• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

F.E.A.R - premiera - oficjalny temat gry

Pytanie

witam serdecznie,

tym tematem powracamy do oficjalnych wątków o grach wydawanych przez CD Projekt. Na pierwszy ogien - FEAR, dlugo oczekiwany FPP. W tym temacie możecie wypowiadać swoje opinie o lokalizacji gry, zgłaszali swoje uwagi odnośnie działania (jak zapewne większość z Was mogła się już przekonać do sprawnej gry w wyższych rozdzielczościach FEAR wymaga mocnej konfiguracji), jak rownież raportowali wszelkie problemy techniczne, które pojawiają się w czasie rozgrywki.

Poniżej link do naszej bazy pomocy technicznej dla gry FEAR:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Jeśli napotkacie większe problemy z działaniem - skriny i opis przesyłajcie także bezpośrednio do nas na adres email: pomoc@cdprojekt.com, rozwiązania będziemy dodawać do bazy pomocy na stronie. dziękuję.

uwaga: wszystkie posty, które nie są/będą związane z tematem gry usuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

189 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.10.2005 o 23:14, FeaRofFeaRs napisał:

Czy na tej karcie http://sklep.benchmark.pl/pelny_19865.html FEAR pojdzie na max detelach ?
ram 1 g 400 mhz , athlon 64
3000 +


Ja mam tą kartę, ale w wersji z końcówką zamiast "D" to mam "VP" - ma wyższe zegary o 120 i tyle :) Wszystko na max, poza AA, Anizo jest na x2, cienie na Medium i działa jak należy. Ja mam 512 RAMu i Pentiuma 2,8 GHz więc masz kompa lepszego - pójdzie Ci na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 17:43, FeaRofFeaRs napisał:

Ok dzieki :) no wiec nie pozostaje nic innego niz zamowic :>

Zamawiaj bo to przydatna rzecz to F.E.A.R. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcialbym zapytac o bonus zamieszczony na 5 cd? gdzie on jest? instaluje sie w katalogu z gra czy jest na plycie...niemoge znalesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy patch 1.01 usprawnia jakos działanie gry(płyność) ?? bo cosik mi szarpie jak mam detale na maxa GeForce 7800GT a64 3000@2Ghz 1GBramu, wydaje mi sie ze to wina malej ilosci ramu bo fps sa wysokie a jednak gra potrafi niemilo chrupać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam duży problem z tą grą. Wiem napewno że mój komp spełnia minimalne wymagania a nawet je trochę przewyższa (Athlon XP 2,5GB PRO, Ati Radeon 9600PRO 128mb, GA-7VA, 512DDR3 RAM, Windows XP z najnowszymi sterownikami - wczoraj pół dnia ściągałem). Wiem też że płyty są dobre bo byłem z tym problemem w Empicu i u nich się bez problemu zainstalowało ... nie potrafili mi pomóc więc może wy mi pomożecie ... Podczas instalacji, na etapie 3 i 5 płyty wyskakuje błąd. Mówi on że plik CRC D:/sierra/F.E.A.R/Arch00 jest niezgodny z plikiem instalatora CRB. Albo coś podobnego .... mam do wyboru "Przerwi" , Ponów próbę i ignoruj ....kiedy wybieram ponów próbę nic to nie daję ... więc ignoruj i jazda .... potem znowu przy 5 płycie ....zainstalowane ... ale potem w grze nie mogę wogólę połączyć się do żadnego servera ... poprostu mi do windowsa wyskakuje ... a w singlu podczas ładowania wyskakuje mi do main menu i jest komunikat "Error in loading" .... nie wiem co robić .. dodam że wydanie jest na 5 CD w wersji polaskiej (nie mogłem znaleźć w angielskiej) ....POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie na moim kompie AMD athlon 2800+ 64 HT 1024 DDR RAM Radeon 9600 PRO. gra śmiga na maksymalnych detalach. i wogóle się nie zacina :P A z waszych rozmów wynika że na medium powinno mi chodzic a na wyzszych mulic sie niesamowicie (poprostu niegrywalne). Nic z ttego nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napiszę tu, bo to temat, w którym chyba powinienem to napisać :)
W Electro World ( podobno taki boski, a jednak jest do tylej części ciała, leżącej poniżej kręgosłupa :P) za 109zł. To jest jakieś zdzierstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 21:38, Gosu napisał:

Chcialbym zapytac o bonus zamieszczony na 5 cd? gdzie on jest? instaluje sie w katalogu z gra czy jest na plycie...niemoge
znalesc..


Skoro bonus zamieszczony jest na piątej płycie to ..... znajduje się na piątej płycie. Więcej na ten temat tutaj:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=284&p=571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja się chciałem zayptać o to czy wspomniana w intrukcji wersja reżyserska różni się znacząco od zwykłej? Na pewno jest wydana na DVD zamiast na 5CD (czemu CDP nie wydało tego na DVD? :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować