Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"...lub czasopisma", czyli strona Markolf.pl w kolektywie gram.pl!

12 postów w tym temacie

Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiej strony. Ciekawy pomysł, raz w miesiącu przyda się zerknąć, żeby ogarnąć wszystkie dostępne pełniaki. ... lub czasopisma, che che. Moją odpowiedzią jest odmowa udzielenia odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna strona, wszystko w jednym miejscu i przejrzyście podane. Dzięki niej w ostatniej chwili udało mi się dowiedzieć o tym, że dodają jakąś grę do czasopisma, na które zwykłem nie zwracać uwagi (bo często robią tzn. czyszczenie magazynów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, bo to genialna strona, a przyda jej się dodatkowy rozgłos. Ja korzystam z niej od kilku lat już i mnie nie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy, bo naprawdę warto. Serwis traktuje nie tylko o grach dodawanych do czasopism, ale także o filmach które ukazują się w przeróżnych wydaniach kioskowych i nie tylko. Ponadto zawsze chętna do pomocy społeczność Markolfa chętnie doradzi Wam w przeróżnych problemach, umówicie się w odpowiednim temacie na partyjkę w BC2 czy innych tytułach. Ponadto dla aktywnych userów dział przeciekowy (ale nie dla spamerów ]:-/< ). Dla zainteresowanych wyłącznie tytułami dodanymi do obecnych czy poprzednich numerów czasopism na głównej stronie znajduje się baza gier, w której z łatwością znajdziecie interesującą Was grę. Zapraszam, bo Markolf jest niepowtarzalny ;-)

PS. Piszę to z wielkiego sentymentu :P Jones oddawaj kasę za "reklamę"! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę, skoro istniejecie już 10 lat, to sugeruję zmienić informatyka, albo inne osoby odpowiedzialne, bo reklamy nie macie żadnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 01:36, Revan91 napisał:

Pierwszy raz słyszę, skoro istniejecie już 10 lat, to sugeruję zmienić informatyka, albo
inne osoby odpowiedzialne, bo reklamy nie macie żadnej :P


Teraz mają :)
W tym właśnie rzecz, że jest sporo fajnych stron, w których funkcjonowanie (często wieloletnie) kilka osób wkłada dużo serca, pracy i wysiłku, a mają trudności się przebić do szerszego grona i problemy z rozpoznawalnością. To nie dotyczy konkretnie markolf.pl, który jest dość popularny - a z nasza pomocą liczymy, że będzie dużo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować