Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED zaprezentuje nowy projekt podczas targów E3!

81 postów w tym temacie

Geralt już był to w sumie może czas na Arivalda z Wybrzeża, maga Silmaniony (o ile mnie pamięć nie myli - już występującego w jednej polskiej grze ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale może by tak pierw swój obecny projekt połatali [bo jego kontrola jakości woła o pomstę do nieba]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie za!
CDP pokazalo ze potrafia robic dobre, "dorosle" rpgi i jezeli firma czuje sie na silach zeby oprocz wiedźmina zacząć robic nowy tytul to pozostaje im tylko przyklasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:28, Pietro87 napisał:

Nie żebym się czepiał, ale może by tak pierw swój obecny projekt połatali [bo jego kontrola
jakości woła o pomstę do nieba]


Popieram. Tym bardziej, że nie są na tyle dużym studiem, by się łapać kilku rzeczy na raz.

A na co stawiam? Na jakiś cRPG na konsole (czytaj - h''n''s :P). Wiedźmin był dla nich przepustką na rynek, teraz sądzę, że pójdą na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla mnie mogliby stworzyć kompleksowego i dojrzałego cRPGa w klimatach s-f, bo do tej pory czekam i doczekać się takiej gry nie mogę. Marzy mi się miks Freelancera (walki w kosmosie), Darkstar One (rozbudowa statku), ME/ME2 (mechanika strzelania) i Wiedźmina 2 - podejście do fabuły i zadań, uniwersum, postaci, rozwoju bohatera, craftingu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt to może być zwyczajnie Wiesiek na konsole [bo ten nasz pctowy Wiesław wygląda jak wyjątkowo marny port konsolowy, system save game, konfigurator gry poza głównym jego menu jako osobna aplikacja, sterowanie bardziej pod pada jak klawiaturę itp itd... za dużo tu tych zbiegów okoliczności]

Ewentualnie może to być... trzecia cześć przygód Gerwanta =)

Lub kompletnie nowy projekt cRPG, być może znów na jakiejś naszej lokalnej prozie oparty [może na czymś ze zbiorów Piekary np ?] lub zupełnie autorski świat i bohater, pożyjemy zobaczymy.

Co nie zmienia faktu, że W2 jest raczej an dziś dzień potencjalną dojna krową, wymagająca połatania [bo dziurawa ta krowa i mleko z niej ucieka] i wymagająca przynajmniej 2-3 dobrych większych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:43, Pietro87 napisał:

Co nie zmienia faktu, że W2 jest raczej an dziś dzień potencjalną dojna krową, wymagająca
połatania [bo dziurawa ta krowa i mleko z niej ucieka] i wymagająca przynajmniej 2-3
dobrych większych DLC.


Ta, i ok. 40 "zbrój dla konia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2011 o 19:55, czapol napisał:

Ta, i ok. 40 "zbrój dla konia" :)



Póki simowate ciuszki, mieczyki, stringi i inne gówienka będą za darmo niech sobie ich wydają i 150 =P
W momencie jak każą za to zapłacić chociażby 1.50 niech całują przysłowiowego psa w żyć.


Ale jakieś 2-3 większe dodatki nawet płatne [byle najmniej na 6-8h rozgrywki] to bym chętnie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:57, Pietro87 napisał:


> Ta, i ok. 40 "zbrój dla konia" :)


Póki simowate ciuszki, mieczyki, stringi i inne gówienka będą za darmo niech sobie ich
wydają i 150 =P
W momencie jak każą za to zapłacić chociażby 1.50 niech całują przysłowiowego psa w żyć.


Ale jakieś 2-3 większe dodatki nawet płatne [byle najmniej na 6-8h rozgrywki] to bym
chętnie zobaczył.



Mogliby połatać Akt 3 i tam dodać jakieś questy poboczne większe by akt był mniej więcej długości poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować