Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybuchające Beczki - książka Krzysztofa Gonciarza w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

25 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy, że serwis gram.pl został głównym patronem medialnym książki autorstwa Krzysztofa Gonciarza, szefa telewizji internetowej dla graczy tvgry.pl, zatytułowanej Wybuchające Beczki. Możecie ją zamawiać, na razie w ofercie pre-orderowej, za pośrednictwem sklepu gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Wybuchające Beczki - książka Krzysztofa Gonciarza w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O może być bardzo fajne przeczytam udostępnione fragmenty i jak się okaże ciekawe to na pewno zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam codziennie ich telewizję, uważam że gość jest w porządku ;) Co do książki to też przeczytam i co dalej będzie to się zobaczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to pozycja obowiązkowa, chętnie będzie poczytać coś, co wyszło spod pióra Krzysztofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do poprzedników, świetny dziennikarz. ;) Czasem oglądam filmy na tvgry tylko dlatego, że on komentuje, a komentuje zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się czyta. Za to widząc na stronie sklepu "Pobierz wersję demo" wybuchłem śmiechem. "Pobierz fragment" brzmi imho o wiele lepiej, mówimy przecież o książce. Albo po prostu się nie znam na tym nowoczesnym świecie reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thermalcake => Dla nas jest to bardzo dobra książka, którą z wielką przyjemnością będziemy wspierać. Nie ma dla nas znaczenia czy jej autor pracuje dla innego serwisu, gdyż wspieramy inicjatywę promowania gier w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się zapowiada, Lordareon ma bardzo fajne rozkminy na tematy okołobranżowe i jest jednym z niewielu dziennikarzy z największych serwisów, którzy w interesujący i przystępny sposób potrafią mówić np. właśnie o game designie, albo narracji w grach, nie popadając w naukowy bełkot.

Takich książek brakuje w Polsce, co boli - szczególnie, kiedy widzi się ile różnych pozycji o game designie/game writingu można wyrwać na amazonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż wspieranie gier przyda się wspieraniu czytelnictwa.
O ile z grami się u nas poprawiło (co to jest, 200zł za nową grę, czy np. miesięczne abonamenty), to pod względem czytelnictwa jest bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją już po tym fragmencie zamówiłem. Widzę, że przynajmniej ten fragment napisany jest bardzo fajnym językiem. Wciągnęło mnie to, a książki lubię czytać, więc się nie zawahałem. A Krzyśka również lubię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma bardziej odpowiedniej osoby do napisania takiej książki, niż pasjonat z potężnym doświadczeniem w branży :) Kupię na pewno i mam nadzieję, że powstanie więcej takich książek na naszym rynku, może jakaś konfrontacja poglądów? Byłoby ciekawie :) Lucas, Mysza i inni gramowi autorzy - wiecie, co z tym zrobić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować