Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infinity Ward: Jeszcze nie wiemy ile potrwa kampania w Call of Duty: Modern Warfarfe 3

46 postów w tym temacie

Pewnie się zastanawiają między 2h lub 3h kampanii :) W końcu Call of Duty: Modern Warfarfe 3 musi pobić swoją poprzednią odsłonę pod każdym względem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, że na ok 5 miesięcy przed premierą nie mają jeszcze zrobionej kampanii single. Czyli generalnie widać podejście, że MW to gra tylko do grania w sieci no i ewentualnie jak dobrze pójdzie to wrzucą jakiegoś singla, ale tak żeby nie był dłuższy niż film fabularny, bo się jeszcze gracz zmęczy albo znudzi tymi skryptami, i fabułą rozwiniętą niczym rolka srajtaśmy.
Gdzie te stare CoDy gdzie fabuła istniała i grać się chciało.
Można powiedzieć, że CoD jak Metallica - skończył się na trzeciej "płycie" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż obiecywanie nie wiadomo jak dlugiej kampanii, by potem się okazało, że nici z tych 8-10 godzin (Killzone 3, Medal of Honor, prawdopodobnie BF3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powinni całkowicie usunąć kampanię singleplayer z tej gry taki zbyteczny dodatek żeby tylko był ,albo podzielić grę kto chce singla niech płaci za singleplayer a kto chce multiplayer niech kupuje tylko tą "część" gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 10:31, Henrar napisał:

Lepsze to niż obiecywanie nie wiadomo jak dlugiej kampanii, by potem się okazało, że
nici z tych 8-10 godzin (Killzone 3, Medal of Honor, prawdopodobnie BF3).


True. Lepiej od razu powiedzieć, nie mamy nic ciekawego, niż ściemniać :)
Ale nie zmienia to faktu, że teraz tworzenie gry polega na odpicowani grafy, zrobieniu dynamicznego multi bez krztyny myślenia żeby ludzie ohh-ahhali, i ewentualnie jak się będzie czas, kasa i chęci, to pomyśleniu (ale to boli) i wymyśleniu ciekawej i wciągającej fabuły. Z tym, że ten ostatni krok zwykle minimalizuje się do zrobienia czegoś co fabułę ma imitować i jest długości reklamy w tivi. :)
Cóż, znak czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłe wakacje przechodziłem sobie Call of Duty 2 na laptopie. Szok, jakiego doznałem, kiedy po kilkunastu godzinach gry (nie ciągłej, ale łącznie) nadal odpalały się kolejne misje i części kampanii... A przecież grałem w CoD2 od razu po premierze. Cóż, tak mocno już nowe gry wbiły do głowy swoją średnią długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli w najlepszym wypadku 4-5h. Jak zawsze.

??? Tyle to zajmuje przejście pierwszej części (tej klasycznej). Pozostałe były już jednak ciut dłuższe (nie wiem jak CoD 3 i Black Ops - nie grałem), z czego najwięcej czasu zajął mi MW2 (nie wliczam bardzo fajnych trybów Spec Ops, które też można katować w singlu, choć lepiej na splicie/multi z kumplem). Zeszło mi przy nim około 11 godzin na normalnym poziomie trudności. Całkiem przyzwoicie, biorąc pod uwagę, że mocno hajpowany BF3 będzie miał singla na max 10 godzin:

Niestety, Söderlund, zapytany o to przez Krisa Rey’a z firmy Nvidia, nie był w stanie zająć konkretnego stanowiska: „Nie mam dla ciebie konkretnej liczby... na razie, ponieważ gra nie jest jeszcze skończona i nie chciałbym... Według mnie gra może trwać sześć, siedem, osiem, do dziesięciu godzin, w zależności od tego, co uda się nam osiągnąć, gdy ją skończymy”.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thebisre:
Pewnie się zastanawiają między 2h lub 3h kampanii :) W końcu Call of Duty: Modern Warfarfe 3 musi pobić swoją poprzednią odsłonę pod każdym względem!


W połowie skończyłeś? czy na "kodach grałeś" COD MW2 był na 6-7h na normalu/hard 1 MW był dłuższy ale niewiele.

Mi osobiście podoba się takie podejście, nieobiecują 2000 h kampanii bo w obecnych czasach niema to sensu bo wszystko po necie idzie wiec MP ma być grywalny przez te 2000 h a SP to taki dodatek jak dla mnie...

Przeszkadza ci brak SP na xxx h ? To napisz np. Do Valve że CS niema kampani :( (CS: CZ sie nieliczy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym mówisz, w tym roku przeszedłem dwójkę w ciągu trzech dni w roku szkolnym, przy czym należy pamiętać, że miałem inne obowiązki. Co jak co, ale długość nigdy nie była mocną stroną CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:00, Lordpilot napisał:


Sześć godzin w BF3 - super, DICE dba o graczy, bo Battlefield to tylko multi, a oni tu jeszcze 6h singla dają! Brawa dla DICE!
Sześć godzin w MW3 - pieprzone IW! Wyciągają kasę od graczy za krótkiego singla! Złodzieje!111oneoneone

Ładnie to podsumowuje graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:32, Henrar napisał:

Sześć godzin w BF3 - super, DICE dba o graczy, bo Battlefield to tylko multi, a oni tu
jeszcze 6h singla dają! Brawa dla DICE!

A czym innym jest ta seria jak nie grą MP z dodatkiem w postaci SP? Pierwszy Battlefield i jego kampania to zwykły bot match. Część druga to samo. Dopiero w BC doszła fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:32, Henrar napisał:

> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59775

Sześć godzin w BF3 - super, DICE dba o graczy, bo Battlefield to tylko multi, a oni tu
jeszcze 6h singla dają! Brawa dla DICE!
Sześć godzin w MW3 - pieprzone IW! Wyciągają kasę od graczy za krótkiego singla! Złodzieje!111oneoneone

Ładnie to podsumowuje graczy.



Masz 100% rację. Żal patrzeć jak spełniają się ludzie, którzy w życiu nie mają nic to powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:32, Henrar napisał:

> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59775

Sześć godzin w BF3 - super, DICE dba o graczy, bo Battlefield to tylko multi, a oni tu
jeszcze 6h singla dają! Brawa dla DICE!
Sześć godzin w MW3 - pieprzone IW! Wyciągają kasę od graczy za krótkiego singla! Złodzieje!111oneoneone

Ładnie to podsumowuje graczy.


Wybacz ale seria BF to tylko multi. SP to właściwie dodatek. Spodziewam się że dopiero BF3 będzie miało solidny SP. Poza tym multi w serii BF zawsze miażdżyło COD pod każdym względem. A biorąc pod uwagę jak teraz DICE podpakowało ich silnik (technologia FIFY do animacji ruchu postaci itp, zniszczalne środowisko, piękna grafika) to nawet nie ma co oprównywać. COD to odgrzewany kotlet. Kampania SP na 6h po której właściwie nie ma sensu grać. Gdzie w BF BC2 gram do dzisiaj na multi.

Zresztą czemu masz mi wierzyć na słowo. Sam zobacz http://www.youtube.com/watch?v=8pNOxynC1Dc

Więc DICE dba o graczy bo serwuje nam grę na poziomie.
IW po prostu odgrzewa kotlety i będzie je odgrzewało tak długo jak tłuszcza je kupi. Hamburgery sprzedają się lepiej jak homary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować