Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Pytanie:

Do czego służy (co i gdzie otwiera) karta magnetyczna znaleziona przy zwłokach które lężą koło rozbitego śmigłowca w Klamath (tam gdzie wpierw pokonujemy robota)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta karta, z tego co wiem, nie ma zastosowania. Niby coś tam miała otwierać, ale twórcy zrezygnowali z tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a jeszcze jedno pytanie: w Broken Hills (na pierwszej mapie, tej z Markusem) dokładnie w maksymalnie na północ tak między sklepem a więzieniem znajują się 3 skrzynie, ale za nic nie moge się tam dostać :(. Jest jakiś sposób na dostanie się do nich czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie, ale wymaga to cierpliwosci. Idz w lewo, na skraj miasta, az staniesz na granicy strefy wyjscia z mapy. Okazuje sie, ze da sie "obejsc" kawalek mapy dzielacy Cie od skrzyn wychodzac na lewo poza nia i wracajac juz "wyzej". Robilem to chyba z 7 lat temu, wiec szczegolow nie pamietam - tylko to, ze wielokrotnie probowalem i nie bylem zachwycony tym, co w tych skrzyniach znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 02:12, Elwro napisał:

Da sie, ale wymaga to cierpliwosci. Idz w lewo, na skraj miasta, az staniesz na granicy strefy
wyjscia z mapy. Okazuje sie, ze da sie "obejsc" kawalek mapy dzielacy Cie od skrzyn wychodzac
na lewo poza nia i wracajac juz "wyzej". Robilem to chyba z 7 lat temu, wiec szczegolow nie
pamietam - tylko to, ze wielokrotnie probowalem i nie bylem zachwycony tym, co w tych skrzyniach
znalazlem.


Dodam jeszcze, ze zawartosc tych skrzyn odnawia sie, a zawieraja towary, ktore sprzedaje bodajze ten ludzki zdrajca na tej mapie (a moze lekarz?). Co ciekawe, zawartosc skrzyn odnawia sie nawet jesli zabijesz owego kupca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Identyczna to może ona jest, ale ma inną nazwe i nie działa w Gecko, a poza tym to tamte karty otwierają tylko dzwi do dalszych pomieśczeń , aż do reaktora.
I znowu mi się przypomniało w tejże elektowni (chyba w jakieś szafce) znajdujemy niebieską karte magnetyczną, w elektrowni nie ma ona zastosowania, ktoś wie do czego służy? Z wyglądu jest inna niż pozostałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 11:04, Vormulac napisał:

I znowu mi się przypomniało w tejże elektowni (chyba w jakieś szafce) znajdujemy niebieską
karte magnetyczną, w elektrowni nie ma ona zastosowania, ktoś wie do czego służy? Z wyglądu
jest inna niż pozostałe...


Mozna uzyc jej w Navarro. Mozesz dostac sie do bazy od strony Deathclawa. W lewym dolnym rogu pierwszej mapy w Navarro (stacja benzynowa) jest wejscie do bazy, w srodku potrzebna bedzie wlasnie ta karta (Deathclaw od razu zacznie uciekac jak otworzysz drzwi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że gdzieś w Republice nowej Kaliforni da się kupić u merka holodysk, na którym jest zaznaczone miejsce położenia fałszywej Krypty nr.13. Rozmawiam z nim i nic! Nie ma opcji w której kupiłbym od niego ten dysk. Wykonałem dla niego wszystkie questy i nic! Jak zdobyć ten holodysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic - trzeba dla niego zrobic questy :) i na koniec mozna dostac ten holodys za 1000 kasy dostyc drogi byl jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:05, EL Matiasso napisał:

Słyszałem, że gdzieś w Republice nowej Kaliforni da się kupić u merka holodysk, na którym jest
zaznaczone miejsce położenia fałszywej Krypty nr.13. Rozmawiam z nim i nic! Nie ma opcji w
której kupiłbym od niego ten dysk. Wykonałem dla niego wszystkie questy i nic! Jak zdobyć ten
holodysk?


Jest jeszcze jeden sposób na znalezienie prawdziwej Krypty 13. Na ranczy westina trzeba pogadać z kolesiem od bydła,a potem zatrudnić się u Westina. Gdy będziemy pilnować krów to pojawią się Deathclawy. Troche pogadają po czym sobie pójdą. Musimy póść za nimi, to pojawi się zielony obszar po którym mozna przejść do innej lokacji (może być za kamieniami). Dostaniemy się do Vault 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja mam dwa pytanka:
1- com mam zrobić by dostać zadania od Bishop`a. Coś słyszałem o jakiejś walizce ale przeszukałem całe Reno i nic.
2- dzie sie udac po Norze, bylem juz w Kryptopolis i gadałem z Edem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 13:28, Ajko napisał:

to ja mam dwa pytanka:
1- com mam zrobić by dostać zadania od Bishop`a. Coś słyszałem o jakiejś walizce ale przeszukałem
całe Reno i nic.

W Kryptopolis jest taki jeden, który daje walizkę do przekazania Bishopowi.

Dnia 18.06.2006 o 13:28, Ajko napisał:

2- dzie sie udac po Norze, bylem juz w Kryptopolis i gadałem z Edem

Po łaź po Kryptopolis, wykonaj zadania, wyślą Cię do Gecko, potem do NRK. Zostań obywatelem Kryptopolis, w NR zostań członkiem wszystkich gangów ( po wykonaniu zadań i przyłączeniu do mafii po prostu ich wybij do nogi) Na sam koniec zostań członkiem rodziny Wrightów i ich raczej nie wybijaj, chyba, że chcesz być dzieciobójcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy można mieć lepszą postać ?
na początku------na końcu gry
^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Si-5---+zbroja 4 i z głuwnego doświadczenia +1 --10
Pe-9--------z głuwnego doświadczenia +1----------10
Wy-9-------z głuwnego doświadczenia +1----------10
Ch-2------- z głuwnego doświadczenia +1-----------3
In-10-----------------------------------------------------10
Zr-10-----------------------------------------------------10
Sz-2--------------------------------------------------------2
ENGLAWE ROZ*** BEZ ZADNYCH PROGLEMUW :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:15, destruck napisał:

czy można mieć lepszą postać ?

Można, charyzme mogłeś jeszcze podnieść o 1 pkt. za pomocą modułu.
Z drugiej strony widzę, że nie "instalowałeś" implantów bo wtedy charyzme miałbyś na poziomie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:15, destruck napisał:

czy można mieć lepszą postać ?


Można mieć więcej szczęścia. Trzeba pogadać z hubologiem w NCR (RNK). Przed rozmowoą zapisz grę, bo efekty są losowe. Można zyskać +2 do szczęścia albo i stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bazie wojskowej, bazie sierra nevada i w vault city (kryptopolis) można znaleźć moduły pamięciowe (dokładnie 4. nie pamiętam, ale chyba takie: czerwony, niebieski, żółty i bodajże zielony). W san francisko wykonaj questa dla bractwa stali (brotherhood of steel) i wejdź do ich bazy w san francisko. W środku znajdziesz komputer A.C.E. (taki mały terminal, stoi obok wielkiej maszyny). On może ci wszczepić te moduły. Nic to nie kosztuje, ale zabieg trwa 2 tygodnie, zatem gdy wykonujesz quest z modoc NIE ULEPSZAJ SIE!


PS. W fallout 1 w bractwie też można było się ulepszać, ale za kase (czyli za DUUUŻO kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować