Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infinity Ward: Jeszcze nie wiemy ile potrwa kampania w Call of Duty: Modern Warfarfe 3

46 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2011 o 11:14, Shadow0501 napisał:

W połowie skończyłeś? czy na "kodach grałeś" COD MW2 był na 6-7h na normalu/hard
1 MW był dłuższy ale niewiele.

COD MW2 7h na normalu ? To chyba dostałem jakąś bete czy coś bo do dzisiaj pamiętam jak usiadłem przy kompie koło 19 a nawet północy nie było jak zobaczyłem napisy końcowe, tak na NORMALU. A World at War na veteranie oczywiście na konsoli niecałe 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:02, dariuszp napisał:

Wybacz ale seria BF to tylko multi. SP to właściwie dodatek.


Wybacz, ale seria CoD to tylko multi. SP to właściwie dodatek. A co zmiażdżenia przez BF serii CoD - jeden lubi BF, drugi lubi CoD, a trzeci i to i to. Nie potrafisz się z tym pogodzić, prawda?

Lordpilot: i z magicznych "12 godzin" nagle robi się "możliwe" 6 godzin. Tylko dlaczego DICE wcześniej kłamało ? Ano tak - teraz to już nie jest ważne ;) Ważne, że CoD będzie miało takiej samej długości kampanię, ale to Activision jest tym złym :]

Henrar: bardzo ładne podsumowanie. Hejtuj CoD, będziesz na czasie, powiedz coś złego o BF - nie masz racji/nie znasz się/ta gra to multi/i tak jest lepsza/itd. Społeczność BF obrzydza mi tę grę.

W tym roku bardziej kibicuje DICE i kupię pewnie BF3. Ale patrząc na community BF zaczynam mieć wątpliwości, czy z takim "bydłem" chcę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@absmak mam takie samo wrażenie... Nigdzie za bardzo nie widziałem fanbojów CoDa jadących BF3. Potrafią docenić tą grę (sam też doceniam silnik i kilka innych rzeczy, tą super animacje, tylko, że to nie są mi rzeczy potrzebne do szczęścia!). A właśnie sami fanboje BFa mi tą grę obrzydzają :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 10:31, Henrar napisał:

Lepsze to niż obiecywanie nie wiadomo jak dlugiej kampanii, by potem się okazało, że
nici z tych 8-10 godzin (Killzone 3, Medal of Honor, prawdopodobnie BF3).


A o ile się nie mylę, to właśnie Ty w którejś dyskusji BF3 vs MW3 najgłośniej krzyczałeś, by opierać się jedynie na faktach, a nie domysłach i przypuszczeniach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:23, absmak napisał:

> Wybacz ale seria BF to tylko multi. SP to właściwie dodatek.

Wybacz, ale seria CoD to tylko multi. SP to właściwie dodatek. A co zmiażdżenia przez
BF serii CoD - jeden lubi BF, drugi lubi CoD, a trzeci i to i to. Nie potrafisz się z
tym pogodzić, prawda?


Kto powiedział że nie potrafię. Zwracam tylko uwagę że od COD 2 właściwie nie widziałem w tej serii nic nowego. Gdzie seria BF przeszła ogromne zmiany czego dzisiaj ukoronowaniem jest BF3. I nadal twierdzę że pod każdym względem multi w BF jest lepsze.

Dnia 10.06.2011 o 12:23, absmak napisał:


Lordpilot: i z magicznych "12 godzin" nagle robi się "możliwe" 6 godzin. Tylko
dlaczego DICE wcześniej kłamało ? Ano tak - teraz to już nie jest ważne ;) Ważne, że
CoD będzie miało takiej samej długości kampanię, ale to Activision jest tym złym :]


W ilu BF w ogóle widziałeś kampanie ? Na PC pierwszym był chyba BC2 czyli poprzednia część. Na konsoli BC. Jest mała różnica między BF gdzie masz grę MP + kampanie a COD gdzie masz kampanię + MP. Kłamać ? Obiecali 12h. Ma być mniej. Nie kryją się z tym. Ja nigdy BF nie kupiłem dla SP tylko dla multi. I chyba nikt serii BF nie kupował dla SP dlatego że COD ma lepszy SP. A raczej miał bo obecnie BF3 zapowiada się wyśmienicie. Ale to ocenimy jak obie gry wyjdą.

Dnia 10.06.2011 o 12:23, absmak napisał:


Henrar: bardzo ładne podsumowanie. Hejtuj CoD, będziesz na czasie, powiedz coś
złego o BF - nie masz racji/nie znasz się/ta gra to multi/i tak jest lepsza/itd. Społeczność
BF obrzydza mi tę grę.


1. Ta gra to przede wszystkim multi i zawsze tak było. Nie znasz się skoro twierdzisz inaczej :P Wyjaśniłem wyżej.
2. Nikt nie powiedział że nie masz racji (chyba). Rozumie że swoje argumenty traktujesz jak prawdę oświeconą a każdy kontrargument czy polemika to atak tak ? Szkoda gadać.

Dnia 10.06.2011 o 12:23, absmak napisał:

W tym roku bardziej kibicuje DICE i kupię pewnie BF3. Ale patrząc na community BF zaczynam
mieć wątpliwości, czy z takim "bydłem" chcę grać.


Oczywiście cała społeczność to bydło a Ty jesteś ten dobry. Nikt Cie nie rozumie i w ogóle. Nie wiem gdzie to Twoje bydło ale ja widzę niewychowanego osła (z całym brakiem szacunku).

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:35, Tenebrael napisał:

Hymmm...ale skąd info, że BF3 będzie miało singla na 6 h? Ja słyszałem wersję, że 12
h. O czymś nie wiem, coś przeoczyłem?


Ano przeoczyłeś. Lordpilot podał link. DICE okrakiem wycofuje się ze swoich zapewnień o "12 godzinach", co akurat dla mnie nie jest żadnym zaskoczeniem. Tylko czemu kłamali?

dariuszp: poczytaj sobie wypowiedzi miłośników BF, jaki syf robią przy każdej nawet wzmiance o CoD. To, co działo się w komentarzach podczas prezentacji na żywo z E3 przechodziło ludzkie pojęcie. Jeśli to nie bydło, to nie wiem, jak inaczej ich określić. Oczywiście nie miałem na myśli całego community, ale od zawsze było i jest tak, że grupa wystawia świadectwo całości. I nie jest to dobre świadectwo. Co do osła - daruj sobie, nie rusza mnie to, nie z ust kogoś anonimowego, kto przy bezpośrednim kontakcie uciekałby z podkulonym ogonem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Jak już tu kilka osób zauważyło, różnica między tymi seriami jest dość oczywista, szkoda, że tego nie dostrzegasz. Od samego początku CoD był bardziej nastawiony na tryb single player, multi było jedynie dodatkiem. W BF od zawsze było inaczej - tu najważniejszą częścią był tryb dla wielu graczy, natomiast SP było bardziej tutorialem (vide BC2), niż pełnoprawnym trybem.

Jeśli już naprawdę chcesz porównywać ActiBlizz i EA, porównaj CoD i MoH. Nieśmiało zauważę, że wtedy twoja teoria sypie się jak domek z kart, bo MoHa wielokrotnie krytykowano za płytkość i czas trwania kampanii SP. Ale cóż, jeśli fakty nie pasują do teorii, tym gorzej dla faktów, nie? ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:41, absmak napisał:

Ano przeoczyłeś. Lordpilot podał link. DICE okrakiem wycofuje się ze swoich zapewnień
o "12 godzinach", co akurat dla mnie nie jest żadnym zaskoczeniem. Tylko czemu kłamali?


Nooo, wedle info z tego linku sprawa nie do końca tak wygląda. Mowa jest o 6-10, a nie o 6. Ponadto gość sam mówi, że trudno powiedzieć, dopóki gra nie jest skończona.

Więc jak na razie trudno twierdzić, by kłamali, choć jest to sygnał, by sprawie się bliżej przyglądać i śledzić dalsze info w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:48, Tenebrael napisał:

Nooo, wedle info z tego linku sprawa nie do końca tak wygląda. Mowa jest o 6-10, a nie
o 6. Ponadto gość sam mówi, że trudno powiedzieć, dopóki gra nie jest skończona.

Więc jak na razie trudno twierdzić, by kłamali, choć jest to sygnał, by sprawie się bliżej
przyglądać i śledzić dalsze info w tej sprawie.


Z pewnością wiesz, jak się takie sprawy kończą i jak wyglądają po etapie hajpu, gdy przychodzi do rozliczeń z obietnic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to przejściu MW3 będę miał na liczniku mniej niż 24h po przejściu fabuły na wszystkich poziomach trudności... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:50, absmak napisał:

Z pewnością wiesz, jak się takie sprawy kończą i jak wyglądają po etapie hajpu, gdy przychodzi
do rozliczeń z obietnic :]


Wiem, stąd nie puszczam sprawy mimo uszu, bo to raczej niepokojące sygnały. Aczkolwiek wolę poczekać z biadoleniem (bo jeśli tak będzie, to mimo sympatii do serii, nie zamierzam ukrywać rozczarowania) nieco bliżej premiery, kiedy cała rzecz stanie się bardziej klarowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:41, absmak napisał:

> Hymmm...ale skąd info, że BF3 będzie miało singla na 6 h? Ja słyszałem wersję, że
12
> h. O czymś nie wiem, coś przeoczyłem?

Ano przeoczyłeś. Lordpilot podał link. DICE okrakiem wycofuje się ze swoich zapewnień
o "12 godzinach", co akurat dla mnie nie jest żadnym zaskoczeniem. Tylko czemu kłamali?


Znaczy się kłamali o tym że będzie 6-10 godzin ? (nie 6, dlaczego kłamiesz ?). Najpierw powiedzieli że będzie 12. Teraz że pewnie 6-10 czyli krócej. Albo nie mają czasu, albo funduszy albo ludzi więc zapewne całe siły przesuwają na MP które nie wymaga tylko scen motion capture, głosów itp itd etc. Za każdym razem powiedzieli prawdę.

Dnia 10.06.2011 o 12:41, absmak napisał:


dariuszp: poczytaj sobie wypowiedzi miłośników BF, jaki syf robią przy każdej
nawet wzmiance o CoD. To, co działo się w komentarzach podczas prezentacji na żywo z
E3 przechodziło ludzkie pojęcie. Jeśli to nie bydło, to nie wiem, jak inaczej ich określić.


Naturalnym jest że porównujesz. Jak widzę dziewczynę to śmiało mogę powiedzieć że ma ładniejsze piersi jak Agnieszka. Następnym razem dziewczynę porównam już nie do Agnieszki ale do tej która miała ładniejsze. I tak dalej.
Jak na razie BF3 ma ładniejsze piersi niż COD w moim mniemaniu. Naturalnym jest że porównuje bo spędziłem sporo czasu przy COD. Dopiero ostatnią część sobie odpuściłem kompletnie. I tą zapewne też bo nie zapowiada się nic ciekawego ani nowego.
A że znajdą się trolle i krzykacze ? Są w każdej społeczności. I wielu z nich jest zadowolonych z tego że wychodzi nowy ciekawy tytuł który faktycznie coś oferuje graczom a nie parę oskryptowanych scenek gdzie nawet przewrócenie się słupa ktoś dokładnie zaplanował i wyliczył.

Dnia 10.06.2011 o 12:41, absmak napisał:

Oczywiście nie miałem na myśli całego community, ale od zawsze było i jest tak, że grupa
wystawia świadectwo całości. I nie jest to dobre świadectwo. Co do osła - daruj sobie,
nie rusza mnie to, nie z ust kogoś anonimowego, kto przy bezpośrednim kontakcie uciekałby
z podkulonym ogonem :]


Ależ oczywiście. Bo społeczność to bydło a Ty jesteś ten dobry. Nikt Cie nie rozumie i w ogóle. A jak by Cie który zobaczył o mężny waleczny wojowniku to by uciekał bo Ty straszny jesteś, nikt Ci nie podskoczy a Chuck Norris uciekał by przed Twoim półobrotem. Typowe.

Daruj sobie dyskusje. Lepiej zacznij prowadzić blog. Wtedy będziesz mógł pisać jaki to mężny i wspaniały jesteś i jak to musisz żyć wśród tego durnego bydła a osiołki będą Ci zostawiać chwalebne komentarze. A jak Ci się któryś nie spodoba to go usuniesz bo jak on śmiał. Heh.

Ja tu chciałem zostawić info o tym co myślę o COD MW3. Myślę że to odgrzewany kotlet który nawet już nie jest świeży i jeszcze żadna informacja na temat tej gry nie wybiła mnie z tego przekonania. BF3 w tym wypadku jest solidnym powiewem świeżości.
Zrobili świetną grę na świetnym silniku i nie poprzestali na tym. Wystarczy zobaczyć animację postaci. Jest po prostu piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 10.06.2011 o 12:23, absmak napisał:

W tym roku bardziej kibicuje DICE i kupię pewnie BF3. Ale patrząc na community BF zaczynam
mieć wątpliwości, czy z takim "bydłem" chcę grać.


Wiesz - gdybym nie miał mozliwości pogrania z Tobą, metro i (najprawdopodobniej) Vojtasem, to zwyczajnie na ten tytuł położyłbym lachę ;-) Patrząc na to co się dzieje na forach to wręcz mam ochote bronic Activision i Koticka - ze zwykłej, ludzkiej przekory ;-))) A nie jestem ani fanem tej firmy, ani jej prezesa - wręcz przeciwnie.

Anyway - czytając fora, to wniosek jest smutny - polskie "community" battlefielda to straszliwa swołocz. To najgorsi fanboje pod słoncem, zwyczajne bydło - to juz fanboje Wiedźmina są lepsi, bo "jeździli" tylko po grach konkurencji, "battlefieldowcy" natomiast wyzywaja od "debili" , "casuali", "pedałów", "dzieciaków", itp. graczy bawiących się dobrze przy grach konkurencji.

Nie jestem w stanie absolutnie, nawet w najmniejszym stopniu się z tym bydlem identyfikować, a co dopiero z nim grać :). Ja, lordpilot za bardzo siebie szanuję, żeby grac z tym plebsem :) Toż to bym był jak perła rzucona przed te wieprze ;-)

To są idealni konsumenci dla EA - bezmyślni, bezkrytyczni, ślepo "oddani" podatni na hype. Jeden coś tam nawet napisał, że Acti już co nieco wycina ze swojej gry. Lol - i to wobec faktu, że to akurat DICE obiecuje zaspamować swoja grę DLC, a ACTI wydaje zawsze tylko dwa DLC i szlus.

I tak, ja tez nie zamierzam kupowac MW3, natomiast najprawdopodobniej wyłożę kasę na produkt DICE, pomimo pomału wychodzących kilku kłamstw tego dewelopera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy mówią że kampania jest bardzo krótka. Ja grając w MW 2 kampanie przeszedłem w prawie 8h na weteranie, dla mnie długośc jestw sam raz, i jeżeli w MW3 długośc kampanii bedzie podobna to ja sie będe cieszył bo wole te 7-8h itensywnej gry niż 20h w których przez większość czasu bedę sie nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:23, absmak napisał:

W tym roku bardziej kibicuje DICE i kupię pewnie BF3. Ale patrząc na community BF zaczynam
mieć wątpliwości, czy z takim "bydłem" chcę grać.


Mi wystarczy granie na polskich serwerach, by się z tobą zgodzić. Choć czasem mam wrażenie, że obie strony są siebie warte. Są różne metody i narzędzia w leczeniu kompleksów, żadne nie jest skuteczne na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 13:26, SpecShadow napisał:

Mi wystarczy granie na polskich serwerach, by się z tobą zgodzić. Choć czasem mam wrażenie,
że obie strony są siebie warte.


Cóż, dlatego osobiście wolę granie na serwerach niemieckich. Szczerze. Kultura gry jest tam o niebo lepsza od polskiej. Fajnie się też gra z holendrami i rosjanami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zacznijcie grać na porządnych serwerach. Bardzo dużo spędzam czasu na serwerach G4G.pl. Na ogół jest tam spokój. Raz jakieś dziecko zaczęło coś tam kłapać to go po prostu wyrzucili z serwera. Proste. Bardzo sobie ich chwalę.
Co do "bydła" to się nie zgodzę. Znajdę Ci tylu trolli od COD co Ty znajdziesz od BF. Troll to osobnik uniwersalny który za nic ma sobie orientację seksualną, kolor skóry, narodowość, preferencje polityczne itp. Znajdzie się zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować