Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 16:20, AdamusX7 napisał:

WoWmen kim grasz i ktory masz lvl dlugo juz grasz????

Main ma 60lvl Frost Mag. Gram od pierwszej bety :P ale normalnie zaczełem grać 2 miesiące po premierze.tego maina zrobiłem przez wakacje bo wcześniej był próby klas xD MNoja gra to istny hardcore bo pingi poniżej 3k żadko mi się zdarzały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram wszystkiego moze 2tygodnie i mam 25 lvl Warriora Night Elf na poczatku zawsze jest latwo?
moze masz jakies fajne itemy na niskie lvl kupie bardzo chetnie odpisz :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 16:32, WoWmen napisał:

> WoWmen kim grasz i ktory masz lvl dlugo juz grasz????
Main ma 60lvl Frost Mag. Gram od pierwszej bety :P ale normalnie zaczełem grać 2 miesiące po
premierze.tego maina zrobiłem przez wakacje bo wcześniej był próby klas xD MNoja gra to istny
hardcore bo pingi poniżej 3k żadko mi się zdarzały ;)

Na lagi taz nie moge nazekac sa od 1,5k do 4,5 to jest dopiero jazda:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 to nieźle ;) ja w 1st dzień miałęm 17lvl chyba czy 18 :D Niby jak sprzedać? Sprzedarz przedmiotów z WoWa jest zabroniona prawem :P a w dodatku jesteśmy na różnych serwerach pewnie ;) bo ja jestem z Bloodfeather to bym Ci nawet nie przesłał za opłątą(w grze!) tych przedmiotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze witam mam prozbę jestem kompletnie zielony i nie daje rady mam tak patch 1.8.0 i i jeszcze jakieś 2 inne 18.0 do 1.8.1 no i ostani 1.8.1 do 1.8.2 ten pierwszy sie sam instaluje a te dwa ostatnie niewiem jak je zainstalować zarejestrowany jestem na ServerName: StarSoft
GameVersion: 1.8.2 a tm trzeba mieć taką wersje mam taki programu do łaczenia sie z serwerem WoW-FE 0.62 ale on obługuje tylko do wersi 1.7.1 jusz szukałem wszędzie niemoge znaleś informaci jak sobie poradzić moje gg 3148872

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:12, igor2x napisał:

cze witam mam prozbę jestem kompletnie zielony i nie daje rady mam tak patch 1.8.0 i i jeszcze
jakieś 2 inne 18.0 do 1.8.1 no i ostani 1.8.1 do 1.8.2 ten pierwszy sie sam instaluje a te
dwa ostatnie niewiem jak je zainstalować zarejestrowany jestem na ServerName: StarSoft
GameVersion: 1.8.2 a tm trzeba mieć taką wersje mam taki programu do łaczenia sie z serwerem
WoW-FE 0.62 ale on obługuje tylko do wersi 1.7.1 jusz szukałem wszędzie niemoge znaleś informaci
jak sobie poradzić moje gg 3148872



Mi sie wydaje czy mowisz o nie orginalnych serverach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miły mógłby podać jakiegoś linka skąd można ściągnąć patcha 1.9 wersji Europa bo niestety u mnie Blizzard Downloader kompletnie nie ruszył z miejsca.
Ale w końcu prawie 5 mln. ludzi stara się to ściągnąć.

Gracz - desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:38, RankoR napisał:

Czy ktoś miły mógłby podać jakiegoś linka skąd można ściągnąć patcha 1.9 wersji Europa bo niestety
u mnie Blizzard Downloader kompletnie nie ruszył z miejsca.
Ale w końcu prawie 5 mln. ludzi stara się to ściągnąć.

Gracz - desperat


ftp://ftp.games.skynet.be/pub/www.filesnetwork.com/World_of_Warcraft/Official_Releases/Patches/wow1.8.4.4878to1.9.0.49 37engbpatch.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się