Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 15:30, lord_siwy napisał:

Ehh jestem głupi najpierw po was jadę a potem...sam zamawiam EK. Jeden argument zwyciężył...Twórcy
na to zasłużyli!

PS: Jak któryś powie mojej dziewczynie, że wydałem 220 zł na grę to żywce ze skóry obedrę
:P


no widzisz porządne argumenty potrafią przekonać największego sceptyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:30, lord_siwy napisał:

Ehh jestem głupi najpierw po was jadę a potem...sam zamawiam EK. Jeden argument zwyciężył...Twórcy
na to zasłużyli!

PS: Jak któryś powie mojej dziewczynie, że wydałem 220 zł na grę to żywce ze skóry obedrę
:P

Moja wie :D nawet się zgodziła :) Pewnie dlatego, że wcześniej kupiliśmy ekspres do kawy ^^

Żarty, żartami, ale tak czy siak by się zgodziła wie ile to dla mnie znaczy :)

ps. Brawo za słuszny wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości ludzie, zachowujcie się normalnie. :/ Jeśli nie dostaliście paczki, to dostaniecie najpóźniej jutro. Było mówione od samego początku, że wysyłka nastąpi 12 maja. Byłem zaskoczony, że rozpoczęto ją już wczoraj.

Przewidywana data dostawy: 12.5.2011 - 13.5.2011
Cytat z karty zamówienia.

Nie przypominam sobie, by ktokolwiek twierdził, że pierwsze będą wysyłane egzemplarze z numerami od 1 do 999. Zmyślacie i próbujecie doprawić Gramowi gębę. Jak znam życie, zaraz wkroczy tu etatowy chór miotaczy łajnem i udowodni, że to wszystko spisek, a winowajców należy ukarać, ale wcześniej niech skomlą o łaskę jak zbite psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta....tylko, że wy sobie będziecie grać a mój laptop do grania dziś poleciał do serwisu bo się przegrzewał i tak 3 tygodnie...Bu zostałem ze starcy celeronem 1,6 ze zintegrowana kartą na której pierwszy wiedźmin nie ma prawa nawet śmigać a co dopiero 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano teraz zamówiłem i potwierdziłem bez żadnego problemu. Także ten news z dostępnością to jakaś podpucha marketingowa.

>Moja wie :D nawet się zgodziła :) Pewnie dlatego, że wcześniej kupiliśmy ekspres do kawy ^^

>Żarty, żartami, ale tak czy siak by się zgodziła wie ile to dla mnie znaczy :)

Moja też fanka prozy Sapkowskiego ale graczka z niej żadna jedyna gra w życiu to simsy i to jeszcze w czasach szkolnych :P Więc niech lepiej nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz człowieku...Chodiło mi o to,ze raczej wątpie,iz piratów skręca z zazdrosci,bo Ty byłes tak strasznie sprytny,ze kupiłes za 250zł papierowe figurki i tamerski oren...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:30, lord_siwy napisał:

Ehh jestem głupi najpierw po was jadę a potem...sam zamawiam EK. Jeden argument zwyciężył...Twórcy
na to zasłużyli!

PS: Jak któryś powie mojej dziewczynie, że wydałem 233 zł na grę to żywce ze skóry obedrę
:P

Moja narzeczona się tylko pyta czy już mam, bo też chciała kupić, ale kasy nie starczyło. Wolę nie myśleć co się będzie działo jak przyjdzie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się aż kurier dziś pytał co to za paczka, bo mówi z dziesięć ma tego w aucie + wszyscy kurierzy dziś z rana takie lub większe zestawy do rozwiezienia dostali. A po Łodzi pewnie z 20+ kurierów rejonami rozwozi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:46, michus napisał:

U mnie czeka juz w sferisie na odbior.
Czy jak dobrze zrozumialem - i tak sobie nie pogram wczesniej?


Posiadacze EK zagrają 16 maja o godzinie 00:01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:46, michus napisał:

U mnie czeka juz w sferisie na odbior.
Czy jak dobrze zrozumialem - i tak sobie nie pogram wczesniej?

Nie pograsz, włączysz dopiero z niedzieli na poniedziałek o północy, teraz możesz pewnie tylko zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:46, michus napisał:

U mnie czeka juz w sferisie na odbior.
Czy jak dobrze zrozumialem - i tak sobie nie pogram wczesniej?

A w jakim mieście?:) Czy ktokolwiek w Białymstoku ma już swoją ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:41, gienek1 napisał:

Bredzisz człowieku...Chodiło mi o to,ze raczej wątpie,iz piratów skręca z zazdrosci,bo
Ty byłes tak strasznie sprytny,ze kupiłes za 250zł papierowe figurki i tamerski oren...;)


Ciekawe skąd wiesz, co myślą piraci... x''D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:10, stoperex napisał:

> A moja EK już przyszła, muahahaha i co? :P Zazdrościmy, co? Trochę nam łyso, co?
xD

nie nie zazdrościmy ponieważ liczymy ze nasze tez w najbliższym czasie dotrą (przynajmniej
ja) :P

Nie miało to na celu wzbudzić waszej zazdrości tylko to jest odpowiedź dla idioty co się chwali swoją EK. I niech jeszcze napisze, że już gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:53, Karanthir666 napisał:

> > A moja EK już przyszła, muahahaha i co? :P Zazdrościmy, co? Trochę nam łyso,
co?
> xD
>
> nie nie zazdrościmy ponieważ liczymy ze nasze tez w najbliższym czasie dotrą (przynajmniej

> ja) :P
Nie miało to na celu wzbudzić waszej zazdrości tylko to jest odpowiedź dla idioty co
się chwali swoją EK. I niech jeszcze napisze, że już gra.

nie, bo nie jestem piratem. x''D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:14, lord_siwy napisał:


> Marudzisz, bo zazdrościsz. ;)

Wiesz nie jest problem w tej chwili nawet wejść na stronę sklepu i zamówić. Ani logistyczny
ani finansowy. Tylko pytam po co ? Bym zapomniał za rok i się zakurzyło gdzieś tam zapomniane?
Litości!


Mam rozumieć że nie kupujesz też książek, płyt, filmów, gazet, gier itd itd? Bo sa to rzeczy ktore po jednym (kilku?) uzyciu stoja na polce i zbieraja kurz?
Nie rozumiem co ma na celu to że sie produkujesz w tym temacie juz od jakiegos czasu, nikogo nie obchodzi ze nie kupiles EK i z jakich powodów-wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego niektórzy tak się czepiają tych newsów o W2. Tym bardziej, że ten akurat jest bardzo dobry i pozostaje mi pogratulować gram i CDProject dobrego wyniku sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować