Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 21:19, Czedwik napisał:

To dwie różne klasy. Warlock jest casterem, a hunter używa broni dystansowej. Jeśli szukasz
klasy łatwej do bicia leveli to jest to właśnie hunter. Najlepiej poczytaj o obu klasach i
zdecyduj, co ci bardziej odpowiada. Wybierając warlocka nie będziesz miał problemu ze znalezieniem
grupy czy gildii - jest ich po prostu stosunkowo niewielu, natomiast hunter to najpopularniejsza
klasa.


Tak wiem ;/ Czytałem mase poradników, opini i dalej nie umię sie zdecydowac na klasę. A co sądzisz o Druidzie? Da się nim fajnie bić levele? Bo np. Hunter i Warlock mają pety (co jest plusem) ale trzeba je karmić według przysłowia "apetyt rośnie w miarę jedzenia" czyli coraz to leprze mięso trzeba im dawać co kosztuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:55, upiordliwy napisał:

Witam Panowie, mam następujacy problem:
Po długiej, bo ponad rocznej, przerwie w grze chciałbym edytować swoje konto. Problem polega
na tym, że nie mogę przypomnieć sobie czy błąd robie we wpisywaniu nicka czy hasła. Podejrzewam,
że nick wpisuję właściwy więc kiedy próbuję uzyskać podpowiedź dotyczącą hasła i podaję prawidłową
wg mnie odpowiedź okazuje sie, że jest błędna. Nie wiem czy sobie tak "udogodniłem" moją podpowiedź
przy tworzeniu hasła, żeby nie była zbyt oczywista , po prostu nie mogę sobie tego przypomnieć.
Nie wiecie w jaki inny sposób mogę odzyskać swoje konto? Może jest coś co mógłbym podać w mailu
uwierzytelniając moją wiarygodność i odzyskać hasło?


Spróbuj wysłać maila do blizzarda do Tech Supportu (ewentualnie wypełnij formularz dostępny gdzieś na stronie), napisz im w czym leży twój problem i od razu podaj im WSZYSTKIE dane, które wpisywałeś przy tworzeniu konta (tzn przynajmniej te, które pamiętasz, ewentualnie możesz dopisać co nieco zgadując), czyli:

- nazwa konta (hasło, czy go znasz czy nie, nigdy Blizzardowi nie wysyłasz, Blizz go do niczego nie potrzebuje)
- pełne imię i nazwisko, z którym założyłeś konto
- pełny adres i kod pocztowy, -=-
- e-mail, na którego rejestrowałeś konto
- cd-key gry
- sekretne pytanie i odpowiedź

Wyślij im to wszystko, to może coś poradzą na twój problem :) W razie wątpliwości co do podawania wszystkich danych - sam niedawno chciałem zmienić dosłownie 1 szczegół w moich danych to poprosili mnie o wysłanie im wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>hunter to najpopularniejsza klasa.

Mimo wszystko jednak statystyki tej klasy są bardzo MOCNO zawyżane przez china-farmerów i boty :P

@marcin1930:

Co do problemu ze ściąganiem patchy - masz prawdopodobnie łącze za firewallem (jeśli masz taką możliwość, to możesz np zamówić u dostawcy zewnętrzne IP, ewentualnie jeśli to lokalny dostawca internetu to poprosić o odblokowanie odpowiednich portów), zaś w razie ściągania przez strony internetowe pamiętaj żeby ściągać odpowiednie wersje - do europejskiej patch zawsze ma w nazwie na końcu dopisek "enGB" (dla wersji angielskiej)

Co do wyboru zaś - warlock jest trudną klasą i dość czasochłonną, jeśli dopiero zaczynasz zabawę z WoWem to polecam rogue - imo najłatwiejsza w opanowaniu i najprzyjemniejsza postać w grze, wielu moich znajomych zaczynało grę właśnie tą postacią, a potem kiedy już to i owo skumali, to zaczęli się brać, za to co kręci ich bardziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:07, Sth`Devilish napisał:

Mimo wszystko jednak statystyki tej klasy są bardzo MOCNO zawyżane przez china-farmerów i boty
:P

Akurat boty to już dość rzadkie zjawisko na europejskich serwerach. Ja sam byłem świadkiem ledwie dwóch takich przypadków (a każdej takie zjawisko głośno komentowano zawsze na głównym czacie).

Co do rogue to IMO jak każda klasa wymaga opanowania. Hunter wydaje mi się łatwiejszy. Oczywiście to zdanie gracza, który większość czasu grał warrioriem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile zajmuje czasu rozwiniecie sie ekonomi na serverze? ja pamietam jak kiedys gralem na Aerie Peak, mialem tam postac zaraz potym jak postawili ten server... jakies 2 dni po. i just wtedy byla ekonomia, handlowanie itp. a teraz na Nagrand''dzie postawionym 16 stycznia gdzie just jest jeden ziomek na 61 lvl''u w ogole nie ma ekonomi! grac sie nie da, niby ludzie sa ale tez tak malutko na dany obszar pzypada ze questow od 25 lvl''u wzwyz nie da sie wykonywac... a przeciez nie mozna ich wykonac samemu. ehhh te nowe servery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:10, Malevyn napisał:

ehhh te nowe servery...


No niestety, po premierze TBC nie wielu chce zaczynać od nowa i wolą albo levelować stare postaci (do czasu ;p), albo twinkować nowe, z nowych ras (wiadomo, łatwiej levelować jeśli stać kogoś na bardzo drogi sprzęt). Sam planuję powrót do WoWa niedługo, ale z tego co mi znajomy raportuje, to nowe serwery jak na razie świecą niesamowitymi pustkami (jak była premiera serwerów RP-PvP to kroku nie dało się zrobić nie spotykając przynajmniej kilku graczy!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:01, Sth`Devilish napisał:

Spróbuj wysłać maila do blizzarda do Tech Supportu


W kwestii konta porozumiewałbym się raczej z Billing supportem pod tym adresem:

WoWbillingsupportEU@blizzard.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:34, Sth`Devilish napisał:

No niestety, po premierze TBC nie wielu chce zaczynać od nowa i wolą albo levelować stare postaci
(do czasu ;p), albo twinkować nowe, z nowych ras (wiadomo, łatwiej levelować jeśli stać kogoś
na bardzo drogi sprzęt). Sam planuję powrót do WoWa niedługo, ale z tego co mi znajomy raportuje,
to nowe serwery jak na razie świecą niesamowitymi pustkami (jak była premiera serwerów RP-PvP
to kroku nie dało się zrobić nie spotykając przynajmniej kilku graczy!).

Może to się z czasem zmieni. Jestem pewien, że będą udostępniane do nich darmowe migracje, gdy stare będą powoli coraz bardziej przepełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoz ja glupi bedac paladynem nie wykonalem lvl na wskrzeszanie (obecnie mam 29) a zadanie skaskwalem ale juz potem nie moglem je odebrac.co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten quest chyba na 10lvl jest :P Jak go skasowałeś to powinieneś mieć możliwość wykonania go jeszcze raz, ale że na 29lvl nie dostaniesz już za niego xp to NPC, który go daje nie będzie miał wykrzyknika nad sobą, poszukaj go i pogadaj z nim-quest musi być, jak nię będziesz mógł z nim pogadać-napisz do GM''a. Co do tego gościa to jeśli grasz Blood Elfem to daje go koleś stojący przy wyjściu z sali gdzie są paladin trainers, lub może jeden z trenerów-ja już nie pamiętam :P (miałem BE w becie, teraz moim mainem do 70 chce lvlować :P, więc nie mam altów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:06, marcin1930 napisał:


Też mam taki problem... mam zamiar zacząć grać i nie wiem kim :(Jak narazie spóbuję po stronie hordy, ej jak coś to możemy razem zagrac na początku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ;).....Jak walnczalem WoW w trej chwili .
1.(zalgowal sie )
2.Pokazuje menu jak pierwszy raz odpalalem WoW czli jaki serwer wybieramy PvP, RPG ,RPPVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje większosć lvl-uje swoje 60-tki;) niż zaczynać od początku:P Ale co chwila są uruchamiane nowe migracje więc nie będzie najgorzej:) Ja też wracam lada chwila do WoW-a;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:45, witek194 napisał:

2.Pokazuje menu jak pierwszy raz odpalalem WoW czli jaki serwer wybieramy PvP, RPG ,RPPVP


Jest tak dlatego że twój serwer jest w tej chwili offline. Gwoli ścisłości - trwa maintenance do godziny 11 i wszystkie serwery są offline :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:56, Michal256 napisał:

> 2.Pokazuje menu jak pierwszy raz odpalalem WoW czli jaki serwer wybieramy PvP, RPG ,RPPVP


Jest tak dlatego że twój serwer jest w tej chwili offline. Gwoli ścisłości - trwa maintenance
do godziny 11 i wszystkie serwery są offline :P


ok wielie dzieki ......a juz chcialem obliviona instalowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 02:53, witek194 napisał:

Otoz ja glupi bedac paladynem nie wykonalem lvl na wskrzeszanie (obecnie mam 29) a zadanie
skaskwalem ale juz potem nie moglem je odebrac.co mam zrobic?


Zadanie mozesz nadal odebrac ale pamietaj, ze trzeba to zrobic od osoby od ktorej ostatnio go odbierales, a nie od tej od ktorej questy sie zaczely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:13, Stwór napisał:

Echem.. Takie sprostowanie:) Peta (a raczej demona) warlocka nie trzeba karmić:P


Nie trzeba?! To fajna sprawa ;) Ale podobno trudno sie steruje 2 postaciami (warlockiem i demonem) - nie rozumiem tego jak może być trudno ale tak pisało, wyjasnisz mi to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jest mozliwosc zmienienia emaila a jezeli tak to jak to zrobic?????\
prosze o pomoc bo gdziesnslyszalem ze sie do nich meila pisze ale narazie niepisze bo nie chce zeby mi profilaktycznie zabanowali konto niewiem dlaczego ale oni sa strasznie na takich rzeczah uczuleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się