Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Było by całkiem miło gbyby ktoś w końcu zechcial interweniowac bo tak na dobra sprawe to juz powinnam miec jakiś tydziń darmowego grania.
To jest poprostu nie do pomyslenia aby placic takie pieniadze za tak lipny serwis.
Oczywiście na strony Blizzarda tez nie można wejsc , bo mam ochote zacząc kolejna serie postów na temat problemów z wejsciem na serwer i pozostaniem na nim.
to jest troche nie normalne żeby patrzec 30min w loading screen po czym ktos na MSN pisze ci jestes online , i czekasz kolejne 30 min żeby zobaczyc swoją postać , po czym masz disconecta....
naprawde trace cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że to wszystko dzieje sie w godzinach, w ktorych "starsi" gracze powinni uczestniczyc w raidach ze swoimi gildiami. Ja nie widze sensu placenia za gre na tym etapie jesli nie moge uczestniczyc w raidach.
Jesli sprawa nie poprawi sie do 11tego, nie zamowie kolejnego prepaida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:12, __tomo__ napisał:

to juz jest przesadne... odkad kupilem prepaida, gralem moze ze 3 dni.. reszta to FREEZY, LAGSPIKE,
KICKI, nieudolne logowanie sie ITP.

Czy CDP moglby sie zwrocic do blizzarda O CO DO CHOLERY CHODZI?!

Karta sprzedana a reklamacji nie uwzględnia się :)

Ja od 06.01 nie zapłacę jeśli jutro sytuacja się powtórzy. Oczywiście o ile wejdę do account managera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama nadzieje ze jutro bedzie wszystko ok ale i tak napisze maila do blizzarda ze musza sie zabrac do roboty a nie bawic sie caly czas i czekac az calkiem servy padna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:24, zoli napisał:

Najgorsze, że to wszystko dzieje sie w godzinach, w ktorych "starsi" gracze powinni uczestniczyc
w raidach ze swoimi gildiami. Ja nie widze sensu placenia za gre na tym etapie jesli nie moge
uczestniczyc w raidach.
Jesli sprawa nie poprawi sie do 11tego, nie zamowie kolejnego prepaida.


Ja również prawdopodobnie zrezygnuje poniewaz nie mam zamiaru psuć sobie nerwów za każdym razem kiedy chce wejsc na server . Mma juz tego dosyć godziny oczekiwania na połaczenie to ponad moje siły. A okazuje się że CD Project i Blizzardowi nie zalezy an klientach.
A ja nie mam zamiaru wyrzucac pieniedzy w błoto - patrzenie sobie w loading screen .
Jestem guildiowym MT i jak ja mam tankowąc jak nie moge wejsc na serva gram z powaznymi ludzmi a nie dziećmi które kończą gre o 22:00 a o tej własnie godzinie moge wejść na server. To jest jest nie poważne traktowanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ujrzałem ilość surowców jakie trzeba uzbierać do otworzenia wrót to mało z fotela nie spadłem:0 Kurka wodna ale czeka nas roboty.. Blizz nie żarwował z tym że otwarcie może trwać bez niczego 3 tygodnie:) Ale będzie co robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem servery z oznakowaniem Full powinny byc juz zamkniete dla nowych graczy...niedlugo moj tez sie zrobi full i bede musial czekac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac fakt ze nie moge sie zalogowac na zaden z serverow gdzie mam postaci, to nawet nie moge wejsc na www.wow-europe.com i sprawdzic co tam sie dzieje na forach. Wy tez tak macie? Wiadomo wogole czy tym razem problem dotyczy połączenia TPSA>>TELIA>>Blizzard tak jak ostatnio, czy jest to coś nowego co wystąpiło po patchu? Bo nie wiem, czy znów mam kombinować z proxy/socks5 tak jak ostatnio, czy odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:35, Stwór napisał:

No jak ujrzałem ilość surowców jakie trzeba uzbierać do otworzenia wrót to mało z fotela nie
spadłem:0 Kurka wodna ale czeka nas roboty.. Blizz nie żarwował z tym że otwarcie może trwać
bez niczego 3 tygodnie:) Ale będzie co robić;)


Plz, napisz mniej wiecej ile tego jest.. Mnie to juz cholera bierze jak próbuje sie zalogować.. Dużo tam tego trzeba?? Poza tym pochodziłem po innych forach o WoW-ie, i wygląda na to, ze to tylko użytkownicy tepsy mają problemy i np na Chello wszystko śmiga.. No nie wiem, jeśli to prawda to chyba czas troszkę obciążyć infolinie Telekomuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale qrde przeginaja pałę! Nawet jakbym chciał skasować subskrypcję to nie mogę bo nie ma dostępu do account managera przez cały dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:38, Schwarz napisał:

Pomijajac fakt ze nie moge sie zalogowac na zaden z serverow gdzie mam postaci, to nawet nie
moge wejsc na www.wow-europe.com i sprawdzic co tam sie dzieje na forach. Wy tez tak macie?
Wiadomo wogole czy tym razem problem dotyczy połączenia TPSA>>TELIA>>Blizzard tak
jak ostatnio, czy jest to coś nowego co wystąpiło po patchu? Bo nie wiem, czy znów mam kombinować
z proxy/socks5 tak jak ostatnio, czy odpuścić.


Na stronkę też wejść nie mogę, a również chciałem spędzić trochę czasu na forum technicznym, wpatrując się w niekończące się tracerty i szukając jakichś sensownych informacji. Prawdopodobnie problem cały czas kręci się wokół trójkąta TPSA, Telia, Blizzard. Przynajmniej wygląda tak samo...
I jeszcze moja mała prośba - gdybyś był na tyle uprzejmy i dał znać, gdy znajdziesz dobrze działające proxy... To na którym jechałem podczas grudniowych problemów (bardzo dobre, obywało się praktycznie bez lagów), jest już niestety nieaktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie powoli denerwować mam gre od 5 dni a od 2 dni miedzy 18-21/22 nie pogra najwyżej sobie moge staty poczytać. Latncy na poziomie 3-5 tys jest nie do przyjęcia. Mam nadzeiej że Blizz doda nam dni do kont. A tak przy okazji co sądzicie o patchu?? Jak narazie to tylko zdążyłem zauważyć porady podczas instalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:42, Pawel007 napisał:

Plz, napisz mniej wiecej ile tego jest.. Mnie to juz cholera bierze jak próbuje sie zalogować..
Dużo tam tego trzeba?? Poza tym pochodziłem po innych forach o WoW-ie, i wygląda na to, ze
to tylko użytkownicy tepsy mają problemy i np na Chello wszystko śmiga.. No nie wiem, jeśli
to prawda to chyba czas troszkę obciążyć infolinie Telekomuny


Ile mniej więcej? tego jest w dziesiątkach tysięcy! I to duza różnorodność surowców! Masa.. To nawet w "tonach" nie policzysz:P ! Tysiące.. Dziesiątki tysięcy różnych surowców! I piszę to całkowicie poważnie.. Nie pamiętam czego dokładnie i ile.. Bo tego jest bardzo dużo surowców a każdego do zebrania.. HOHO:) Np. Kilka tysięcy sztuk kwiatka peacebloom:) A to tylko jeden z surowców:) To na prawde potrwa sporo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się