Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Assassin's Creed Revelations [M]

866 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 15:11, Siriondel napisał:

To w końcu od kiedy są te beta testy? Będą otwierane dla wszystkich czy nie? Miały być
od 3 a beta już jest na PS Store.


Dlatego, żeby każdy mógł ją sobie spokojnie ściągnąć przed startem bety 3 września właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, człowiek wyjeżdża sobie, żeby odpocząć, wraca i po długim czasie dowiaduje się, że za kilka godzin startuje jakaś beta. W sumie to bardzo dobrze, PS Plus i tak mam wykupione, więc nie będę musiał bujać się jakimiś kodami, a za kilkadziesiąt minut na spokojnie ocenię jak spisuje się multiplayer w nowym Assassin''s Creedzie. Może Ubisoft poszedł po rozum do głowy i wprowadził jakieś modernizacje czyniące grę atrakcyjniejszą i bardziej ciekawą.

PS Przyznajcie, żart mi się udał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 22:23, Renzov napisał:

PS Przyznajcie, żart mi się udał :).

Żart nie, ale trollem czuć na kilometr. Szkoda, liczyłbym na chociaż ten minimalny poziom użytkowników z rangą Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 22:33, Mercuror napisał:

Żart nie, ale trollem czuć na kilometr. Szkoda, liczyłbym na chociaż ten minimalny poziom
użytkowników z rangą Sekretarza.

Wiedziałem, że nie wyczujesz tej subtelnej ironii, którą nacechowany jest mój cały poprzedni post, a i zapewne nie zdążyłeś zauważyć emotikony znajdującej się na końcu, towarzyszu własnotytułowcu. Na szczęście zdążyłem się już przyzwyczaić do błędów w Twoim rozumowaniu oraz braku umiejętności czytania ze zrozumieniem i nie wywiera to u mnie nawet politowania.
Jednakowoż łączę się z Tobą w bulu. Co więcej również dostrzegam skandaliczny poziom zachowania oraz prowadzenia dysputy u co poniektórych i martwi mnie to niesamowicie, więc poniekąd doszliśmy do konsensusu.
Oh wait...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 11:09, Commander_Shepard napisał:

Możecie się połączyć z Betą?


Beta ponoć ma ruszyć o 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę totalnie się połączyć. Ma trying connection i nic... :| Patrzałem L1 i piszę że UPLOAD good. Obok mam tylko że nie będę mógł, coś tam NAT czy coś takiego. No ale że żadnej gry nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:03, Piotr13PL napisał:

Mogę oddac komuś klucz do bety jeśli ktoś chcę.


Poprosze. kamiloos@gmail.com albo gg: 2072311 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:08, Kamiloos napisał:

> Mogę oddac komuś klucz do bety jeśli ktoś chcę.

Poprosze. kamiloos@gmail.com albo gg: 2072311 :)


Poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z bety grał ktoś? W ogóle jest jakiś postęp w porównaniu z poprzedniczką? W singlu na pewno będzie sądząc po gameplayu z E3 ale co do multi to nie wiem. Nie udało mi się dorwać klucza.

A gdyby ktoś miał nadmiar kluczy mógłby mi wysłać na GG lub mail który jest w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam komuś swój klucz, niestety ja nie mogę z niego skorzystać ze względów osobistych brak czasu, jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt na gg.

EDIT:

Już oddany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:54, KrisK91 napisał:

Beta jest tak samo frustrująca jak tryb sieciowy w Brotherhood. Szczególnie gdy zabijają
cię gdy tylko zbliżysz się do swojego celu albo kilka razy pod rząd...

Nie masz instynktu zabijania, tyle w temacie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:54, KrisK91 napisał:

Beta jest tak samo frustrująca jak tryb sieciowy w Brotherhood. Szczególnie gdy zabijają
cię gdy tylko zbliżysz się do swojego celu albo kilka razy pod rząd...


Nie wiem jak na konsolach, ale na PC grałem bez żadnych problemów i zażaleń.

PS.Właśnie dlatego ten tryb multi jest wyjątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, daje sobie spokoj z multi w Revelations. W Brotherhoodzie gralo mi sie naprawde przyjemnie, tutaj tego nie ma. Postaci sa dla mnie zbyt trudne do rozroznienia, zdarzalo mi sie nie zabic mojego celu tylko dlatego, ze nie wiedzialem ze taki akurat skin ma dana postac. Brak kompasu w Easy Deathmatch to jakas bzdura, z kolei w trybie z kompasem sa od razu perki dostepne. Dla mnie idealem bylby kompas + brak perkow. Wyglada na to, ze Revelations bedzie pierwszym AC, ktorego nie kupie w dzien premiery. Ewentualnie kupie, przejde i sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować