Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Współczuję wszystkim ich problemów, ale to co mnie spotkało chyba nikomu innemu się nie przydarzyło i do tego w dzień jego urodzin (dokładnie tak - dziś są moje urodziny). Ktoś inny odebrał moją EK z unikalnym numerem z pierwszego tysiąca! Zakłopotany sprzedawca aż się spocił z nerwów. Oczywiście nie odebrałem innego pudełka tylko zażądałem tego, które zamówiłem. Po rozmowie z kierownikiem sprzedawca zmienił zdanię i przekazał mi informację, że rzekomo moja EK nie została jeszcze wysłana, chociaż status mojego zamówienia brzmi: Oczekuje na odbiór w punkcie odbioru osobistego. No i kto mi teraz umożliwi skorzystanie z przywileja zagrania dzień wcześniej i kto mi odda moją EK? Pytam się co ja mam teraz zrobić? Przecież to jakaś komedia. Gorszego prezentu jeszcze nie dostałem. Po wpadce z EK Wiedźmina 1 nie podejrzewałem, ze może mnie spotkać coś takiego... Jeszcze raz spytam szanownych przedstawicieli gram.pl - co ja mam w tej sytuacji zrobić i jak WY chcecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:16, Skwark napisał:

Tekturkowe postacie i naklejki to generalnie porażka :P ... coś takiego można do chipsów
dodać dzieciakom...

Według mnie to miły dodatek, który można sam złożyć. Wolałbyś, aby w Twoim pudełku ich nie było? Idę o zakład, że byś narzekał na ich brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:17, Spinner13 napisał:

z EK Wiedźmina 1 nie podejrzewałem, ze może mnie spotkać coś takiego... Jeszcze raz spytam
szanownych przedstawicieli gram.pl - co ja mam w tej sytuacji zrobić i jak WY
chcecie mi pomóc?


ale, ze tak po 17 w piatek? musisz poczekac do poniedzialku, w godzinach "roboczych", wtedy ktos zajmie sie Twoim problemem, drzewiej bywalo inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej EK prawie wszystko jest OK
Prawie, bo w miejscu gdzie leżała figurka zostały białe ślady, ale nie przeszkadzają (chyba każdy je ma) no i troszeczke obita figurka, ale w porównaniu do zdjęć ktore widzialem to ja nie mam na co narzekać, bo moja ma tylko malutki obicia w 2-3 miejscach.
Nie zamierzam nawet tego zgłaszać to DOK''u i robić sobie problemów z wymianą (jeszcze mi gorsza przzyjdzie XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:17, byverter napisał:

> Tekturkowe postacie i naklejki to generalnie porażka :P ... coś takiego można do
chipsów
> dodać dzieciakom...
Według mnie to miły dodatek, który można sam złożyć. Wolałbyś, aby w Twoim pudełku ich
nie było? Idę o zakład, że byś narzekał na ich brak...


Jak dla mnie papercrafty są mega, z miłą chęcią przyjmę te, których nie mam od osób, które swoich nie chcą. Nawet zapłacę za list zwykły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:17, byverter napisał:

> Tekturkowe postacie i naklejki to generalnie porażka :P ... coś takiego można do
chipsów
> dodać dzieciakom...
Według mnie to miły dodatek, który można sam złożyć. Wolałbyś, aby w Twoim pudełku ich
nie było? Idę o zakład, że byś narzekał na ich brak...

Cóż ja próbowałem złożyć jedną z tych papierowych figurek i powiem tyle, że cała się posypała.
Pozostałe figurki zostawiłem w spokoju, niech sobie leżą w opakowaniu.
Jeżeli chodzi o samą EK to jestem zadowolony, chyba najlepszą sprawą w całym pudełku były kości z mieszkiem (fajna stylistyka kości, aż czuć klimat karczmy pod misiem kudłaczem, walczących pijaczyn i biuściastych dziewoi :P) i karty (zdecydowanie wolałbym oddać te papierowe figurki za jeszcze jedną talie kart).
Tak czy siak zadowolony jestem i nie mogę doczekać się poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:26, MortalPL napisał:

> > Tekturkowe postacie i naklejki to generalnie porażka :P ... coś takiego można
do
> chipsów
> > dodać dzieciakom...
> Według mnie to miły dodatek, który można sam złożyć. Wolałbyś, aby w Twoim pudełku
ich
> nie było? Idę o zakład, że byś narzekał na ich brak...
>

Jak dla mnie papercrafty są mega, z miłą chęcią przyjmę te, których nie mam od osób,
które swoich nie chcą. Nawet zapłacę za list zwykły :P


Ejże, ja również chrapkę mam na brakujące mi wszystkie poza Zgnilcem Losowe Potwory. Tak je niczym pokemony bym wszystkie zebrać chciał. I w kulkę, i w kulkę ;]<<żart.
Serio to kupe radochy z ich składania miałem i jak rzekłem, chcę więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gąbka byłaby o wiele lepsza od takiej "budżetowej" wyściółki [podobna była np. w EK trylogii PoP, Hitmanów i Mystów bodaj od Ubi, irytujące choćby z tego względu, że strasznie się kruszy, nie tylko obciera]. CDP już niejedną EK wydało, więc wątpię, żeby nie mieli z tym doświadczenia - pewnie uznali, że zaoszczędzą na kosztach, ale zapomnieli sprawdzić jak taka wyściółka się spisze w połączeniu z głową. Z drugiej strony kit z wyściółką, mogli dać chociaż foliową torebkę i w nią włożyć popiersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm... wszystkiego najlepszego :P Szczerze Ci współczuje, ale wiedziałem, że tak będzie po tym jak ktoś dziś rano napisał, ze niektóre punkty odbioru mają w poważaniu kto jaki numer dostanie.... Na Twoim miejscu odebralbym jakąkolwiek kolekcjonerke i męczył gram.pl o rekompensatę.


@byverter

Powiem tak, jeżeli cena do zapłaty bez tych dupereli byłaby niższa to bym po nich nie płakał, ale skoro już za to zapłaciłem, to pewnie, ze bym narzekał gdyby ich nie było ;)

Natomiast sprawę popiersia zglosze w odpowiednie miejsce.... Skoro model "wzorcowy" różni sie od tego co otrzymujemy to pewnie znajdzie sie na to jakiś "paragraf"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:21, otto-b napisał:

> z EK Wiedźmina 1 nie podejrzewałem, ze może mnie spotkać coś takiego... Jeszcze
raz spytam
> szanownych przedstawicieli gram.pl - co ja mam w tej sytuacji zrobić i jak
WY
> chcecie mi pomóc?

ale, ze tak po 17 w piatek? musisz poczekac do poniedzialku, w godzinach "roboczych",
wtedy ktos zajmie sie Twoim problemem, drzewiej bywalo inaczej.....


To już nikt z gram.pl tego nie czyta? Ciekawy jestem jak ktoś inny na moim miejscu by się czuł... Przecież to jest niewywiązanie się z warunków umowy/zamówienia. Jestem człowiekiem i wszystko zrozumiem, ale dlaczego to ja mam być tym poszkodowanych i ponieść odpowiedzialność za czyjąś pomyłkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie figurka troche poobcierana. Niestety optarcie na podbrudku :( Mam tez porblem ze zlozeniem papierowej figurki Geralta. Nie wiem co zrobic z elementem 24 oraz jak zamocowac wlosy :/ (22,20). Ma ktos zlozona juz figure papierowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które nie otrzymały swojej przesyłki, a która była przewidziana na dzień dzisiejszy proszę sprawdzić w szczegółach zamówienia czy gra została wysłana jeśli tak to wina leży po stronie kuriera. Możliwe, że kurier nikogo nie zastał w domu i przyjedzie w poniedziałek. Natomiast jeśli w szczegółach zamówienia widnieje opis, że "przygotowanie ..." to pisać do działu obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:32, Skwark napisał:

Dla ułatwienia, dodaje zdjęcie, nieco słabej jakości.


Za ten kawałek gipsu to ponad 200 pln się płaci? Ciekawe, bardzo ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a miałem sobie kupić EK W2 ale się rozmyśliłem i kupiłem zwykłą z poradnikiem :)
a swoją drogą to lepiej zrobiona była już EK Arcanii ( Kufel był/jest fajny, koszulka może trochę badziewna ale dla fana nawet spoko) oglądałem te "popiersie" już 100 razy chyba i dalej do mnie nie przemawia ... dla mnie jest poprostu tandetne.. ale artbooka, kości i karty sam chciał bym mieć ( no może karty nie aż tak bardzo bo mam z two worlds)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 22:45, Spinner13 napisał:

To już nikt z gram.pl tego nie czyta? Ciekawy jestem jak ktoś inny na moim miejscu by
się czuł... Przecież to jest niewywiązanie się z warunków umowy/zamówienia. Jestem człowiekiem
i wszystko zrozumiem, ale dlaczego to ja mam być tym poszkodowanych i ponieść odpowiedzialność
za czyjąś pomyłkę??


hehe, przeczyta w poniedzialek po 9 :D, teraz tylko narazeni jestemy na bana od modka, za nagdorliwosc w temacie - jak watek kolegi, ktory wylal swoje zale, przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Melduje, że odebrałam dziś paczkę osobiście w Krakowie w GK.Pudełko było w stanie idealnym,zafoliowane i nic w środku "nie latało". Wczorajsza lektura postów dotyczących uszkodzeń głowy spędzała mi sen z powiek, moje popiersie ma mikro odprysk na nosie i jest pokryte czarnym meszkiem, no trudno, niestety spotkało mnie coś gorszego, otóż brakuje pamfletu Jaskra, przeklętej monety, mapy świata i dwóch figurek papierowych!!!! No po prostu dramat, jestem wściekła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłaś w środku opakowania z grą? w sensie - w DVD boxie?

A tych włosków można się pozbyć po przetarciu szmatką.

U mnie, głowa w miarę ok- kilka odprysków, nic więcej. Problem w samym opakowaniu - zauwazyłem właśnie, że tam gdzie w opakowaniu jest miejsce na głowe, jest spore pęknięcie, i całe opakowanie od dołu lata (w sensie - ta czarna część, która ma wytłoczone miejsca na poszczególne elementy). To podlega jakieś wymianie? Jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego Wyście, drodzy nabywcy EK, się spodziewali, hę? Przecież oczywistym było, że to wychwalanie jakości figurki było tylko po to, by wyciągnąć od Was pieniądze! No cóż, wolę wybrać się do sklepu w dniu premiery i nabyć podstawową wersję gry, by uniknąć przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować