Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Siema mam problem

po instalcji WoW-a i zainstowalniu sie patcha 1.12.1 , gdy chce włączyc gre wyskakuje mi cos takiego :
Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005).Kliknij przycisk OK ,aby zakończyć aplikacje.

Co mam zrobic ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:10, otc napisał:

Mam pytanie. Po jakim czasie konto jest kasowane? Bo myślę o kupnie WoWa, zamierzam płacić
kartą pre-paid, ale nie jestem pewien czy zawsze od razu będę mógł kupić kolejną,

Konto nigdy nie jest kasowane. Jak kończy ci się abonament to po prostu konto zostaje zamrożone i aby je aktywować musisz po prostu wykupić dalszy abonament. Blizzard nie kasuje kont nigdy, bo jest to rzecz za którą zapłaciłeś (cena gry to de facto kupione konto).

Dodam jeszcze, że nawet gdy konto jest zamrożone to możliwy jest do niego dostęp i edycja (np. możlwiość zmiany hasła itd.). Tak więc nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:32, kostinio napisał:

po instalcji WoW-a i zainstowalniu sie patcha 1.12.1 , gdy chce włączyc gre wyskakuje mi cos
takiego :
Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005).Kliknij przycisk OK ,aby zakończyć
aplikacje.


Spróbuj uruchomić plik Repair.exe znajdujący się w katalogu z grą - może naprawi problem. A tak po za tym to 1.12 to patch już dosyć stary (jeszcze z sierpnia 2006 jak mnie pamięć nie myli), najwnowsza wersja to 2.0.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poleca ktos nowy realm dla blood elfa dzis do 14 bede mial pre-paid burning crusade zaraz zainstaluje a co do trojana bede w dalszym ciagu usuwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zeby bylo dosc polakow i niegankowali za bardzo i w dodatku zeby strasznej przewagi na allaience nie było w porownaniu do chordziakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dwa ciekawe fimiki prezentujące Tron Kil''jaedena. Krótszy tu: http://www.youtube.com/watch?v=BvQ2ZPO9JkE i dłuższy tu: http://video.google.pl/videoplay?docid=-7042396239276285581&q=kil%27jaeden+throne
Ci z was, którzy mają flying mounta lub druida na 68lvl zapewne już tam byli :P Ale reszcie warto przybliżyć temat. Obecnie znajduje się tam outdoor boss-Doom Lord Kazzak. Kiedyś on był w Tainted Scar (południe Blasted Lands), ale teraz jego miejsce zajął High Lord Kruul, który nam nieźle namieszał przed otwarciem Dark Portalu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 10:25, Cezar94 napisał:

mam pytanie dostalem prepaid co teraz mam zaczac zdrapac czy odkleic cos tam jakby nalepka
jest z tylu?


To zdrapka jak kardy z doładowaniami do telefonów:) I wpisać kod.. Wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 13:50, Cezar94 napisał:

jak upgradeowac konto prosz o link


https://www.wow-europe.com/login/login?service=https%3A%2F%2Fwww.wow-europe.com%2Faccount%2F
Logujesz się na swoje konto i pojawia się taki duży znaczek "Buy and download the expansion NOW". Klikasz na niego i kupujesz klucz do dodatku. Tylko nie wiem czy dostajesz klucz mailem czy od razu masz upgredowane konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mugłby mi ktos podac link do addona który wyswietlałby mi kordynaty !!
mam pare ale są niekompatebilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jak nazywa się umiejętność Huntera aby móc oswoić zwierzę. Gdzie mogę się tego nauczyć. Za podpowiedzi bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze was o pomoc to bardzo dla mnie wazne.Kupilem sobie burning crusade a kiedy wpisuje numer karty zeby zaplacic zawszse jest bledny.Sprawdzalem takze inne karty np siostry, matki, ojca ale zadna nie dziala zawsze jest bledny kod o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 23:38, CH1CKEN napisał:

Ci z was, którzy mają flying mounta lub druida na 68lvl zapewne już tam byli :P Ale reszcie
warto przybliżyć temat. Obecnie znajduje się tam outdoor boss-Doom Lord Kazzak. Kiedyś on był
w Tainted Scar (południe Blasted Lands), ale teraz jego miejsce zajął High Lord Kruul, który
nam nieźle namieszał przed otwarciem Dark Portalu xD

Fabularnie jest to uzasadnione tym, że to zaszło w wyniku sabotażu przeszłości w Caverns of Time (prawdopodobnie to agenci Legionu to wszystko zaczęli). Dzięki temu Kazzak mógł otworzyć portal i teraz tam przebywa, potężniejszy niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość głupi problem...
Otóż mam grę oryginalną wszystko fajnie ale nie chcę wydawać tych 50 złotych (około) za abonament... chciałem się przerzucić na serwery prywatne ale niestety nie posiadam wystarczającej wiedzy jak to zrobić. Bo trzeba się bawić w plikach i coś zmieniać, ściągać, rejestrować się gdzieś. I tutaj moja prośba. Czy ktoś może mi w miarę prosty sposób wytłumaczyć co i jak zrobić żeby grać na jakimś prywatnym serwerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się