Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Krótko i na temat, od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu WoW-a, przede mną bariera językowa... wstyd się przyznać, ale kiepsko u mnie z angielskim (taki wiek ;-)). Stąd pytanie i prośba o szczere odpowiedzi, czy warto kupować tę grę jeżeli nie zna się języka, czy będę miał z tego kupę radochy czy raczej kupę nerwów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zalezy. Nie znasz jezyka to z nikim nie pogadasz i nie dowiesz sie co do Ciebie pisze. Nie dowiesz się o co chodzi w questach itp.
Z drugiej strony sa stronki i addony, które mogą pomóc. Pokazują np. współrzędne celu qestu. Z reguły do zabijania potworów nie trzeba znajomosci angielskiego, ale trzeba wiedzieć co robi konkretny skill (umiejętność). Tak więc zostaje, albo granie ze słownikiem, albo czytanie stronek przydanych i pomocnych.

Ryzyk fizyk ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przegiąłem z tą całkowitą niewiedzą, coś tam kumam, powiedzmy że nie jestem biegły i do tej pory anglojęzycznych RPG unikałem jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:30, Pablor napisał:

Trochę przegiąłem z tą całkowitą niewiedzą, coś tam kumam, powiedzmy że nie jestem biegły i
do tej pory anglojęzycznych RPG unikałem jak ognia.

Jak to sie mówi "Przed śmiercią nie uciekniesz" :).

Spróbuj na trialu pograć, zobaczysz jak Ci pójdzie. Jesli dobrze, to kup gre, wydasz te 50 zł i będziesz miał miesiąc na oswojenie się. Potem sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie czy bedzie dzialal mi wow na win 98. bo na pudelko pisze cos 2000/xp i w nawiasie cos tam ;/ prosze o odp i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Prawda jest taka, że nikt już nie robi gier pod Win98 nie ma się co czarować. Może iść, może nie. Dobrze by było gdyby się ktoś wypowiedział kto posiadał 98, inaczej ryzyk fizyk. Zresztą zadaj pytanie na forum Blizza albo napisz do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji jak już przebrniesz przez tego triala i dalej będziesz chciał grać, to lepiej poszukaj sobie od razu jakiegoś serwera z polskimi gildiami (jest takich co najmniej kilka), bo inaczej to bariera językowa mogłaby naprawdę powodować pewne problemy, zwłaszcza na wyższych poziomach, gdy zechcesz zacząć raidować lub bawić się w poważne pvp, w takiej sytuacji bez komunikacji ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:44, Tieru napisał:

Witam . Mam pytanie czy bedzie dzialal mi wow na win 98. bo na pudelko pisze cos 2000/xp i
w nawiasie cos tam ;/ prosze o odp i z gory dziekuje


Trudno powiedzieć, co prawda w wymaganiach minimalnych WoWa pisze "Win98/2000/XP/" (wersja premierowa), ale już na pudełku TBC (dodatek) pisze "Win 2000/XP". Także albo nadal działa, tylko tego nie napisali z jakiegoś powodu na pudełku TBC, albo już nie działa na Win98. Najlepiej to ściągnij sobie trial, albo pożycz od kogoś płytki i sprawdź :) Wątpie aby ktokolwiek tutaj grał w WoWa na Win98, więc to chyba jedyny sposób na upewnienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam krwawego elfa maga na 16 poziomie... Czy u mage trainer''a likwidujac punkty (talenty) bd mogl je od nowa przydzielic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 09:41, Bill-TH napisał:

Mam krwawego elfa maga na 16 poziomie... Czy u mage trainer''a likwidujac punkty (talenty)
bd mogl je od nowa przydzielic??

Tak, to jest reset talentów, za który musisz zapłacic. Pozresetowaniu ustawiasz talenty od 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym darmowym miesiacem grania?? Naliczany jest od dnia zarejestrowania gry i wedlug dlugosci miesiaca w ktorym ja zarejestrowalem czy jeszcze inaczej. Tzn. czy jeslibym zarejestrowal gre pod koniec stycznia to bede mial 31 dni na gre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas jaki pozostał na grę jest naliczany od założenia swojego konta, czyli jak piszesz że zarejestrujesz się w pod koniec stycznia, dajmy na to np. 27 to od tego dna jest liczony czas przez jaki można grać. I od dnia zarejestrowania masz liczony darmowy miesiąc wliczony w cenę WOW'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Okazało się, że nie potrzebuję tego xD (jestem nowym graczem i o wielu rzeczach jeszcze nieiem ;) ).


Co trzeba zrobić, żeby Sylvanas zaśpiewała nam lament ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:24, Bill-TH napisał:

Ok. Okazało się, że nie potrzebuję tego xD (jestem nowym graczem i o wielu rzeczach jeszcze
nieiem ;) ).


Co trzeba zrobić, żeby Sylvanas zaśpiewała nam lament ;P ?


Zrobic odpowiedni quest wtej spustoszonej krainie na poludnie od Silvermoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wejdz na strone WoW-a i najpier sciagnij WoW-a a potem zarejerstruj sie na teaserze
skoro az tak zle z ang to podpowiem ci cos do teasera:
-nie mozesz korzystac z ac (takie jakby allergro ktore jest w kazdej stolicy)
-nie mozesz miec powyzej 20lvl
-nie mozesz pisac na whisper(prywatna widomosc) chyba ze on ma cie zapisanego w friend(w kumplach) :P
-nie mozesz dac trade (wymiana za itemki(przedmioty) albo kase z innym graczem)

Polecam co do addon mobmapa pokazuje na mapie polozenie danego stwora/itema i jest w pelni legalny i akceptowany przez blizzarda nie bojcie sie o zbanowanie konta :P

http://rapidshare.com/files/79827701/MobMapInstaller.exe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę może ktoś sprawdzić czy da sie wejść na serwer Nagrand bo nie mogę na niego wejść i go nie widzę w liście serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się