Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Równie dobrze mogę obrobić kawałek suchego badyla w programie do obróbki grafiki na flet poprzeczny i wystawić do sprzedaży, co nie oznacza, że jest to zgodne z prawem. Głowa różni się od tego co jest na zdjęciu. Jeżeli szanowny Pan cegła miał tą, która jest na zdjęciu newsa -wygląda solidniej - to faktycznie może i trudniej ją zadrapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:40, mronoth napisał:

transport kolekcjonerki wygladal pewnie podobnie:
http://www.youtube.com/watch?v=v_wGeErYTl8
:D



Wcale bym się nie zdziwił. Nie raz widziałem jak kurierzy pewnych firm

Spoiler

UPS
TNT itd.



Przesuwali paczki "z buta" bo łaskawie takiemu kurierowi się nie chciało schylić i paczuszkę przesunąć.
Jak mu taka praca nie pasuje to niech kopie rowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem z kolekcjonerką żadnych problemów - wszystkie elementy mam, figurka jest cała, artbook dobrze wydrukowany. No może pudełko z grą jest w lewym dolnym rogu trochę przygniecione, ale mi to nie przeszkadza. Ale nadal nie mogę wprowadzić kodu aktywacyjnego, ponieważ ciągle miga mi pionowa kreska, ale nie mogę w okienku nic wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak.
Żona pracuję w ośrodku terapii zajęciowej (z niepełnosprawnymi). Wykańczają tam często takie gipsowe czy ceramiczne dziwadła co by je na aukcjach charytatywnych sprzedać. Właśnie obejrzała głowę swym wprawnym okiem i... cytuję: "Totalna niedoróbka, tu ślady pędzla, tu grudy, tu zacieki, tu w ogóle nie pomalowane. Moi podopieczni za coś takiego dostają zj...y."
A dodam, że żadnej kłótni między nami nie było ostatnio, by mi to na złość zrobiła.
Zdanie o tym, że to zwykły gips malowany też się przewinęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę odesłać swoje płytki do bazy CDP, próbowałem robić wszystko co opisali na stronie supportu i więcej ale bez rezultatów, dalej błędy CRC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:57, Sonic1993 napisał:

Ja niestety muszę odesłać swoje płytki do bazy CDP, próbowałem robić wszystko co opisali
na stronie supportu i więcej ale bez rezultatów, dalej błędy CRC. :/


A skopiowałeś zawartość płytek na dysk twardy i instalowałeś z dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to niezłe jaja wyszły z EK. Szkoda, bo zapowiadało się na edycję naprawdę poważną. A tutaj nie ma forum na którym by ludzie nie narzekali. Wygląda na to, ze projektant pudełka albo osoba odpowiedzialna za pakowanie i umiejscowienie poszczególnych elementów w pudełku dała ciała.
Swoja drogą tak patrzę na te wasze fotki głowy Geralta i.. kurde, to za bardzo nie przypomina tego co widać na zdjęciu w sklepie. Przypomina po prostu zwykłą figurkę gipsową pociągniętą farbą. Dyskusyjnej jakości.
Nie zwykłem zrzędzić, ale sytuacja mnie trochę denerwuje, bo przy takim projekcie nie powinno to mieć miejsca na taką skalę.
Btw. jak tam akcje Optimusa na giełdzie, sprawdzał ktoś? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:53, Soniaczek87 napisał:

> A piraci już grają :/

Niby jak :D ? Jak podobno trzeba aktywować grę i się dociąga pliczek 50mb


Wystarczy im Crack który krąży po siec od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:49, Soniaczek87 napisał:

Wcale bym się nie zdziwił. Nie raz widziałem jak kurierzy pewnych firm

Spoiler

UPS
TNT itd.



Przesuwali paczki "z buta" bo łaskawie takiemu kurierowi się nie chciało schylić i paczuszkę
przesunąć.
Jak mu taka praca nie pasuje to niech kopie rowy.


Nie ma co winić kurierów bo tutaj zawinili poklei CDP>GRAM>UPS z tym że najbardziej prawdopodobnie gram za to że wpakowali EK pudła do jeszcze większego pudła bez jakiegokolwiek zabezpieczenia więc w czasie transportu mogło swobodnie poruszać się itd.

Rozumiem ręcznie pakować 10k pudełek to nie wykonalne ale w takim wypadku trzeba było pomyśleć i coś dodać zrobić by zawartość EK w tym gigantycznym pudle się nie majtała bo to właśnie przez to większość się rozwaliła.

Tak czy siak sam materiał z którego jest wykonane popiersie jest śmieszne na szczęście resztę elementów jest warte kwoty którą zapłaciłem :) i na szczęście lekkie skazy na głowie Geralta to jedyne wady mojego EK reszta dojechała bezpiecznie.

Ale przyznam jak zadzwonił znajomy mówiąc że jak odebrał przesyłki + moje pudełko się przestraszył bo coś się w środku mu przesunęło i zapewne pudełko nie jest zabezpieczone w środku i lata sobie na prawo i lewo :<

I faktycznie jak przywiózł do domu karton już miał przygotowane formularze by spisać uszkodzenie ale na szczęście okazało się tylko że EK pudełko lata bo nie jest w ogolę zabezpieczone no masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo. Ponownie przy takiej premierze nie mogło obyć się bez babola. Przy premierze pierwszego Wiedźmina swoją edycję kolekcjonerską dostałem... miesiąc po premierze (żeby było śmieszniej w empiku można było kupić dzień wcześniej, zresztą podobnie było z NWN 2). A teraz to. Ktoś chyba pakuje te głowy do pudła, a z tego co widziałem wczoraj na filmie z rozpakowywania EK to głowa dość stabilnie się trzyma. I musiały być uszkodzone wcześniej.
Prz tej premierze Wiedźmina wolałem się zdecydować na edycję standardową i nie mam problemu z brakującymi lub zepsutymi gadżetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:21, SerwusX napisał:

Drogi CDP, chyba macie coś z głową, jeśli myślicie, że będę się podczas instalacji bawił
w tryb botowania. Za 5 razem udało się instalację kontynuować, jednak jeśli w przyszłości
ten problem mi wyskoczy, będzie mogli sobie rozmawiać z serwisem konsumenta. Nie róbcie
sobie jaj z nas, bo my też zaczniemy.
I taka z tego imitacja marmuru jak z koziej rzyci orkiestra symfoniczna.


Najlepiej od razu zgonić na CDP. Ja miałem błędy CRC z pierwszym Wiedźminem. I co się okazało? Okazało się, że przyczyną był Kaspersky Internet Security. Podobnie było z patch''em 1.5 - problem z instalacją. Jak tylko odinstalowałem KIS''a wszystko hulało jak ta lala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować