Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam, nie pamiętam czy już tu pisałem wiec będe pisał jakbym jeszcze nic nie pisał :P.
Otuż niedługo mam zamiar zakupić sobie WoWa i mam następujące pytania:
Po pierwsze jakiś czas temu (no już dość dawno) Blizzard miał pewne problemy i były ponoć straszne lagi, no i tutaj pytanie czy już to zostało naprawione i czy można spokonie greć.
Następne pytanie jest dość głupie, otuż wie ktoś może czy wyjście Burning Crusade zablokuje w jakiś sposób gre w normalnego WoWa (tzn. nie masz dodatku to nie grasz), wiem głupie pytanie ale jak to mówią kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:18, PharauhnMizzrym napisał:

Witam, nie pamiętam czy już tu pisałem wiec będe pisał jakbym jeszcze nic nie pisał :P.
Otuż niedługo mam zamiar zakupić sobie WoWa i mam następujące pytania:
Po pierwsze jakiś czas temu (no już dość dawno) Blizzard miał pewne problemy i były ponoć straszne
lagi, no i tutaj pytanie czy już to zostało naprawione i czy można spokonie greć.


Niestety, wciąż czasami są problemy z lagami, ale jeżeli zaczynasz grę to raczej nie powinieneś się tym martwić. Problem dotyczy przede wszystkim starych, jak to Blizzard ujął ''dojrzałych'' serwerów. Co więcej - problem nie tyczy się wszystkich dostawców internetowych. Obawiać się może jeżeli zamierzasz dołączyć do gry na bardzo zaludnionym serwerze i masz łącze z TPSA :P

Dnia 04.05.2006 o 18:18, PharauhnMizzrym napisał:

Następne pytanie jest dość głupie, otuż wie ktoś może czy wyjście Burning Crusade zablokuje
w jakiś sposób gre w normalnego WoWa (tzn. nie masz dodatku to nie grasz), wiem głupie pytanie
ale jak to mówią kto pyta nie błądzi :)


Jak wyjdzie Burning Crusade to będziesz mógł spokojne grać, nie będziesz mieć tylko dostępu do nowych funkcji. Wciąż będziesz widział graczy którzy mają dotatek, oraz będziesz widział ich wyposażenie, ale sam takowego nie zdobędziesz. Nie musisz się niczego obawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:24, Michal256 napisał:

Niestety, wciąż czasami są problemy z lagami, ale jeżeli zaczynasz grę to raczej nie powinieneś
się tym martwić. Problem dotyczy przede wszystkim starych, jak to Blizzard ujął ''dojrzałych''
serwerów. Co więcej - problem nie tyczy się wszystkich dostawców internetowych. Obawiać się
może jeżeli zamierzasz dołączyć do gry na bardzo zaludnionym serwerze i masz łącze z TPSA :P


aha, to w takim razie mam pytanie których serverów to nie obejmuje (tzn. które są nowe :) ) bo niestety ja posiadam Neostrade (czego bardzo żałuje no ale cuż zrobić).

Dnia 04.05.2006 o 18:24, Michal256 napisał:


Jak wyjdzie Burning Crusade to będziesz mógł spokojne grać, nie będziesz mieć tylko dostępu
do nowych funkcji. Wciąż będziesz widział graczy którzy mają dotatek, oraz będziesz widział
ich wyposażenie, ale sam takowego nie zdobędziesz. Nie musisz się niczego obawiać ;)


To miodzio, w takim razie po zakupie WoWa będe grał bez dodatku a przy pierwszej nadażającej się okazji zakupie również i dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jezeli nie bedziesz mial przynajmniej jednej dobrze wyposarzonej postaci 60 levelowej to dodatek będzie zbędny... Nie będziesz wiedział czego się spodziewać, nie nabijesz szybko 70 lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko najwecześniej jak kupie dodatek to po wakacjach a samego WoWa będe miał już w wakacjie, napewno 60 lvl nabije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:00, Gordek napisał:

Do maga może się zrazić, bo na początku często ginie, tak jak inni cloth userzy. Jednak jak
będzie miał grupę znajomych na podobnym levelu, to na pewno będzie łatwiej i ciekawiej. :)
Pamiętam jak jeszcze na USA Beta odkryłem czar polymorph. :) Cieszyłem się jak dziecko. :P

Taaa ja dotychczas nie mam problemu wogóle :P po 1.11 to będe tylko food sprzeawał chyba.
Obecnie PvE jest banalne i PvP :-) bez trinketów 2k frost bolty i bez żadnych buffów więc mobyt i gracze padają jak muchy x] dobrze wyekwipowany mag = maszyna do zabijania ale po 1.11 będzie to budka z jedzeniem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:24, Michal256 napisał:

Niestety, wciąż czasami są problemy z lagami, ale jeżeli zaczynasz grę to raczej nie powinieneś
się tym martwić. Problem dotyczy przede wszystkim starych, jak to Blizzard ujął ''dojrzałych''
serwerów. Co więcej - problem nie tyczy się wszystkich dostawców internetowych. Obawiać się
może jeżeli zamierzasz dołączyć do gry na bardzo zaludnionym serwerze i masz łącze z TPSA :P

Spoko gra poleca odrazu najlepszy serw więc nie ma co się martwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:36, L33T napisał:

> Niestety, wciąż czasami są problemy z lagami, ale jeżeli zaczynasz grę to raczej nie powinieneś

> się tym martwić. Problem dotyczy przede wszystkim starych, jak to Blizzard ujął ''dojrzałych''

> serwerów. Co więcej - problem nie tyczy się wszystkich dostawców internetowych. Obawiać
się
> może jeżeli zamierzasz dołączyć do gry na bardzo zaludnionym serwerze i masz łącze z TPSA
:P
Spoko gra poleca odrazu najlepszy serw więc nie ma co się martwic :D

MI SIĘ PODOBA WOW!!! ALE MÓJ KUMPEL GRA NA PIRACKICH SERVERACH I JA MU MÓWIĘ ŻEBY KUPIŁ ORYGINAŁA A ON MI NA TO ZE JESTEM POJE**NY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:38, L33T napisał:

1. No caps..
2. czemu pijesz do mnie?

SORY ZA CAPSA ALEE CZYTAJ OPIS! PS. TO JEST JAKIŚ BUG GRAM.PL IAŁEM TAK NA 2 KONTACH....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dostałeś bana, że masz drugie konto? :P Może to nie błąd Gram.pl, tylko nie wyłączasz tego Capsa? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:48, Ninger napisał:

Już dostałeś bana, że masz drugie konto? :P Może to nie błąd Gram.pl, tylko nie wyłączasz tego
Capsa? ^^

SORRKA ALE MUSZĘ CIĘ POPRAWIĆ ! MAM W SUMIE 13 KONT NA GRAM.PL, 735 ZŁ W WPLN (PEWNIE NIKT NIE UWIERZY ALE CO TAM :) I TYLKO 8 KONT JEST ZBANOWANYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ou. Nie gralem 2 tyg w wow, wiadome problemy...
i o to co widzę ;D

World of Warcraft Client Patch 1.10.2

Mages

-Arcane Power: This aura will no longer stack with Power Infusion. If you use it, Arcane Power''s aura will replace -Power Infusion''s aura.
-Ignite should now proc correctly when landing a critical strike with a fire spell.
Hmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:00, WoWmen napisał:

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?FN=wow-mage&T=876760&P=1

#W*#$@($*#(*$(# nie ma to jak revmnap dla magów...... totalny NERF.... ;( /cry /die in pain

Shatter daje 10% krytyka.....omfg.....


Uzasadniony nerf, i tak bardzo bardzo wam dobrze, spróbuj sobie pograć innymi zbugowanymi klasami, w których talenty Blizzard olał (vide Affliction warlocka). Po za tym IMO, bardziej was buffną niż znerfują, przeczytaj cały artykuł dokładnie i wyciągnij wnioski: więcej wolnych pkt talentów = więcej talentów = większy power... Nie mówiąc o zwiększeniu efektów spowolnienia w drzewku Frost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2006 o 22:00, rywin2006 napisał:

SORRKA ALE MUSZĘ CIĘ POPRAWIĆ ! MAM W SUMIE 13 KONT NA GRAM.PL, 735 ZŁ W WPLN (PEWNIE NIKT
NIE UWIERZY ALE CO TAM :) I TYLKO 8 KONT JEST ZBANOWANYCH.


której czesci zwrotu "WYLĄCZ CAPSA" nieobczaiłeś ?
a noze dostajesz bany za olewanie innych forumowiczow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2006 o 17:13, HoZar napisał:

której czesci zwrotu "WYLĄCZ CAPSA" nieobczaiłeś ?
a noze dostajesz bany za olewanie innych forumowiczow ?


o sory dopiero załapałem z tym opisem o co biega :P... to raczej cos u ciebie na kompie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się