane, ale myślę (moje zdanie), że

Spoiler

"szesnastka"
w II i Brotherhoodzie zmuszony był zostawiać te elementy prawdy gdyż animusowe oprogramowanie
Abstergo zakłócało jego obecność. Teraz, gdy animus się "popsuł" nic go już nie blokuje
i dzięki temu może stać się swoistym wsparciem dla Desmonda.


Ja tu mam nieco inną teorię:

Spoiler

Nie wiadomo dlaczego 16 zostawił te wiadomości, ale wiadome jest to, że 17 normalnie nie miałby do nich dostępu. Zaszyfrowane wiadomości odebrano tylko dlatego, że Ezio był wspólnym przodkiem 16 i 17, a wszystko znajdowało się na kości pamięci wyniesionej z Abstergo.
Co do świadomości 16 to bardziej możliwe, że to nie Animus się zepsuł, a to Desmond przechodzi przez to samo co Obiekt 16. Przez całe AC2 mieliśmy okazję wysłuchać jak efekt rozmycia doprowadza 16 do szaleństwa. W AC:B 17 znajdując glify zaczął porządkować poszatkowaną świadomość 16. Po odnalezieniu wszystkich znaków, trafiamy do jakiegoś czarnego pokoju gdzie przebijamy się przez masę danych po czym Animusz rozpoczyna naprawę świadomości 16 i kolejnych jego cech: "Ścięgna. Serce. Głos" po czym nagle odzywa się 16 i na koniec mówi "Jestem z tobą do końca. Znajdź mnie w mroku".
Teraz w AC:R wiadomo, że umysł Desmonda jest w kawałkach i trafiamy do czarnego pokoju, który pewnie jest tym samym w którym wcześniej utknął 16. Z tego co widać na tamtym filmie to po rozwiązaniu zagadek, O16 stał się tylko częścią programu i ten przejął kontrolę nad Animusem. Teraz postanowił pomóc Desmondowi przeprowadzając go przez tą samą drogę tak jak on wcześniej pomógł jemu.

Dnia 02.10.2011 o 23:46, Noxbi napisał:

Rozpisałem się troszkę. :)

Lubię takie posty bo przynajmniej jest na co odpisywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodź Ezio, pokaże Ci jak zabijać zjeżdżając po linie... poczekaj zawołam drugiego żebyś mógł sobie sam to sprawdzić.
- Właśnie zabiliśmy dwóch niewinnych żołnierzy Ezio.
- Ee tam.
:D

btw widać tam Assassins Creed Tower Defense. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2011 o 21:19, Kreek napisał:

Czy tylko mi ten filmik tak się tnie?


Filmik tnie tylko pod koniec, gdy Ezio ucieka.

A gra robi na mnie świetne wrażenie ^^ Tylko szkoda że Ezio już skrócił włosy, marzył mi się siwy Ezio z kitką.
Ahh jeszcze troszkę dłużej niż miesiąc i gramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał aby zakończeniem historii Ezia była jego śmierć. Świetnie grałoby to na emocjach, byliśmy świadkami jego narodzin i oglądalibyśmy jego śmierć, wiedząc że poznaliśmy jego historię. Bardziej chodzi mi o jego zgon w stylu ze został przez kogoś zabity niż tak naturalnie. Dawno nie było w grach porządnego tragicznego zakończenia.
Bo zakończenie w którym Ezio ocaliłby wszystkich przed templariuszami a potem w chwale odszedł na łożu śmierci byłoby zbyt superbohaterowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 23:08, kaczek93 napisał:

A ja bym chciał aby zakończeniem historii Ezia była jego śmierć. Świetnie grałoby to
na emocjach, byliśmy świadkami jego narodzin i oglądalibyśmy jego śmierć, wiedząc że
poznaliśmy jego historię. Bardziej chodzi mi o jego zgon w stylu ze został przez kogoś
zabity niż tak naturalnie. Dawno nie było w grach porządnego tragicznego zakończenia.

Bo zakończenie w którym Ezio ocaliłby wszystkich przed templariuszami a potem w chwale
odszedł na łożu śmierci byłoby zbyt superbohaterowskie.


W grze na pewno nie zginie. Być może "uda" mu się to w animowanym filmie dołączanym do edycji kolekcjonerskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2011 o 23:53, Kreek napisał:

W grze na pewno nie zginie. Być może "uda" mu się to w animowanym filmie dołączanym do
edycji kolekcjonerskich...

Z tego co pamiętam to w jednym z wywiadów Alex Amancio powiedział że Revelations będzie zakończeniem historii Ezia "byliśmy przy jego narodzinach i teraz będziemy z nim przy jego śmierci" więc śmierć Ezia tak czy siak zobaczymy, obojętnie czy to będzie gra czy też ten animowany film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 21:19, Kreek napisał:

Czy tylko mi ten filmik tak się tnie?


To chyba nie filmik, tylko gra tnie.
Brotherhood ciął mi czasami tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie miałem , choć fakt że w jedynce błędów nie brakowało , ale czym następne wydanie tym lepiej . Mam nadzieję że mądrze zakończą tą fascynującą historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo. Mam jakieś wątpliwości do do grafiki, ale myślę, że w rzeczywistości będzie ona piękna. Nic tylko czekać do grudnia ( lub z perspektywy pesymistycznej do 2012 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, możesz mieć sporo racji.
Czytałem gdzieś artykuł, w którym autor również snuł swoje teorie na ten temat.

Spoiler

Według niego Juno (bo to nie była Minerwa) zmusiła Desmonda do zadania ciosu, groźnego, lecz nie wiadomo czy śmiertelnego, Lucy by wprawić go w swoisty szok, w skutek czego zapada on w śpiączkę. 16, który poznał już dziedzictwo i moce ich przodków (Desmond, 16, Altair i Ezio są potomkami "Tych, który byli wcześniej" - czyli Minerwy i Juno - i pierwszych ludzi) związany jest z Animusem na tej samej zasadzie co Minerwa i Juno do miejsc, w których ukryte były fragmenty Edenu. Zobowiązany jest on pomóc Desmondowi uporządkować jego umysł i przygotować go do tego, co go czeka. Dlatego po przebudzeniu Desmond nie tylko będzie umiał to, co Ezio i Altair, ale również posiądzie moce, którymi za życia dysponowały Minerwa, Juno i inni przedstawiciele tej rasy.
Z jednej strony wydaje się to trochę naciągane, ale zważając na to co mówiła Juno pod koniec Brotherhooda (o tym, że próbowali łączyć się z ludźmi przez krew itd., nie powinni byli tego robić, że Desmond zrodzony z nich i ich wrogów i coś tam, że musi rozpocząć ostatnią podróż ale wie za mało) też może być w tym sporo racji. Jeśli okaże się w tym choć prochę prawdy to ostatni AC, który wyjdzie po Revelations zapowiada się naprawdę ciekawie.


Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem, ale nie miałem za bardzo czasu zaglądać na forum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta:

Spoiler

Altair,Ezio, 16 i Desmond są potomkami Adama i Ewy, w "prawdzie" którą znajdziemy w Assassins Creed: Brotherhood, 16 mówi że Desmond musi znaleść następczynię Ewy.
Minerwa, Juno i reszta stworzył ludzi, czyli Adama i Ewe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Skrót myślowy, jednak bohaterowie posiadają geny zarówno ludzi, jak ich ich stwórców, czyli są właśnie potomkami Adama i Ewy.
Świadczyć może o tym (o genach "tych fajniejszych", blabla) to, że Rodrigo Borgia nie potrafił użyć laski i jabłka do otwarcia krypty, przy czym Eziowi nie sprawiło to problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować