Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Deus Ex: Bunt Ludzkości ujawnione

24 postów w tym temacie

Chyba oni są chorzy. 4 rdzenie do takiej gry ? O_o No przepraszam ale o wiele lepiej wyglądający Crysis nie potrzebuje czterech rdzeni. Wymagania mocno zawyżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Radeona HD 5650, gra pójdzie, ale nie na max, troche szkoda
a co do procesora, to jest może jakis odpowiednik tego 4 rdzeniowego na serię Intel i ?
Bo mam i5 z Turbo Boostem do chyba 2,6 i zastanawiam się jak się prezentuje na tle tych 4-rdzeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i5 to procesor 4 rdzeniowy więc raczej nie ma się czym martwić.U mnie gra pójdzie pewnie na maxa choć takiego mocarza jak radek nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połączyć mocne strony kompów mego i Suomalainenki i będzie działać na wysokich, acz nie na maksie.
Ja bym tam wolał info od Cenegi, co z kolekcjonerką na PC u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciągane nosem te wymagania, ale prawdę mówiąc to do takiej grafiki (żadnego szału nie ma) to engine jest straszliwie źle zoptymalizowany. To powinno chodzić na max na znacznie słabszym sprzęcie. A już na pewno nie na 4 rdzeniach! Skandal. Tak to jest jak się stare engine przystosowuje... nie lepiej byłoby kupić UE3?... ehhh...

> i5 to procesor 4 rdzeniowy więc raczej nie ma się czym martwić
Nie każdy i5 jest 4 rdzeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gre sledziłem to nie widac ze powinna potrzebować tak mocnego sprzętu, mocne wymagania wiązą sie ze słaba sprzedazą bo niektórzy gracze nie maja przystosowanego sprzętu do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja nie każdy.jakoś mi to wyleciało z głowy:) co do kolekcjonerki to od piątku wiadomo że jest dostępna w polsce.Wystarczy poszukać u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spinacie się a wszyscy zapominają, że to produkt który równocześnie powstaje na konsole.
Więc z odpowiednio wyższą niż na konsolach rozdziałką ale adekwatnymi ustawieniami graficznymi każdy nawet z 3-4 letnim pc zagra, zakładam, że mimo braku posiadania 4 rdzeniowego procka i tak pociągnę to w renderingu dx9 na full [mam dwujajowca z OC na 4.0, jeszcze żadna gra go nie złamała, teraz pewnym testem będzie wiedźmin, ale i tak wątpię, żeby była potrzeba zmiany pc przed nowym rokiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominacie, że gra ma być jednak grą RPG, a to oznaczałoby, że grafika to chyba nie wszystko co miałby obsługiwać procesor, od tego zresztą jest grafa. Fizyka, AI itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pomyślnych wiatrach może odpalę grę na trochę wyższych ustawieniach niż minimum. O pograniu na full detalach nawet nie marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania Radeona 5850 HD są trochę bolesne... ale niedawno kupiłem sobie Sapphire Radeon 6850 HD więc jakoś powinno mi pójść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zalecane dotycza procesorów z 4 rdzeniami, więc by grę uruchomić starczą dwa... nie wiem skąd nagle taka drama. Dla mnie te wakacje to i czas wymiany sprzętu chyba - 4GB RAMu i Core Quad to już niebezpiecznie mało jak na te czasy, więc pora skorzystać z zachomikowanych zasobów. Wiedźmin 2 wymusił zmiany w dziale GPU, Deus Ex 3 dopełni tego dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 09:16, DusiekPL napisał:

Chyba oni są chorzy. 4 rdzenie do takiej gry ? O_o No przepraszam ale o wiele lepiej
wyglądający Crysis nie potrzebuje czterech rdzeni. Wymagania mocno zawyżone.


Gra korzysta z DX11, więc w rekomendowanych podano kartę wspierającą DX11, a posiadając takową nikt jednordzeniowca do komputera pakować nie będzie, gdyż 5850 nie rozwinie skrzydeł. Logiczne, nikt bynajmniej "chory" nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować