Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hehehe to wiem, ale jak mozna zwiekszyc crit o 8 !!!! ???????????
*% to chyba nie jest . . . własnie nie kumam jak mam pojac to 8 ;/ Bo niewiadomo czy to duzo czy malo nawet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:27, Ardaren Ziom napisał:

Hehehe to wiem, ale jak mozna zwiekszyc crit o 8 !!!! ???????????
*% to chyba nie jest . . . własnie nie kumam jak mam pojac to 8 ;/ Bo niewiadomo czy to duzo
czy malo nawet ;/


Blizz ma do tego swoj własny przelicznik :-/. I tak to chyba jest, że 1% (albo coś koło tego +/- 1,2%) critic strike chance, to jest około 14 pkt dla lvl 52. Im masz wyższy lvl , tym te 14 pkt daje mniej.
I to jeszcze zależy, bo masz szanse na criticala i szanse na trafienie w ogóle (te same chyba przeliczniki, ale tu nie jestem pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 13:05, Latniak napisał:

Tak to jest jak się ma poblokowane porty. Ja od razu jak tylko WoW''a kupiłem poodblokowałem
sobie odpowiednie porty (3724, 6112 i 6881-6999) i WoW śmigał, tak samo dowloader nie znajdywał
żadnych problemów ;p


wiem ze mi odblokowal 3724 a tamte pewnie juz mialem odblokowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj kumpel z gildii miał akcję. Od pewnoego czasu nie dało się grać jego 34 lvl rougem. Na początku wywalało go z gry, potem już wogóle nie dało się nim wejść od świata. Więc opisał problem GMowi. Oni się tym zajeli, posprawdzali co trzeba, i co się okazało? Coś się zrypało z postacią (ale z ich winy), i nie do naprawienia. A że Blizzard to porządna firma dali mu DARMOWY MIESIĄC w ramach rekompensaty. Ja też ceee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam dwa pytania: Otóż mam lvl 10 i oswoiłem peta po czym po jakiś 20 minutach pisze, że mi uciekł. Dlaczego i jak temy zapobieć? I jeszcze jak z Ironforge można się dostac do Stormwind bo tam przy Kharanos i Dun Morog są same słabe potwory z lvl max 8. Jak się dostać do Stormwind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:58, skubsa napisał:

>
Kupiłem na Allegro za 330 zł .


Boże jestem ogromnym fanem WoW-a kocham tą grę ale podziwiam cię skubsa bo 330zł to bym nie dał O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:23, Shadow1994 napisał:

Siemka mam dwa pytania: Otóż mam lvl 10 i oswoiłem peta po czym po jakiś 20 minutach pisze,
że mi uciekł. Dlaczego i jak temy zapobieć? I jeszcze jak z Ironforge można się dostac do Stormwind
bo tam przy Kharanos i Dun Morog są same słabe potwory z lvl max 8. Jak się dostać do Stormwind?

We wschodniej części Ironforge znajduje się dzielnica z portalem do metra- wystarczy wejść, stanąć na środku i czekać na pociąg, a później wysiąść po drugiej stronie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Msuisz go karmic, kazdy pet ma swoja diete, poprstu przeciagasz na niego jedzonko ;] obok jego portretu masz zawsze wskaznik zadowolenia, karm go czesto a bedzie lepiej walczyl i jak juz zaczeles to nie graj alliance, naprawe nie ma sensu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:28, Ardaren Ziom napisał:

Msuisz go karmic, kazdy pet ma swoja diete, poprstu przeciagasz na niego jedzonko ;] obok jego
portretu masz zawsze wskaznik zadowolenia, karm go czesto a bedzie lepiej walczyl i jak juz
zaczeles to nie graj alliance, naprawe nie ma sensu ;]


A czemu nie? Już mam ten lvl 10 krasnoludem, ale co złego jest w Alliance??? Niechce mi sie od nowa grac :/. Nawet niebardzo wiem kim miałbym grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:25, Shadow1994 napisał:

>

Dla chcacego nic trudnego ( dla mnie też to dużo i naprawwde uwierz mi, zrezygnowałem z wieelu żeczy )
BTW. Też jestem fanem ;) Fotki zarzuce całej mojej kolekcji WarCrafta później, tylko muszę się wzbogacić jeszcze w pare bajerków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:31, Shadow1994 napisał:

A czemu nie? Już mam ten lvl 10 krasnoludem, ale co złego jest w Alliance??? Niechce mi sie
od nowa grac :/. Nawet niebardzo wiem kim miałbym grac :P

Nic. To typowe gadanie bzdur przez ludzi, "Alliance same dzieci grają, bo raz mnie 3 zaatakowało, ale że ja jestem taki świetny to ich ubiłem, a Horda to super i sami fajni goście bo mam świetną gildie 200 osób z czego 2 x 70lvl i rządzimy". Oczywiście opinie niczym nie poparte, po obu stronach zdarzają się gracze do których wstyd się przyznawać i po obu można znaleźć ich zupełne przeciwieństwa.
Innymi słowy, nie ma się co sugerować, chyba, że masz już kogoś dobranego do grania po konkretnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz isc na latwizne do graj Ally ;] Ally jest zawsze wiekszosc, u nas na serverze prawdopodobnie jest 30% hordy i 70% ally ;] Jakbys sie przeniuls do hordy do mnie to juz masz wsparcie i nie zginiesz z nami ;]

KaPe --> Ja ten fakt potwierdzam wlasnym doswiadczeniem;] Ale przyznaj w wieksozsci to ally reprezentuje tych ''''bohaterów'''' nieprawzdaż ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem dzisiaj sciagnelo mi jakiegos patcha odrazu go zainstaloalo.. i traz moj problem gdy chce wbic do gry wyskakuj mi ze mam zla versje gry... mam 2.1.0 co mam robic?? Odrazu doda ze gram na Chromagusie zeby nie bylo ze na piracie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 17:39, rogal123 napisał:

Witam mam problem dzisiaj sciagnelo mi jakiegos patcha odrazu go zainstaloalo.. i traz moj
problem gdy chce wbic do gry wyskakuj mi ze mam zla versje gry... mam 2.1.0 co mam robic??
Odrazu doda ze gram na Chromagusie zeby nie bylo ze na piracie :d


Bo patch 2.1 jeszcze nie wszedł do użytku. Gra działa jeszcze na 2.0.12, ale niedługo jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 17:43, Latniak napisał:

> Witam mam problem dzisiaj sciagnelo mi jakiegos patcha odrazu go zainstaloalo.. i traz
moj
> problem gdy chce wbic do gry wyskakuj mi ze mam zla versje gry... mam 2.1.0 co mam robic??

> Odrazu doda ze gram na Chromagusie zeby nie bylo ze na piracie :d

Bo patch 2.1 jeszcze nie wszedł do użytku. Gra działa jeszcze na 2.0.12, ale niedługo jeszcze
:)

czyli co mam robic?! czekac?! ile?! da sie jakic cofnac patcha?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się