Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Pytanie co do promocji na originie. Orientuje się ktoś do kiedy ona trwa?

Natknąłem się na nią parę dni temu, pieniądze na paypall przelałem, teraz tylko czekam by opłacić, ale nie mogę sobie przypomnieć daty krańcowej. Jeszcze wczoraj widniała, dziś pogrzebałem po stronce - nigdzie jej nie widzę.
Wydaje mi się, że do 22.IV, ale pewien nie jestem. Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie, ktoś co trzeba robić by piłkarze zdobywali specjalności podczas kariery? Otóż jak grałem karierę to piłkarze się rozwijali, ale nie zdobywali cech ani specjalności. Kiedy kiedyś zrobiłem symulacje sezonu to wtenczas niektórym udawało się zdobyć specjalność, np. Sprinter, Drybler itp. Trzeba jakoś takim graczami specyficznie gracz jak np. przy rozwijaniu WG?

A i drugie pytania czy zawodnicy mają jakieś limity, bo zauważyłem, że niektórzy nawet będąc w młodym wieku przestają się rozwijać. Myślałem, że każdy zawodnik powiedzmy do 27 lat się rozwija, ale niektórzy przestają już np. w wieku 24 :P Tak jest faktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi temat ultime teame. Głupotą jest aby paczki z przedłużeniem kontraktu były w stosach z zawodnikami a więc dochodzi do sytuacji że kończące się kontrakty musze w tedy zakupić paczki z zawodnikami co jest kosztowne. Czy jest inny sposób przedłużania kontraktów.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 10:02, diabolo20 napisał:

A mnie ciekawi temat ultime teame. Głupotą jest aby paczki z przedłużeniem kontraktu
były w stosach z zawodnikami a więc dochodzi do sytuacji że kończące się kontrakty musze
w tedy zakupić paczki z zawodnikami co jest kosztowne. Czy jest inny sposób przedłużania
kontraktów.?

a) Kupuj kontakty na aukcjach
b) Kupuj brązowe boostery, i sprzedawaj na aukcjach wszystko co tam znajdziesz - łatwa forma zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy działają wam serwery EA w Fife? Bo ja odpalam Origina, mam gry ale znajomych itp nie widać, w Fifie to samo - nie ma opcji zalogowania się na serwer EA. Czyżby coś padło w EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brrr... Chciałem sobie zacząć grę w trybie kariery z nowymi składami. Wybieram sobie ładnie "pobierz najnowsze składy" i wszystko inne potrzebne, ładuje się do 100% i bez żadnego błędu wywala mnie do pulpitu... Dziwne jest to, że w ustawieniach mogę zaktualizować wszystkie składy, ale już w nowej karierze nie... Ma ktoś jakiś sposób na ten kłopot lub jakiś inny na grę nowymi składami bez pobierania w menu kariery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś UEFA Euro 2012? Krótka piłka - Szczęsny i paru innych Polaków ma prawdziwe twarze (chodzi mi czy jest takich więcej niż w podstawce) w tym DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 20:41, Paoro napisał:

Ma ktoś UEFA Euro 2012? Krótka piłka - Szczęsny i paru innych Polaków ma prawdziwe twarze
(chodzi mi czy jest takich więcej niż w podstawce) w tym DLC?

Nie masz szans rozpoznać polskiej reprezentacji oprócz Lewandowskiego i Błaszczykowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 21:15, MiSiU3112 napisał:

> Ma ktoś UEFA Euro 2012? Krótka piłka - Szczęsny i paru innych Polaków ma prawdziwe
twarze
> (chodzi mi czy jest takich więcej niż w podstawce) w tym DLC?
Nie masz szans rozpoznać polskiej reprezentacji oprócz Lewandowskiego i Błaszczykowskiego.


I Fabiańskiego chyba? Już w 12 dobrze wyglądał, jak dobrze pamięcią sięgam. Szczęsny chyba też nie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić o zlepek porad. Przyznam, iż gra zaczyna już mnie powoli frustrować, gdy przegrywam kolejny mecz z rzędu, w ten sam sposób, na który, jak się zdaje nie mam większego wpływu.

Póki co gram z AI (na net pewnie jestem za słaby). Poziom trudności semi-pro uważam za łatwy (mały dynamizm, komp robi głupie błędny, praktyczny bilans strzałów w bramki w stylu 10:1 dla mnie, coś tam wpada od czasu do czasu), a z pro mam właśnie grupkę problemów. Chcę przy nim pozostać właśnie z powodu dosyć dynamicznej, emocjunącje gry (jak na początek zabawy z fifą) oraz pewnego wyzwania, niestety napotykam szereg problemów:

- posiadanie piłki; niestety ale za często latam za przeciwnikiem, a ten jak głupi po środku boiska, ot berek
- dziury w obronie od skrzydła; 90% goli jak mi strzela AI padają poprzed dośrodkowanie ze skrzydła, pomimo iż 2 obrońców blokuje podającego, reszta tych w polu karnym
- cepowatość zawodników (czasem), irytujące jest, że nie wychodzą do dalekich piłek, po prostu przejmuje je przeciwniki
- odbiór piłkil w biegu w starciu bark w bark; komp łatwo mi zabiera (bez fauli), ja odwrotnie, biegnę dwoma zawodniaki i jeszcze często się kończy faulem

W obronie umiem grać, za wyjątkiem problem z owymi skrzydłami, przez środka, raczej przeciwnik się nie przebija. Kwestia tylko, co zrobić by łatwiej przejmować piłki, by zachować duże posiadanie? Kurczę, jak też akcje kontruować, moje ciecie, zbyt rzadko ustawiają się tak, iż niewiele więcej mogę wypracować, jak kiwnąc 2 obrońców na raz, co niemal zawsze się nie udaje. A jeśli nawet, zwykle bez gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Grał ktoś kariere jednym zawodnikiem, stworzonym przez siebie czy co tam jest? Jest sens się tym bawić? Jak to wygląda?
2. Jakieś porady odnośnie strzelania z rzutów wolnych by się przydały ;P Kompletnie nie umiem strzelać z nich. Albo w mu albo za wysoko, a jak w bramkę to tak lekko, że nie ma szans na gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 13:30, Ecko09 napisał:

1. Grał ktoś kariere jednym zawodnikiem, stworzonym przez siebie czy co tam jest? Jest
sens się tym bawić? Jak to wygląda?

Moim zdaniem ten tryb jest po prostu nudny... Dużo lepszy jest stary, sprawdzony "Tryb menedżerski" czy jakoś tak.

Dnia 25.05.2012 o 13:30, Ecko09 napisał:

2. Jakieś porady odnośnie strzelania z rzutów wolnych by się przydały ;P Kompletnie nie
umiem strzelać z nich. Albo w mu albo za wysoko, a jak w bramkę to tak lekko, że nie
ma szans na gola.

http://www.youtube.com/user/555BaRcAbOy555

Nie wiem na czym grasz, ale koleś przedstawia różne typy wykonywania wolnych, co najważniejsze skuteczne. Sam kilka razy trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:27, Chaotizz napisał:

>


Na klawiaturze, a gościu widzę na padzie pokazuje, więc nic mi to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tu:
http://youtu.be/9fWRa4r7b-Y - tutaj jest wyjaśniona kwestia obrony innymi zawodnikami i być może rozwiązanie Twojego problemu biegania za piłką :) Gość ma sporo fajnych tutoriali na początek(lista w opisie filmiku). Mnie trochę pomogły - a jesteśmy na tym samym poziomie chyba - początkujący jest denerwująco prosty a zawodowiec gra w obronie i ataku frustrująco konsekwentnie. Po paru dniach już bardziej remisuje niż przegrywam.
Obrona na skrzydle jest dla mnie w miarę łatwa - tj. biegam z wciśniętym A(XBOX) a jak jestem dobrze ustawiony to puszczam i zachwilę znów naciskam i z reguły wtedy wyłuskuję piłkę. Ten gość z tutorialami tłumaczy ten sposób - jak go wyczujesz to potem jest coraz łatwiej - ja po kilku meczach zobaczyłem znaczną różnicę w mojej grze obronnej chociaż nadal mocno kuleje.
Co do grania w sieci - zacząłem wczoraj grać Sezon Live i z reguły jest prościej niż na Zawodowcu. Bilans mam póki co 1:2:2, z czego remisy były z wyraźnym wskazaniem na mnie tylko wykończenia akcji nie miałem opanowanego :) Słowem nie bój się spróbować bo gra się dużo fajniej - człowiek w przeciwieństwie do SI popełnia błędy:P Choć raz trafiłem na gościa, który rozgromił mnie 4:1 i grał tak że nie wiedziałem na którą bramkę biec. Ale to też dobrze bo można się sporo nauczyć.

P.S Też odnoszę wrażenie, że w FIFIE 10(ostatnia, którą mam) nasi zawodnicy grali lepiej bez piłki i lepiej podawali. Tutaj wyjście napastnika do piłki i podanie do niego z dobrej strony obrońcy to istne święto lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować