Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Blizzard ujawnia zastosowanie kamieni runicznych

31 postów w tym temacie

Ze wszystkich kolorów kojarzę tylko złoty... resztę niekoniecznie, będę musiał popatrzeć jakie to kolory są XD

Ale co jak co, DIII podoba mi się coraz bardziej choć nie wiem czy będzie miał klimat DII, który dla mnie był po prostu genialny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2011 o 00:29, Snake08 napisał:


Ja już wiem, że to będzie #1 na lan-party przez dłuuuugi czas.


LAN? W diablo 3 chyba nie będzie opcji LAN? Chyba, że LAN party z dostępem do neta. Co za czasy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś zmieniają, kombinują, widać, że wkladany jest pewien wysiłek, żeby nie wydać jeszcze raz Diablo2 pod numerkiem 3, to sie chwali. Grywalność to jest w tym momencie największa niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zaufanie do Blizzardu nadal zwyżkuje, ładnie to wygląda i zapewne jeszcze ładniej będzie to wyglądało z wrogimi mobkami będącymi w zasięgu rażenia :). I oby znowu popisali się mistrzostwem w dziedzinie optymalizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dozują te informacje:) Tak czy siak każda następna sprawia, że mam jeszcze większą chęć
zagrać. Oczywiście pomysł z kamieniami runicznymi mi się podoba, niewątpliwie zwiększy czas
zabawy o wiele, wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super to wymyślili, możliwości kombinacji będzie na prawdę sporo, a to tylko jedna z multum rzeczy, jakie pojawią się w Diablo 3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować