Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Pewnie ktos im zaplacil, zeby w grze nie znalazl sie tryb SM 2.0 :-( Mam nadzieje chociaz, ze znajdzie sie w patchu. Btw. dobrze, ze cenega wyda DA w podwojnej wersji jezykowej, nie bedzie problemow z patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 13:08, Woko11 napisał:

??????!!!!!!!?????!!!!!???!!! To jakieś chore! Gwóźdź do trumny Ubi.

Heh,heh... Niech sobie będzie gwóźdz, ale nie do trumny.

Ja też sobie grałem w demo... Wrażenia wyśmienite. Nawet sobie nie wyobrażałem, że może być aż tak dobrze... Nie mogę się doczekać pełniaka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:22, Woko11 napisał:

A jaki masz sprzęt i na jakich detalach grasz?

Mój komp:
Procesor: AMB Athlon 2400+ XP | Grafika G-Force 6600 GT | Muzyka X-Fi Xtreme Music | 1GB RAM
A grałem na tych, które były od razu (no... Zmniejszyłem tylko wygładzanie na 0x)
Poza tym demo to tylko jedna mija, w dodatku nie cała...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem w opcjach grafiki nie moge wyłączyć trybu next gen daje standart podtwierdzam zmiany a po wejsciu z powrotem dalej jest na next gen co z tym zrobic
i jeszcze jedno jak demko chodzi u was bo u mnie na geforcie 7600 GT, 1 GB, athlon 3200 ma średnio 20 FPS gdy patrze przez zoom w broni ma czasami aż 10 FPS!!! na rozdzielczość 1024x768 stery najnowsze 93.71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 22:32, cartheone napisał:

mam mały problem w opcjach grafiki nie moge wyłączyć trybu next gen daje standart podtwierdzam
zmiany a po wejsciu z powrotem dalej jest na next gen co z tym zrobic

ja nie grałem na next-genie...

Dnia 10.11.2006 o 22:32, cartheone napisał:

i jeszcze jedno jak demko chodzi u was bo u mnie na geforcie 7600 GT, 1 GB, athlon 3200 ma
średnio 20 FPS gdy patrze przez zoom w broni ma czasami aż 10 FPS!!! na rozdzielczość 1024x768
stery najnowsze 93.71

U mnie gra działa bardzo dobrze... A jak wygląda mój komp pisałem wcześniej... :)
(nie wiem jak u mnie było z FPS, nie sprawdzałem... Ważne, że w moim odczuciu grało się płynnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra miodzio. Dostałem w piątek. Jest jeszcze lepsza od Chaos Theory :) Wykonując jednocześnie zadania dla JBA i NSA, przy czym wskaźnik lojalności nie może spaść w żadnej frakcji do zera, bo game over :), można wpaść w lekką schizofrenię

Do tego ta mroczna otoczka bycia terrorystą

A...jest kilka śmiesznostek - jak np, zamknięty w więzieniu Sam, ma na ręku swój komputerek a na plecach wskaźnik poziomu alarmu :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:08, Melkor_79 napisał:

Gra miodzio. Dostałem w piątek.


Jesteś jednym z tych, którym dobry wujek/ciocia przysyła gry z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 08:04, Markus89 napisał:

> Gra miodzio. Dostałem w piątek.

Jesteś jednym z tych, którym dobry wujek/ciocia przysyła gry z zagranicy?

Jestem z tych, którzy kupują gry na zachodzie za własne, icężko zarobione pieniądze :) Sklepy w UK wysyłają gry do Polski bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam..... moj pierwszy post tutaj i pierwszy problem ze Splinter Cell: Double Agent pelna wersja gry.

Na pocatku napisze ze moj kom spelnia wszystkiego typu wymagania jezeli chodzi o ta gre, a jednak podczas grania napotykam na pewnie problem z graficzne. Intra laduja sie wysmienice, ale jak dochodzi do rozgrywki w trybie singleplayer nic nie widze oprocz kontorow i dziwnych cieni, pierwsza mapke Iceland musialem przejsc na podczerwieni i jeszcze jednym modzie zebym mogl widziedz jakiekolwiek kontury postaci czy przedmiotow, na drugi poziomie w wiezieniu nie widze nic ciemno czarno migajace punkty poniewaz Fisher ma ograniczone zasoby w wiezieniu nie moge kozystac z podczerwieni itp. Moje pyt brzmi ..... czy to po prostu taki rodzaj rozgrywki ze musze isc po omacku .....na screnach widac normalne kolorowe postacie...... robilem reinstall gry, wyrzucalem z rejestru itp z gory THX za pomoc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:14, v3lv3t napisał:

jednak podczas grania napotykam na pewnie problem z graficzne. Intra laduja sie wysmienice,
ale jak dochodzi do rozgrywki w trybie singleplayer nic nie widze oprocz kontorow i dziwnych
cieni, pierwsza mapke Iceland musialem przejsc na podczerwieni i jeszcze jednym modzie zebym
mogl widziedz jakiekolwiek kontury postaci czy przedmiotow, na drugi poziomie w wiezieniu nie
widze nic ciemno czarno migajace punkty poniewaz Fisher ma ograniczone zasoby w wiezieniu nie
moge kozystac z podczerwieni itp.

Właśnie tak być nie powinno... Podobny problem był w Chaos Theory na niektórych modelach kart graficznych...

Dnia 13.11.2006 o 20:14, v3lv3t napisał:

Moje pyt brzmi ..... czy to po prostu taki rodzaj rozgrywki
ze musze isc po omacku .....na screnach widac normalne kolorowe postacie...... robilem reinstall
gry, wyrzucalem z rejestru itp z gory THX za pomoc !!!!!

No właśnie na screenach widać kolory, więc i w grze też powinno, zwłaszcza, że Cut-scenki (czy też intra), były dobre... Niestety na dzień dzisiejszy nie mogę Ci więcej pomóc... Jak kupię grę zobaczę czy u mnie też występują takie błędy...
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzę na screeny i ślinka mi cieknie że mam wytrzymać do 20 listopada ta fabuła te dreszcze które cię przechodzą gdy nagle wyskakuj jakiś bandzior jej jak ja to wytrzymam po raz czwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam do was takie pytanie. Tez macie takie glupie bugi w demie? Typu laduje sie kolejna misja i nagle ginie nasz bohater na samym poczatku, albo wywala bledy z C++ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 13:08, Woko11 napisał:

??????!!!!!!!?????!!!!!???!!! To jakieś chore! Gwóźdź do trumny Ubi.

Noo wiesz ja tam kupie DA bo mam 7600 :P więc mam SM 3 :P wuahahahahahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:30, Markus89 napisał:

No cóż u mnie demko śmiga sobie w 1024x768 i wygląda... bardzo ładnie! Na dowód daję screeny
;] Czekam na pełniaka

no no nno ja tu widze nurkowanie i spadochron :P boję się tylko czy takie "wyczyny" nie sprowadzą serii do poziomu CT: Special Forces. swoją drogą bardzo fajna gra polecam wszystkim, wiele ciekawych i dobrze zrealizowanych pomysłów ale gra sprowadza się do prostego wybicia wieluu oj wieluu przeciwników za pomocą proni palnej :)
właśnie przez tego typu wyczyny rodem z filmu xXx obawiam się że nowy Splinter Cell zostanie pokazówką akrobacji i grafiki a nie bardzo dobrą skradanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować