Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomasz Gop odchodzi z CD Projekt RED

74 postów w tym temacie

> Po drugie to chyba najlepszy RPG w jakiego miałem przyjemność zagrać od 3 lat.

Dnia 20.06.2011 o 09:57, dariuszp napisał:

Po trzecie ja miałem tylko 3 ekrany ładowania. Przy 1, 2 i 3 akcie.


To chyba masz jakąś wersję pro ;-) Skoro w magiczny sposób zniknął ci loading podczas przechodzenia

Spoiler

z obozu wojskowego do Vergen

i jesze kilka innych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2011 o 11:02, Lordpilot napisał:

To chyba masz jakąś wersję pro ;-) Skoro w magiczny sposób zniknął ci loading podczas
przechodzenia

Spoiler

z obozu wojskowego do Vergen

i jesze kilka innych ;-)

+sporadyczne ekrany ładowania podczas chodzenia po puszczy za flotsam
A te czarne ekrany przy wejściu do pomieszczeń to też przecież ekrany ładowania (te że nie ma napisu "loading", bądź czachy nic nie zmienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A te czarne ekrany przy wejściu do pomieszczeń to też przecież ekrany ładowania (te że

Dnia 20.06.2011 o 11:15, Growin napisał:

nie ma napisu "loading", bądź czachy nic nie zmienia).


Wiesz, mam całkiem udany poniedziałek, więc nie chciałem być jakoś szczególnie złośliwy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 09:05, dark_master napisał:

i za grę na 40h samego wątku głównego.


Mniej. O połowę.

Dnia 20.06.2011 o 09:05, dark_master napisał:

i za to, że przy pierwszym przejściu widać może 20% gry.


Więcej... jakieś powiedzmy 60%.

Dnia 20.06.2011 o 09:05, dark_master napisał:

i za to, że premiera była dopięta na ostatni guzik, z gruntownie przetestowanym systemem
rejestracji.


hahahhaa, chyba już zapomniałeś aferę z wcześniejszym odpaleniem gry? Lol, krótką pamięć mają fanboje.

Dnia 20.06.2011 o 09:05, dark_master napisał:

i za całą resztę, wielokrotnie wymienianą w różnych wątkach.


tak, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie masakra. Zrzędzicie jakby te doczytywania trwały Bóg wie ile. U mnie na nienajlepszym sprzęcie doczytywała sporadycznie. Ale co tam u konkurencji wcale nie doczytuje!!! U konkurecji gra się 200 godzin wątek główny, a z pobocznymi to daje 1500!!! Marudy na każdym kroku. Jak poniedziałek zaczyna się od smęcenia to jaki bedzie cały tydzień? Gra jest więcej niż dobra, a jakby ją porównać z innymi Rpg ostatnio wydanymi to je powala. Ale inni was maja gdzieś to sobie musicie postękać na swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste - 4GB RAM DDR3 1600 + solidny dysk twardy. Ekran ściemniał i wchodziłem w nowy obszar. Tak samo przy przechodzeniu z budynkami. Sam ekran ładowania trwa u mnie sekundy. W wolnej chwili odpalę W2 i nagram frapsem jak by ktoś nie dawał wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 10:19, Growin napisał:

Lubię takie coś. A z resztą się zgadzam.

no teraz to już tam nie ma sensu się wykłócać ile to było (ja po pierwszym przejściu miałem wrażenie że co najmniej 70%) i może jako całość faktycznie robiłoby to wrażenie, gdyby po drodze nie wyszedł AP od obsidianu.

@budo
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę ta: Wszyscy sarkastyczni narzekacze, zamiast wieszać psy i się prześmiewać to może spróbujcie dojśc do tego miejsca w którym pan Gop teraz jest, osiągnijcie to co on i dopiero wtedy zacznijcie narzekać.
Jak już wspomniano to nie tylko on przy tej grze pracował a błędy techniczne to raczej wina programistów i ich wewnętrznych testerów którzy to mogli ich nie wyłapać gdyż nie zawsze gra miała te błędy<na komputerze mojego kolegi nie było najmniejszego problemu>. Należy też obwinić włodarzy CDPR którzy zapewne naciskali by premiera jednak odbyła się bez obsunięcia w czasie.

PS. To nadal nic potwierdzonego więc z podziękowaniami się wstrzymam...

@Dronath, serio?? To dlaczego jeszcze nie ma wersji na konsole<gotowej wersji>?? Port to przeniesienie gotowej gry z jednej platformy na drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 12:19, marcin-malysza napisał:

@Dronath, serio?? To dlaczego jeszcze nie ma wersji na konsole<gotowej wersji>??
Port to przeniesienie gotowej gry z jednej platformy na drugą.


Jest. Do jesieni akurat tyle czasu, by połatać wszystkie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 12:19, marcin-malysza napisał:

A ja napiszę ta: Wszyscy sarkastyczni narzekacze, zamiast wieszać psy i się prześmiewać
to może spróbujcie dojśc do tego miejsca w którym pan Gop teraz jest, osiągnijcie to
co on i dopiero wtedy zacznijcie narzekać.


Gdy nie podoba ci się praca policji, zostań policjantem.
Gdy nie podoba ci się praca poczty, zostań listonoszem.
Gdy nie podoba ci się gra, zostań autorem gier.

Widzisz już głupotę takiego myślenia, czy wymieniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 09:19, Fang napisał:

Plotka mówi że to z powodów osobistych ale mi się wydaje że miał dosyć pracy z partaczami
i tego że potem musi na siebie brać te wszystkie pomyje wylewane na forach a za którzy
odpowiedzialni są inni niekompetentni pracownicy. BTW oba linki GoldenLine i Linkedin
prowadzą do profilu goldenline.


I tu się zgadam. Jeszcze niedawno jakiś news o Tomaszu tutaj też zamieszczaliście, a teraz co, że nagle odchodzi ? ;>. Śmiałbym się w niebo głosy jakby z tego coś grubszego wyszło. Zrobi przysłowiowy kawał dobrej roboty i tyle. Nie ma co mu aż tak dziękować. Ludzie nie zachowujcie się jakoś tak "dziwnie" śmiesznie wręcz. Bo co, bo Polskie, bo co, bo polak?? ^^. Załóżmy że Bethesda wydaje nowego Fallouta, no i okazuje się być wręcz genialny No perła wręcz. Mało szczegółów, do których można byłoby się przyczepić. I ktoś, kto się bardzo przyczynił do fabuły, tworzeniu gry naglę odchodzi, a gram.pl daje do tego newsa. Też byście takie rzeczy wypisywali ? ;>. I don''t think so.

@dark_master

>i za to, że premiera była dopięta na ostatni guzik, z gruntownie przetestowanym systemem rejestracji.
Co ty pleciesz stary. Haha teraz to mnie rozbawiłeś. Przez to właśnie była największa afera i przez to najbardziej się ludzie burzyli. No cyba że miałeś jakiegoś innego wieśka i z innego źródła niż wszyscy, w ten temat już nie będę wchodził.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naobiecywał, naobiecywał, nie dotrzymał - a teraz odchodzi
politycy powinni brać z niego przykład :)


poza tym luz. Kiciński też już odchodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 12:39, Braveheart napisał:

@dark_master

>i za to, że premiera była dopięta na ostatni guzik, z gruntownie przetestowanym systemem
rejestracji.
Co ty pleciesz stary. Haha teraz to mnie rozbawiłeś. Przez to właśnie była największa
afera i przez to najbardziej się ludzie burzyli. No cyba że miałeś jakiegoś innego wieśka
i z innego źródła niż wszyscy, w ten temat już nie będę wchodził.

Pozdrawiam.


http://tinyurl.com/5ugws3x

Trollujesz czy poważnie taki jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować