Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 08:24, L33T napisał:

Heh so the eagle has landed 3.2.0 właśnie się pobiera.

Dopiero sie pobiera? A co robil background downloader przerz ostatnie 3 tygodnie?

Jak masz pecha to dzisiaj nie pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co na łączu 10mb miałem go pobierać wcześniej ? O.o

Edit do 15 nie ma co robić, ale jakby nie patrzeć jest patch deployment day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś a''la BG. Gracze nie będą musieli teraz robić sami raidów, błagać o invy itp. Zapisujesz się do Queue a gra sama przydziela cię do raidu, tak jak na normalnych BG(AV itp). Ci którzy się nie zapisali będą teleportowani na zewnątrz, za to zostanie dodana możliwość latania nad WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 09:13, L33T napisał:

A po co na łączu 10mb miałem go pobierać wcześniej ? O.o

Edit do 15 nie ma co robić, ale jakby nie patrzeć jest patch deployment day :)


Mi na 8 MB ściągało się z tydzień, ale nie non-stop of kors. Chociaż dzis powinno byc lepiej, bo wtedy ssało się tylko od innych ludzi, a teraz serwery blizzowe powinny byc dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już patcha 3.2.0 ściągnąłem ale muszę zainstalować. Mam pytanie dotyczący instancji Sethekk Halls.
A mianowicie mi chodzi o bossa Raven Lorda. Wiem jedynie że do jego wywołania jest potrzebny druid który ma zrobiony q na fly forme. Prosił bym o szczegóły jak to wygląda i co druid musi zrobić. Z góry dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:06, kryst90 napisał:

Ja już patcha 3.2.0 ściągnąłem ale muszę zainstalować. Mam pytanie dotyczący instancji
Sethekk Halls.
A mianowicie mi chodzi o bossa Raven Lorda. Wiem jedynie że do jego wywołania jest potrzebny
druid który ma zrobiony q na fly forme. Prosił bym o szczegóły jak to wygląda i co druid
musi zrobić. Z góry dziękuje !

Anzu the Raven God is a boss in Sethekk Halls appearing on Heroic difficulty only. Summoning and killing Anzu allows a druid to complete the Swift Flight Form quest.

To summon Anzu, a druid who either is currently on or has already completed said quest must use the Essence-Infused Moonstone.
http://www.wowhead.com/?npc=23035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:27, Los_Emilos napisał:

Ja już wiem że będę wydobywał różne pierdoły ale mnie ciekawi właśnie później, jak już
będę miał ten 80lvl co wtedy mógłbym wziąć.


Nie daj sobie robić wody z mózgu. Alchemię + zbieranie roślinek możesz brać od razu. Ze zbierania ziółek jest dodatkowo bardzo przydatna umiejętność lecząca. Alchemię można rozwinąć całkowicie bezboleśnie podczas rozwijania postaci, nie kupując żadnych składników w domu aukcyjnym. To najłatwiejsza profesja do rozwijania. Jedyne koszty to nauka nowych receptur i zakup pustych butelek. Butelki z maną i leczeniem sprzedasz na dowolnym poziomie, podobnie jak nadmiar zebranych roślin. Jak będzie brakowało kasy to po prostu zrobisz dodatkową rundkę po roślinki. Zbieranie większej kasy zostaw sobie na endgame, wtedy złoto samo wpada w ręce, bo dostaje się kilkanaście złociszy za każdy quest.

>Po drugie to czy tak jak w GW, moja postać

Dnia 04.08.2009 o 20:27, Los_Emilos napisał:

ma jakieś statystyki tz. kiedy została stworzona, ile razy umarła?


Ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale fajnie. Wiecie co? Przez was staje się jednak uzależniony od MMO:D Takie fajne przeżycia jak wejście po sporym paczu i sprawdzenie wszystkiego odnowa:)

Ps. Czytaliście? Teraz za 4 golda można już robić skill na mounta od 20 lvl''u:D Yeah!!!:D

A mam pytanie. Co z aukcjami? Jak miałem przedmioty wystawione od 10 rano wczoraj na 24h to zgaduję, że nie będzie czas przedłużony przez blizz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten dom aukcyjny to działa na jakiej dokładnie zasadzie? Na trialu nie ma niestety możliwości skorzystania z niego. Czy ten nowy patch jest do ściągnięcia w wersji instalacyjnej, jako plik .exe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 04:11, Grodhar napisał:

> :/ Dobrze chociaż, że pod nowym raid dungeonem nie będzie gank festu :)
Czemu dobrze, gank festy są fajne, przynajmniej dla mojego ele shamana pod summon stone
na naxie.


Kiedyś mnie taki boomkin dmuchnął (podobnie jak ele shaman, też ma knockback) przy Naxx jak leciałem na smoku... Od tej pory nigdy się nie zbliżam do Naxx bez zamiaru natychmiastowego wlecenia do środka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:16, Los_Emilos napisał:

A ten dom aukcyjny to działa na jakiej dokładnie zasadzie? Na trialu nie ma niestety
możliwości skorzystania z niego. Czy ten nowy patch jest do ściągnięcia w wersji instalacyjnej,
jako plik .exe?


Są trzy domy aukcyjne. Jeden dla aliantów, jeden dla hordy, jeden gobliński - umożliwiający handel między frakcjami. Siedziby AH aliantów i hordy są w stolicach. Gobliński ma oddziały w Gadgetan i Booty Bay. Użytkowanie jest proste. Zagadujesz do aukcjonera, wyświetla ci się stosowne okno w którym możesz kupować i wystawiać przedmioty. Możesz określić cenę wywoławczą i cenę "kup teraz" oraz czas trwania aukcji. Pobierana jest niewielka prowizja. Zarobione złoto i zwroty przychodząi pocztą, możesz odebrać w dowolnej skrzynce.

Pewniaki handlowe to przede wszystkim różnego rodzaju surowce. Stosunkowo dobrze schodzą też zielone przedmioty na niskich poziomach - 10-30 - jeśli serwer jest stary miewają absurdalne ceny. Opłaca się też wystawiać w goblińskim AH przypisane do frakcji zwierzątka - przeszkadzajki. Ceny potrafią być drastycznie inne na różnych serwerach.

Łaty są zawsze do pobrania przez Blizzard Downloader, nigdy jako exe. Bywają też na nie-blizzardowskich ftp-ach. Ściągnięte łaty po zainstalowaniu można usunąć z folderu gry, chociaż warto je sobie zarchiwizować na płycie/pendrive, w razie reinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:54, the_bishop napisał:

od ktorego lvl teraz mozna uzywac mounta ?


od tego pacza można się naumieć riding (75) od 20 lvl''a za 4 gloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:56, Ziloh napisał:

Orientuje się ktoś gdzie najtaniej można dostać obecnie pudełkową wersje pre paida?


Po co pudelkowa? Na allegro mozna kupic tanio, ostatnio kupowlame za 85 zl. Kupuje od zawsze u jednego kolesia, nigdy nie bylo zadnych przekretow, kod dostarczany w ciagu godziny bez zandego upominania sie. Kupowalem i dla siebie i dla dwojki znajomych. Gosciu nazywa sie S0QL. Mozna tez u niego kupic cd-keye do poszczegolnych czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:46, asfodel napisał:

Łaty są zawsze do pobrania przez Blizzard Downloader, nigdy jako exe. Bywają też na nie-blizzardowskich
ftp-ach. Ściągnięte łaty po zainstalowaniu można usunąć z folderu gry, chociaż warto
je sobie zarchiwizować na płycie/pendrive, w razie reinstalacji.

Znalazłem taką stronkę z patchami: http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors . Właśnie dlatego chce mieć wszystko zachowane ponieważ po wyjściu Windows 7 od razu pewnie na niego przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pudelkowe wersje ze tak powiem OCIPIAŁY. bylem zmuszony kupic z 2-3 miesiace temu takowa, 149 złoty. Jezeli chcesz kupic tania to musisz zapewnie szukac w media markcie bo w empiku wszystko jest drozsze. Ale moze niech ktos inny jeszcze sie wypowie bo dawno nie kupowałem wersji pudelkowej.. Jezeli masz taka mozliwosc kupuj przez neta, always

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się