Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Bardzo fajna rozbudowanna gierka, w której widzimy bohatera w troche innym świetle... pozatym dubbing z Mirosławem Baką jest rewelacyjny choć przepadam za wersjami kinowy (czyli z napisami)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do twojej opinii na temat double agent nie mam zamiaru się spierać - w końcu masz do niej pełne prawo ;) choć dziwi mnie to, że wydałeś ją grając jedynie w demo. mi osobiście druga część levelu w kinshasie (czyli to co jest w demie) dała się mocno we znaki, jednakże nie mogę zgodzić się w kwestii ogólnego wydźwięku twojego posta. zarzucasz ubisoftom, że się nie postarali, że zaczęli eksperymentować i że mają graczy gdzieś. skoro więc poruszyłeś temat eksperymentowania... ja uważam, że to dobrze, że oni nie boją się tego robić. w końcu chyba nie zależy nam na tym, żeby gry od ubisoftu (czy innych developerów) wyglądały jak te z ea - czyli niczym brazylijski serial - odcinek za odcinkiem i wszystkie takie same. bardzo dobrze, że mieli odwagę wprowadzić zmiany do tej bardzo dobrej serii - tobie może one nie odpowiadają, ale jednak są gracze, którym przypadły one do gustu (w tym mi). owszem, jest parę rzeczy, które mi się nie spodobały, ale uważam, że ogólnie gra zyskała więcej niż straciła na wprowadzonych zmianach. zresztą samą koncepcję ''podwójnego agenta'' uważam za naprawdę dobry pomysł i nie widzę powodu dla którego podobne wątki nie miałyby się kiedyś powtórzyć, szczególnie jeśli położono by większy nacisk na fabułę, która mogłaby bardziej zagrać na poczuciu moralności graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 00:02, penny napisał:

co do twojej opinii na temat double agent nie mam zamiaru się spierać - w końcu masz do niej
pełne prawo ;) choć dziwi mnie to, że wydałeś ją grając jedynie w demo. mi osobiście druga
część levelu w kinshasie (czyli to co jest w demie) dała się mocno we znaki, jednakże nie mogę
zgodzić się w kwestii ogólnego wydźwięku twojego posta. zarzucasz ubisoftom, że się nie postarali,
że zaczęli eksperymentować i że mają graczy gdzieś. skoro więc poruszyłeś temat eksperymentowania...
ja uważam, że to dobrze, że oni nie boją się tego robić. w końcu chyba nie zależy nam na tym,
żeby gry od ubisoftu (czy innych developerów) wyglądały jak te z ea - czyli niczym brazylijski
serial - odcinek za odcinkiem i wszystkie takie same. bardzo dobrze, że mieli odwagę wprowadzić
zmiany do tej bardzo dobrej serii - tobie może one nie odpowiadają, ale jednak są gracze, którym
przypadły one do gustu (w tym mi). owszem, jest parę rzeczy, które mi się nie spodobały, ale
uważam, że ogólnie gra zyskała więcej niż straciła na wprowadzonych zmianach. zresztą samą
koncepcję ''podwójnego agenta'' uważam za naprawdę dobry pomysł i nie widzę powodu dla którego
podobne wątki nie miałyby się kiedyś powtórzyć, szczególnie jeśli położono by większy nacisk
na fabułę, która mogłaby bardziej zagrać na poczuciu moralności graczy.


Ja tłumaczyłem, że nie jestem wrogiem splinter cell-a:)
A osąd wydałem na podstawie dema, bo nie mam do końca odwagi kupować pełniakia. Przyznaje jednak Ci racje, że sam pomysł podwojnego agenta to cos nowego, świeżego (bardzo lubie filmy o takiej tematyce:))
A porównaNIE GIEREK Z EA JEST błyskotliwe, masz racje, iż to przypomina brazyliski serial albo powoli "mode na sukces". Ehh co tu mówic uwielbiam tą serię, sama i wogóle,może gdy nie bedę miał co zrobic z kasą to skuszę się na kupno, narazie odpale jeszcze raz demko. Urzyłes takich argumentów, że troszke zmiękłem:)
Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 19:27, filipchudy napisał:

co to jest to conviction

Conviction - skazanie ; osądzenie i roboczy podtytuł piątej części Splinter Cell :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem.
Misja w kwaterze JBA (pierwsza) - wchodze do miejsca gdzie jest zwiazany ten pilot i teoretycznie dostaje zadanie (Zabic/Nie zabic) ale nic nie moge zrobic. Tzn. wyswietlaja sie zadania na tym pasku na dole ale moge co najwyzej sluchac jekow pilota, poniewaz gra nie odpowiada ani na polecenia z klawiatury ani tym bardziej myszki (zadne polecenia - jedyna mozliwosc to ctrl-alt-delete).
Jezeli nikt nie spotkal sie z tym problemem to moze ktos ma sejwy bezposrednio po tym momencie lub pierwszy z nastepnej misji. Bylbym naprawde wdzieczny: scooby01@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 10:32, scooby01 napisał:

Mam następujący problem.

Hmmmm... powedz może jaki masz sprzet, czasem pojawiają się w świecie dziwne nie wytłumaczalne błędy, np. u mnie krroniki riddicka ( edycja premierowa)
zmiana systemu, zmiana bebechów a gerka się nie chce dpalić :P żeby było śmieszniej to sobie już przeszedłem wcześniej prawie całą gre a ppotem trach i nu nu nu uzytkowniku, nie pograsz sobie we mnie :P
Piszę to dla tego bo zdażają się niewytłumaczalne błędy, najpierw przeinstaluj grę ( Uwaga save mogą pujść się wietrzyć)
podaj konfiguracje swojego kopa, i.... i nie wiem :P bynajmniej proponuje reinstall gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście problem udało się rozwiązać - napisze jak, w razie gdyby ktoś też miał problemy.
Otóż wystarczyło rozpocząć misje od nowa ale nie wgrywając jej z żadnego sejwa tylko wgrywając cała misje od początku.
Co prawda nadal od czasu do czasu wyskakuje mi na pulpit z błędem ale na szczęści tylko w przerwach między misjami. Gra jest zabugowana prawie jak Gothic III (chociaż tez z kolei poza lekkimi przycięciami nie sprawiał mi jakichś większych problemów) - mam nadzieje że jednak wyjdzie jakiś patch na te przypadłości, ponieważ panowie z Ubisoftu w tej chwili po prostu pokpili sprawe.
PS. Tym bugom nawet reinstale nie straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie bardzo dziwi, u mnie nie było żadnego błędu... Po zainstalowaniu patcha 1.02 wszystko chodzi lepiej niż powinno (bo komputerowi trochę brakuje do minimalnych wymagań)... Dziwne.
Ani jednego buga... Może po prostu mam szczęście do gier Ubi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem gdy chce odpalic gre wyskakuje mi blad.... w opisie pisze cos o D3DDrv.dll sciagnelm ten plik ale to nic nie dalje... nadal wyskakuje ten blad co mam zrobic?!

20070217190348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:48, TigerXP napisał:

> czy naprawde nikt nie wie jak to naprawic?

Podaj konfig kompa



KOmpa mam dobrego i powinno chodzic ale niechodzi..... Geforce 8800 GTx Intel Duo 6600 2,5 giga ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 19:01, rogal123 napisał:

> > czy naprawde nikt nie wie jak to naprawic?
>
> Podaj konfig kompa


KOmpa mam dobrego i powinno chodzic ale niechodzi..... Geforce 8800 GTx Intel Duo 6600 2,5
giga ramu

Może masz coś z Windowsem, kiedyś miałem tak z jedynką... Po reinstalece windy wszystko działało lepiej niż dobrze!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko : ile misja ma double agent bo moj kolega narzekal ze ta gra jest krotka bo ma tylko 6 misji i jestem ciekaw czy to prawda prosze o odp!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:16, Mroczny78 napisał:

mam pytanko : ile misja ma double agent bo moj kolega narzekal ze ta gra jest krotka bo ma
tylko 6 misji i jestem ciekaw czy to prawda prosze o odp!!!!!:)



Prawda i tylko Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:16, Mroczny78 napisał:

mam pytanko : ile misja ma double agent bo moj kolega narzekal ze ta gra jest krotka bo ma
tylko 6 misji i jestem ciekaw czy to prawda prosze o odp!!!!!:)

Licząc z technicznego punktu widzenia to... nie - Niektóre misje są dzielone (np. W Ochocku - 2, JBA - 4, Kinszasa - 2, Statek pasażerski - 2). Razem wychodzi, że plansz w grze jest 13, a samych misji tylko 6. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy jest możliwe żeby na AMD 2600+ 1.92 GHZ 512 ram GF 7600 GS 256 MB szło na maxa w 1024x768??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować