Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 12:48, WoWmen napisał:

Więc jeśli ktoś udając gm zapyta Cię o nazwę konta to mu podasz? :P to nie jest bzdura bo blizzard
nigdy Cię o to nie zapyta jedynie w sytuacji odzyskiwania hasła :P
ps "jeśli ktokolwiek w grze się o to zapyta odpowiedź mu miło "Fu** You" :)" ;)


"ktoś udając gm"? A niby jak?? Przecież to trzeba być idiotą żeby się nabrać, tymbardziej że wszędzie są mody dodające tzw timestampa do czata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ostatni raz grałem WoWa do patcha 1.8.0, od tamtej pory zmieniło się pewnie multum rzeczy, w każdym razie i rozmiary patchy są odpowiednie no ale nic bywa, teraz zassysam 1.12.0 full uptade GB więc wszystkie patche potrzebne będę miał, konto oczywiście mam zakładać na wow-europe.com ? A jeżeli chodzi o dysk 40GB, to sam taki miałem, teraz posiadam Barracude 250GB 7.2k obr, ale i tak mam zapełnioną ją w 20%. Jak posiadałem dysk 40GB to miałem go zapełnionego góra w 50% więc dla mnie to nie był żaden problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:25, Sth`Devilish napisał:

"ktoś udając gm"? A niby jak?? Przecież to trzeba być idiotą żeby się nabrać, tymbardziej że
wszędzie są mody dodające tzw timestampa do czata...

hehe "Przecież to trzeba być idiotą żeby się nabrać" a myślisz kim jest duża cześć graczy WoW :P pełno osób nawet nie wie że istnieją takie rzeczy jak mody do WoW-a :P
Trochę czasu temu widziałem temat na General Forum @ wow-europe.com o tym że Gm chciał wyciągnąć hasło i nazwę konta. Załączone były ss, oczywiście był to fake <GM> bo nad każdym msg był xxx whispers You : (nic)
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:25, Sth`Devilish napisał:

> Więc jeśli ktoś udając gm zapyta Cię o nazwę konta to mu podasz? :P to nie jest bzdura
bo blizzard
> nigdy Cię o to nie zapyta jedynie w sytuacji odzyskiwania hasła :P
> ps "jeśli ktokolwiek w grze się o to zapyta odpowiedź mu miło "Fu** You" :)" ;)


"ktoś udając gm"? A niby jak?? Przecież to trzeba być idiotą żeby się nabrać, tymbardziej że
wszędzie są mody dodające tzw timestampa do czata...

Sprawa bardzo prosta, wystarczy użyć schematu (pierwsza linijka prawdziwa)
[Bloodhief]: Yo, wanna join Mechanar? <GM> [Bloodchief]: Hello, blablabla I need to know what is ur password. (w takich wypadkach koleś nie zauważy literówki a kilka spacji powoduje że przeskakuje na następną linijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za spam, ale nie weszły mi spacje po "Yo, wanna join?" wystarczy ich kilka i bah. ;/ dlatego warto uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:20, Nyron napisał:

Sprawa bardzo prosta, wystarczy użyć schematu (pierwsza linijka prawdziwa)
[Bloodhief]: Yo, wanna join Mechanar?
<GM> [Bloodchief]: Hello, blablabla I need to know what is ur password. (w takich
wypadkach koleś nie zauważy literówki a kilka spacji powoduje że przeskakuje na następną linijkę.


Takie coś to modne było parę lat temu... Teraz są mody, które dodają tzw timestampa, czyli dokładną godzinę i minutę przed wiadomością, więc nie da rady sfingować czegos takiego. Z resztą trzeba by być wyjątkowo naiwnym żeby dać się nabrać na taki banał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Może ktoś napisać mi dokładnie jak moge z Darassus (albo innego miejsca, byle żeby na terytorium NE)
>>dostać sie do krainy darnei? Dziękuje za pomoc :)

Dnia 19.05.2007 o 12:40, oOreVenOo napisał:

No musisz dostać się do Blasted Lands a stamtąd do Dark Portal no i jesteś w Outlandzie a stamtąd
lecisz do krainy Darenei.


Chyba sam nie wiesz co piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:36, marcin1930 napisał:

Może ktoś napisać mi dokładnie jak moge z Darassus (albo innego miejsca, byle żeby na terytorium
NE) dostać sie do krainy darnei? Dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam

W Darnassus niedaleko banku (bank msz na środku) jest portal fioletowy (no może nie portal, taka jakby kapliczka jak w nią wejdziesz to cię teleportuje). Przenosi cię do wioski obok Darnassus i płyniesz statkiem (bądź lecisz gryfem proponuję właśnie to rozwiązanie) do Darkshore i tam masz 3 statki, statek który podpływa do mostku pośrodku (będzie nawet tak dziwacznie inaczej wyglądał) to statek na ziemie Draenei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:15, oOreVenOo napisał:

Eee no Dark Portal był w Blasted Lands chyba więc w czym problem ?


Podpowiedź: spójrz na mapę Azeroth, a dokładniej Kalimdoru i popatrz co znajduje się na południe od Teldrassil. Takie dwie niewielkie wyspy. Chociaż w sumie to w Outlands, z Shattrath też można się tam dostać (są tam portale do wszystkich głównych miast), inna sprawa że krainy Draenei od Darnassus dzielą jedynie dwa krótkie rejsy statkiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 20:37, PharauhnMizzrym napisał:

W Darnassus niedaleko banku (bank msz na środku) jest portal fioletowy (no może nie portal,
taka jakby kapliczka jak w nią wejdziesz to cię teleportuje). Przenosi cię do wioski obok Darnassus
i płyniesz statkiem (bądź lecisz gryfem proponuję właśnie to rozwiązanie) do Darkshore i tam
masz 3 statki, statek który podpływa do mostku pośrodku (będzie nawet tak dziwacznie inaczej
wyglądał) to statek na ziemie Draenei.


oto mi właśnie chopdziło dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:24, skubsa napisał:

>
czyli nie tylko ja tak mam ;) Chwilke poczekam.


nom miejmy nadzieje ze tylko chwilke ;) oby mozna juz bylo przed wprowadzeniem next patcha bo niechce mi sie sciagac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:11, Szczur22 napisał:

> Na jakich serverach drodzy Panowie i Panie grają?!:)

Wildhammer, horda.

Teraz pytanie które mnie nurtuje. Czy można mieć postacie na różnych serwerach, ale 1 koncie?
Czyli mam konto, na Wildhammerze kilka postaci, a na powiedzmy Burning Legionie sobie zrobie
inne?


Kadhar - Horda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quel Thalas Aliant, mozesz miec postacie na roznych serwerach - nie ma z tym najmniejszego problemu i jest calkiem uzyteczne zwlaszcza zetwoj glowny serwer jest offline ;)

Dnia 19.05.2007 o 23:27, SzolMisz napisał:

> > Na jakich serverach drodzy Panowie i Panie grają?!:)
>
> Wildhammer, horda.
>
> Teraz pytanie które mnie nurtuje. Czy można mieć postacie na różnych serwerach, ale 1
koncie?
> Czyli mam konto, na Wildhammerze kilka postaci, a na powiedzmy Burning Legionie sobie
zrobie
> inne?
>

Kadhar - Horda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 10:06, oOreVenOo napisał:

Wiesz WoW + PrePaid to 199zł więc oszczędzam jakieś 50zł +/- a od Blizza nie dość że zapłacę
więcej to jeszcze będę ściągał i pewnie trzeba karty kredytowej, której nie mam.


Nie musisz mieć karty kredytowej! Wystarczy płatnicza albo tzw. net karta do transakcji w necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 10:48, Dubik napisał:

Quel Thalas Aliant, mozesz miec postacie na roznych serwerach - nie ma z tym najmniejszego
problemu i jest calkiem uzyteczne zwlaszcza zetwoj glowny serwer jest offline ;)
> > > Na jakich serverach drodzy Panowie i Panie grają?!:)
> >
> > Wildhammer, horda.
> >
> > Teraz pytanie które mnie nurtuje. Czy można mieć postacie na różnych serwerach, ale
1
> koncie?
> > Czyli mam konto, na Wildhammerze kilka postaci, a na powiedzmy Burning Legionie sobie

> zrobie
> > inne?
> >
>
> Kadhar - Horda


Wiadomo, że nie ma z tym problemu ale robić kilka postaci jednocześnie jakoś mi nie odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się