Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: testy trybu multiplayer Uncharted 3: Drake`s Deception startują już dzisiaj

25 postów w tym temacie

K...a akurat do nowej roboty musialem isc. Siedze na zadupiu poza Polską i conajwyżej moge na yt pooglądać zabawe innych ludzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:26, tylor2 napisał:

Ale to dla wszystkich? Czy tylko dla PS+, czy innych?

PS+ od dzisiaj. Od bodajże 3 albo 4 lipca dla wszystkich.

Ja mam te darmowe PS+, więc właśnie zassysam. Jeszcze 40%. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 00:36, Mr_Terrorist napisał:

> Pobrałem bete i przy łączeniu się z serverem gry wyskakuje błąd... fantastycznie


takie rzeczy tylko u Sony ;D


Jeszcze chyba nie było że przy grze z taką popularnością wszystko by działało jak należy, więc to się tyczy wszystkich firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Alarm betowy"? Nie skomentuję. I rozwieję przy okazji wątpliwości pecetowiczów - Uncharted to średniak jakich mało. Grafika i oczy Chloe to za mało na hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 00:36, Mr_Terrorist napisał:

takie rzeczy tylko u Sony ;D


Eh, Steam, ehm.

@Woo-Cash: byłem PCtowcem, kupiłem PS3 dla Uncharted, nie zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 00:12, Chaotizz napisał:

> Ale to dla wszystkich? Czy tylko dla PS+, czy innych?
PS+ od dzisiaj. Od bodajże 3 albo 4 lipca dla wszystkich.

Ja mam te darmowe PS+, więc właśnie zassysam. Jeszcze 40%. :D :D

Napisałem poprzedniego posta i sobie przypomniałem, że niedawno też darmowe PS+ odpaliłem :)

@Woo-Cash=> Zgadzam sięz Henrarem, co prawda konsoli nie kupiłem dla Uncharted, tylko UFC Undisputed, ale jak kumpel podrzucił to się oderwać nie mogłem. Chociaż nadal twierdzę, że jedynka była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 00:36, Mr_Terrorist napisał:

takie rzeczy tylko u Sony ;D

Koleś, a ty non stop swoje pod każdym artykułem o Sony?? Ale troll :)

@Woo-Cash, masz rację a zachwyty recenzentów i te wszystkie tytuły "Gry Roku" to w ogóle z rzyci wyciągnięte.
Ale tak na poważnie to wiem, to twoje zdanie na temat tej gry ale by od razu komukolwiek cokolwiek i w ten sposób odradzać?? Ale ok, masz do tego prawo.

Ja z kolei jako PC''towiec który ponad rok temu przesiadł się na PS3 polecam tą grę, nawet by pożyczyć od kogoś konsolę z U1 i U2 by przejść. Grafika super, grywalność na najwyższym poziomie i ten wszechobecny humor.

@Czaroxxx, nie wiem jak w okolicach północy ale dzisiaj o 10:00 łączyła się bez problemowo. Myślę, że nie spodziewali się takiego natarcia ze strony graczy :)

@Henrar, raczej MR. X-boxist :). Koleś to kolejny maXan, czyli posiadacz X''a trollujący pod artykułami o Sony. Nie ma to jak krytyka tego czego się nie doświadczyło :)

A co do Bety to co-op jest zarąbisty i ten wstęp do rozgrywki DM i Team DM na lotnisku, rozgrywany w startującym samolocie i na ścigających go ciężarówkach. Super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:15, marcin-malysza napisał:

> takie rzeczy tylko u Sony ;D
Koleś, a ty non stop swoje pod każdym artykułem o Sony?? Ale troll :)


Po pierwsze nie jestem Twoim kolesiem. Po drugie to nie troll''owanie, ani hateing tylko podśmiewanie się z nieudolności tejże firmy, która ma co chwila jakieś problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować