Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie dema Fable III na PC

24 postów w tym temacie

A co mnie fable 3 które zdaniem graczy na zachodzie to fail (czytając recenzje graczy oraz oglądając filmiki to się nie dziwię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sprzedaży mówią coś innego :]

Demo może bym i sprawdził, choć po tym jak odepchnęła mnie pierwsza część to nie spodziewałbym się zmiany decyzji odnośnie zakupu gry.

Co tam Fable - demo DNF wychodzi na PC, na razie dla tych co kupili Borderlands GoTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne byłoby grać w trzecią część nie mogąc przejść drugiej, bo nie została wydana na PC. Tak więc Fablowi 3 podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numenpl masz na myśli te filmiki, na których gościu wytyka 32 powodów, dlaczego F3 to gówna a z drugiej strony jego portal daje ocenę 8/10? Rzeczywiście wiarygodni ci gracze z zachodu. Ja przy F3 dobrze się bawiłem i wersję PC zapewne też w najbliższym czasie kupie (może po W2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś związek fabularny między Fable 3 a Fable 2?

Mnie akurat bardziej niż Fable 2 interesuje, czy w trójce można kopać kurczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable ni było złe, co prawda nie skończyłem - znudziłem się gdzieś w połowie gry (za proste te walki oj za proste).
Brak Fable 2 na pc to porażka na całej lini. W nową część sobie zagram.. kiedyś. Kupować nie zamierzam
Pewnie 4-ta część też nie bedzie na pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bu. Chlip :''( Ale pełną wersję i tak kupię zaraz po premierze. Mimo nieznajomości dwójki. I mimo niedoskonałości samej gry. Fable, to Fable. Doskonałe nigdy nie było. Za to zawsze było magiczne i przyciągające do ekranu jak magnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam te parę dni bez dema i nic mi się nie stanie... i tak jeszcze po drodze do przejścia kilka pozycji, maturę do dokończenia... na wszystko znajdzie się czas i miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:57, SpecShadow napisał:

Wyniki sprzedaży mówią coś innego :]


Więc powie ci kupujący: Gra jest słaba. 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm głupio to mówić, ale po skończeniu jedynki i dwójki spróbowałem z trójką. Niestety czułem się jakby to nie była odrębna gra, ale raczej dodatek. Raczej poczekam, aż gra wyjdzie w jakimś pisemku albo taniej serii, jak dla mnie nie jest warta pieniędzy za wydanie premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Ale i tak podobnież to najgorsza cześć Fable. Jedynka mi się podobała. Drugą cześć nie grałem i się na to nie zapowiada. W trzecią cześć prędzej zagram bo w końcu wychodzi na PC ale dopiero jak stanieje do jakieś przyzwoitej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że MS dokłada starań, by zrobić grze negatywny PR. Nelsonowi należy się podwójny nelson - i to od dawna. Już dawno powinien dostać za te wały, które robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po słabej dwójce nie czekam na część trzecią, więc skoro nie będzie dema, to raczej nie kupię "Fable III".
Nie chcę się zawieść, jak to miało miejsce przy "Fable II", w które zagrałem pozytywnie zaskoczony "Zapomnianymi Opowieściami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:26, Madoc napisał:

A jest jakiś związek fabularny między Fable 3 a Fable 2?

Postać gracza z części trzeciej to dziecko postaci z części drugiej i tyle.

Dnia 12.05.2011 o 12:26, Madoc napisał:

Mnie akurat bardziej niż Fable 2 interesuje, czy w trójce można kopać kurczaki.

Można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fable 3 sprzedał się dobrze bo Peter Molyneux obiecywał że gra będzie pod każdym względem lepsza od 2 a rzeczywistości było na odwrót(mnie zastanawia jakim cudem tylu dało się nabrać).
Co do wad.
Walka wręcz bezużyteczna
Praktycznie to shooter
Gra cholernie łatwa
Magia przesadzona
Debilne inventory oraz system modyfikowania
Mapka to porażka totalna
Frame rate na konsoli to zasadniczy problem
Customization w porównaniu do 1&2 ubogie
Beznadziejny Co-op

i teraz jak weźmie się pod uwagę wymagania wersji pc okaże się że to bubel totalny bo nie wierzę że gra będzie lepiej wyglądać a z optymalizacją to też jest fatalnie biorąc pod uwagę jaką grafikę owa gra reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować