Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 17:35, Makus89 napisał:

Granie na serwerach prywatnych to nic innego jak piractwo! Jest to nielegalne takze raczej
nikt ci tu nie pomoze.


Acha. No nie wiedziałem o tym. Dowiedziałem się tylko że nie trzeba płacić kasy więc mnie to zainteresowało ale nie spotkałem się jeszcze z komentarzem że to nie legalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 17:42, kampen napisał:

plis niech ktos pomoze moze ten numer karty pisze sie bez odctepow czy cos?


Umm, ale płaciłeś już tą kartą grając w WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:03, Zuberuss napisał:

Witam serdecznie. Jak nazywa się umiejętność Huntera aby móc oswoić zwierzę. Gdzie mogę się
tego nauczyć. Za podpowiedzi bardzo dziękuję.



Pomóżcie proszę na ww pytanie bo synek mnie gnębi i z niecierpoliwością czeka na wasze podpowiedzi. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:29, Zuberuss napisał:

> Witam serdecznie. Jak nazywa się umiejętność Huntera aby móc oswoić zwierzę. Gdzie mogę
się
> tego nauczyć. Za podpowiedzi bardzo dziękuję.


Pomóżcie proszę na ww pytanie bo synek mnie gnębi i z niecierpoliwością czeka na wasze podpowiedzi.
Pozdrawiamy.

Zdolność dostaje się na 10 lvl...nazwy nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:33, Dead-pl napisał:

Zdolność dostaje się na 10 lvl...nazwy nie pamiętam..


Bodajże Tame Beast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż gdy prubuje się wlogować na moje konto wyświetla sie okno "Connecting" a po ~miniucie pojawia sie komunikat "Unable to Connect". Czy ktoś może mi pomóc? interenet działa normalnie, pierwszy raz mi sie to zdarzyło a za niedługo próbne wypadny na Kharazan z gilidią :S. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cezar94
Wchodzisz na swoje konto i tam masz opcję upgrade (jeśłi to konto trial), link do upgradu do BC jest na stronie głównej WoWa.
@KrzysiekP
On chciał upgradować konto, tylko nie powiedział do czego :p (czy z triala do oryginała, czy z oryginała do BC). Ty podałeś sposób na kupienie BC
@Hill
Mody pokazujące coordsy: Titan Panel, Worldmap Info, Znajdziesz je na http://ui.worldofwar.net/
@Zuberuss
Umiejętność to Tame Beast-dostaje się ją po wykonaniu kilku questów na 10lvl od hunter trainera.
@keyrome
Nie wiem co to może być, użyj pliku reapair.exe znajdującego się w katalogu w grze, lub poszukaj odpowiedzi na stronie WoWa.
@kampen
Na pewno wpisujesz to tam gdzie trzeba? (nr pre-paid, a karty płatniczej to dwie inne rzeczy).
@Mały Herkulesik
Ano stąd: http://teaser.wow-europe.com/
@Lord Matti
Takie serwery są nielegalne (pirackie), a przy tym w ogóle niegrywalne-częste disconnecty, lag taki, że się nie da grać, ludzi tyle, że ho ho (zapomnij o Auction House, czy 20 osobowych raidach). Zdarza się też, że są niekompletne-brak niektórych przedmiotów, umięjętności, czarów.
@Nyron
Gra niemoże się połączyć-internet nie chodzi, lub firewall nie pozwala-w opcjach firewalla ustaw, że WoW może się łączyć z netem. Serwery teraz działają, więc to nie wina serwerów, no chyba, że to jakiś piracki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie sciągnołem tego addona z kordami "Titan Panel" wrzuciłem go do tego folderu gdzie trzeba w grze wyświetla ze wszystko jest dobrze ale jakoś niegdzie nie widze zeby je pokazywało!!gzie to sie włancza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - z kąd wziąść DARK IRON BAR. Mam kilka przepiso na itemy z nimi ale nie wiem z kąd go można dostać? DARK IRON ORE mam ale jak to zamienić w bar ? Mam mining i kowalstwo. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:04, Marko Pele napisał:

Jestem ciekaw ilu polskich graczy gra w WOWa. Jeżeli ktoś zna tą tajną informacje prosze o
przeciek ;]

Polaków grających w WoW jest około 30 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:04, Marko Pele napisał:

Jestem ciekaw ilu polskich graczy gra w WOWa. Jeżeli ktoś zna tą tajną informacje prosze o
przeciek ;]


Dużo :) Jak na jedną narodowość, to dość często można spotkać czy to niewielkie grupki Polaków na serwerach, czy to duże gildie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:56, Xard18 napisał:

mam pytanko - z kąd wziąść DARK IRON BAR. Mam kilka przepiso na itemy z nimi ale nie wiem z
kąd go można dostać? DARK IRON ORE mam ale jak to zamienić w bar ? Mam mining i kowalstwo.
Dzięki za pomoc


Nie wiem co i jak dokładnie, bo nigdy się w górnictwo nie bawiłem :) Ale, gdzieś w Blackrock Depths pod koniec jest taka krypta z 7 duchami krasnoludzich władców/herosów i tam bodajże jeden z nich daje quest, po którego spełnieniu (trzeba przynieść jakieś przedmioty, więc o ile wiem, można to zrobić za 1 zamachem, jeśli wiesz jakie to przedmioty) możesz wytapiać sztabki Dark Iron. Same sztabki wytapia się również w BRD, gdzieś pod koniec przy wejściu do Molten Core jest taki piecyk. Zaś przedmioty z Dark Iron robi się chyba na kowadle, w miejscu gdzie walczy się z Lordem Pyrosem czy jak mu tam. Mogłem się gdzieś pomylić, bo w WoWa nie grałem od 5 miesięcy (auuu ;/), ale mam nadzieję, że jakoś to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:21, Czedwik napisał:

> Jestem ciekaw ilu polskich graczy gra w WOWa. Jeżeli ktoś zna tą tajną informacje prosze
o
> przeciek ;]
Polaków grających w WoW jest około 30 tysięcy.


No rzeczywiście niezła liczba ;] A z tego co wiem to najwięcej Polaków gra na serwie Burning Legion. Prawda to czy fałsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:26, Marko Pele napisał:

No rzeczywiście niezła liczba ;] A z tego co wiem to najwięcej Polaków gra na serwie Burning
Legion. Prawda to czy fałsz?


Tak każdy mówi, bo BL to nie oficjalnie pierwszy masowo zaludniany przez Polaków serwer, choć tak na prawdę trudno o jakiekolwiek dane na ten temat, ale również na innych znajduje się całkiem sporo Polaków (jak choćby na The Venture Co., na którym grałem, tyle co tam grałem to na pewno z ok 250-300 Polaków się przez tamten serwer przewinęło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:30, Sth`Devilish napisał:

> No rzeczywiście niezła liczba ;] A z tego co wiem to najwięcej Polaków gra na serwie Burning

> Legion. Prawda to czy fałsz?

Tak każdy mówi, bo BL to nie oficjalnie pierwszy masowo zaludniany przez Polaków serwer, choć
tak na prawdę trudno o jakiekolwiek dane na ten temat, ale również na innych znajduje się całkiem
sporo Polaków (jak choćby na The Venture Co., na którym grałem, tyle co tam grałem to na pewno
z ok 250-300 Polaków się przez tamten serwer przewinęło).


Może mi się to w przyszłości przyda, póki co grałem na razie w Triala na BL i powiem ci że poważnie rozważam zakup WOWa. Ale czy mój budżet to wytrzyma ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się